İçeriğe Yönlendir

Ankara'da Yardim

Mustafa Haşim

Recommended Posts

Mustafa Haşim

selamlar. bu aralar mondeo mk3 kasa dizel otomatik bir araba alacagim. ilk defa dizel ve otomatik bir araba alacagim. bu yuzden ankara'da mondeo mk3 hakkinda bilgi verebilecek hatta araba alirken yardimci olabilecek arkadaslarla tanismak istiyorum. hayirli gunler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Mk3 konusunda bilgi isterken ne istediğinizi söylerseniz cevap veririz. 3 şubatta Ankara buluşması var katılırsanız Serkan abiden arabanın bütün inceliklerini öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Haşim

3 subat iyi bir firsatmis aslinda ama o tarihte ankarada olmayacagim. derdi şudur hocam: ankarada mk3 otomatik dizel sahibi biri ile bulusmak arabayi onunla tanimak ve kendim araba bakarken hata yapmamak istiyorum. saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Misafir

3 subat iyi bir firsatmis aslinda ama o tarihte ankarada olmayacagim. derdi şudur hocam: ankarada mk3 otomatik dizel sahibi biri ile bulusmak arabayi onunla tanimak ve kendim araba bakarken hata yapmamak istiyorum. saygilarimla.

Tam da sizin saydığınız özelliklere sahip yönetici bir kardeşimiz var. Ancak arabası kıymetlidir. Öyle herkese sürdürmez, buraya yazmaktan ziyade; bir kaç toplantıya katılıp kendinizi tanıtıp, hemhal olmanız gerekir. :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben bu şahsı iyi tanırım arabasına kimseyi elletmez ama başkasının arabasına dremelle dalar☺

Yorum bağlantısı
Misafir

Bahsedilen şahısın arabasını sürmek mi? Teklifini bile aklıma getirmek istemiyorum  :shok:

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Kim bu yönetici arkadaş.Lütfen şeffaflık forum kuralları gereği :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Şahsen kendisini gördüm :) İşyerinde buluştum :) Allah selamet versin kendisine...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...