İçeriğe Yönlendir

Sabah Suprizi

Çağdaş Başlılar

Recommended Posts

Çağdaş Başlılar

Dun aksamdan arabayi her zamanki yerine park ettim, butun gece ruyamda huzursuzdum ve arabayi gordum anlamda veremedim. Sabah 6bucuk civari hava tam aydinlanmamis aracima yaklastikca camda bir kagit oldugunu fark ettim ilk masaj salonu reklami ilan veya arabamin yerinden rahatsiz olan birinin notu diye dusundum, yaziyi acip vatandasin ismi ve telefonunu gorunce anladim ve daha yarim tur atmadan manzara ile karsilastim. Vatandasi aradim halk otobusu soforuymus ters yone girince benim araci nasil olduysa fark etmemis ve orta kapidan girmis on sol tarafa. Otobusu birakip geliyorum dedi ve soyledigi saatte geldi. Masraf az olursa cepden karsilarim cok derlerse tutanak tutariz dedi gittik 1200 masraf cikti karsi taraf cepden odemeyi tercih etti sigorta bozdurmak istemedi. 042a074b0386856a39911a74417207fc.jpgf9e555b4bf5d733b55bc3f24d9bddf36.jpg14a0f33e90ebab1e4eaf15d64ce34017.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Geçmiş olsun. İnsaflı adammış, tek teselli cana bir şey olmaması.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Hocam geçmiş olsun ama en azından insan evladıymış ki numarayı bırakmış ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Geçmiş olsun, vicdan sahibine denk gelmiş, Canlar sağolsun

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Sonuçta tenekedir, tamir edilir yada yenisi alınır.. Ama adamın hareketi takdire şayan..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Sağolsun, insan evladıymış ki vurup kaçmamış. Benim araca 2 defa vurup kaçtılar. Geldiğimde hiç bir not bulamadım.

Geçmiş olsun. Onarılmayacak bir şey değil sonuçta...

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Arkadaslar ben kendimden gectim adamin yarim gun seferi gitti, servisdeyiz sen 1 hafta arabasiz kalcan nasil yapalim deyince canin saolsun demekden baska bisey gelmedi icimden.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Gecmis olsun cok, arkadaslarimin da dedigi gibi carpip kacmamis, ama masallah baya derin dalmis, bence gormemek degil, alirim sandi orayi alamadi.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

çok geçmiş olsun. işte bazı insan evlatları not bırakıp zararını karşılıyor. bazıları da (benim başıma gelen gibi) ne halin varsa gör diyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

çok geçmiş olsun. hala insanlar varmış aramızda

hiç sıkmayın canınızı. böylesine denk geldiniz ya, daha ne olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Çok geçmiş olsun Çağdaş bey. Kazaya ne kadar üzüldüysem, kazayı yapan arkadaş gibi insanlığını hala kaybetmemişlerin olduğunu görünce de o kadar sevindim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Böyle insanların var olduğunu bilmek sevindirici, size de geçmiş olsun. Hem şanssız hem şanslısınız.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

geçmiş olsun..
hep kötüler olacak değil ya benim arabaya vurup kaçan gibi.. "insan" larda var dünyada... 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Geçmiş olsun. Çarpan şöförü de tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Öncelikle geçmiş olsun.

Evet kaza olmuş belki dikkatsizlik belki başka bir şey ama o karşıdaki adamın ellerinden öpüyorum inşallah hep kendi gibi birine denk gelir.

Forumda bir çok yerde vurup kaçtılar konusuna denk geldiğim için böylesini görünce insan seviniyor (aslında olması gereken).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Tokdoğan

çok geçmiş olsun,

"maalesef inanılır gibi değil" diyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Geçmiş olsun. Son zamanlarda hep "vurup kaçtılar" haberlerinden sonra tek teselli karşı tarafın insan evladı olması.

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Geçmiş olsun. İnsan evladıymış gerçekten. Araçlar tamir olur, gönüller iyi olsunda.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

çok geçmiş olsun.beyefendiyi duyarlılığından ötürü kutluyorum

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Geçmiş olsun, şükür ki arkasından küfür edip canınız daha fazla sıkılmadı. İşinin ehli birisi yapar daha iyi olur inşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...