İçeriğe Yönlendir

Arkadaşlar Araç Tavsiyesi Yardım Lütfen!

Semih Saner

Recommended Posts

Semih Saner

Merhaba Arkadaşlar; bugünlerde araba yenileme ihtimali olabilir ama işin içinden çıkamadım;

1- Peugeot 508 Dizel otomatik Active ( 2011-2013) D segmenti

2- Honda Civic  Elegance otomatik ( 2010-2011) C segmenti

Bu iki araçtan birini alabilirim ... Sizlerden de yorum istiyorum...( ben 1 haftadır araştırıyorum)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Peugeot 508, yakıt bakımından güzel, fakat şanzıman kötü...

Honda ise yakıt bakımından kötü, şanzımanı iyi...

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Bu 508 dizel otomatik benimde portföyümde olan bir araç. Şanzuman  neden beğenilmiyor arkadaşlar.Kronik arızalı mı?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

1- Peugeot 508 Dizel otomatik Active ( 2011-2013) D segmenti

Sekmen farklılı ve ekonomikli diyorlar ve donanım

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih Saner

Auto6R şanzuman kullanan varsa ; acaba konforu nasıldır,

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

kullanmadım ama ikisinin arasından 508 tercih ederdim.

Yorum bağlantısı
fatih harmanbaşı

508 1.6 e-Hdi. sınıf farkı ve konforda civicden gömlek gömlek üstün bir araç

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Honda'yı bilemiyorum ama Peugeot 508 Dizel otomatik bizim eniştede var 2 yıldır kullanıyor. Vites geçişleri çok kararsız ve rahatsız edici.

Özellikle de rampada kalkarken insanın moralini bozuyor.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

508 tam otomatikse alinir (eat6 sanziman = gelismis jatco). yari otomatikleri (auto6r) kullanmasi aliskanlik gerektiren bir sanziman ve yanlis kullanimda hayal kirikligina ugratan ve sorun cikarabilen bir sanziman.

honda nin otomatigi zaten cok iyi. civic cok cabuk hizlanan, cok seri ve kullanmasi zevkli bir araba. ama c sinifi, dar, yol sesini cok aliyor

508 ise ismi pejo olmasindan dolayi 1-0 yenik baslayan ancak eski pejolarla karsilastirilamayacak kadar kaliteli olan bir araba. D sinifi, konforlu, cok daha oturakli ve tipi de bence her türlü daha iyi olan bir araba

ikisinide test etmeden karar vermeyin derim ben

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Auto6R şanzuman kullanan varsa ; acaba konforu nasıldır,

1 yılı aşkındır c5 kullanıyorum. forumdaki fransız antipatisine karşılık kesinlikle binilecek araçlar...

508 ve c5 fiyat performans aracı diyebilirim kesinlikle...

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Elbet D sınıfı bir araçlar C sınıfını karşılaştırma sonucunda farklar ortaya çıkacaktır, bir kere 508 dizel otomatik,  Honda Benzinli otomatik hemde tam otomatik, yakıt tüketimi biraz yüksektir. Fakat iş piyasa karşılaştırmaya giderse Honda açık ara öne geçecektir. Honda dizayn olarak çok güzeldir, dikkat çeker, motoru üzmez, sorunlu denecek bir parçası yoktur, elbet kronik problemleri vardır ama süreklilik göstermiyor. 2011 model Otomatik Civic kullanıyorum, memnunum da, üst kasa civic veya farklı bir modele geçmek için araştırmalarım devam ediyor. Forumda aracımın ilanı var, satılık otomobiller bölümünden görebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...