İçeriğe Yönlendir

Mk3 2006 2.0 I Mondeo Mu Sattım , Şimdi Sorun Hangi Mondeo Mk4?

Uğur Sürgit

Recommended Posts

Evet kemer sıkılıp limit 51000₺ ya çıktı.

İstikamet 1.6 Ecoboost Selektive 2011

Yarın ya da yarından sonra aracı bakacağım.

Nasip kısmet ...

Evren Bey , Mondeo konusunda bilgili olduğunuzu biliyorum. Mesajınızı da ciddiye alarak sorunsuz bir araç bulduğuma inanarak Özel Mesajdan danışayım dedim. Ben de sıkı bir Mondeocuyum.

Araç Ankara da 107000 de Ecoboost. Selektive 2011.

56750 Deniz 51000 e indim diyor perdecilik yapıyormuş. Bir aracı inceleyip bana ok verirseniz yarın gidip alacağım.

263996880 İlan no'su

Sahibinden.com da.

Arkadaş galerici değil.

Gördüğüm en hesaplı en temiz araba ve nasip bu ya bundan önceki tüm araçlarım gri idi.

Saygılar sunup yorumunuzu bekliyorum.

05309364631

Uğur Kurt Sürgit Konya

Aracın 3 adet hasar kaydı var. bir tanesi küçük diğerleri yaklaşık 7.000TL tutuyor. Bu araç için büüyk hasarlr olmayabilir ama ilanda hatasız ve 1 parça boya olan aracın başka kaporta harici bir hasarı olabilir. Bir organizayson firması adına kayıtlıymış. Araç mayıs 2015'te satılmış sonrasında 2 el değiştirmiş. aslında 3 ama aynı tarihte satış olduğu için sehven diyelim ona da. Son sahibi 3 eylülde almış. İnternetteki ilan ile aynı isimde değil. Size bir alternatif; laguna3 1.5 dci execetuve cam tavanlılara da bakın. Fiyatları braz şişik ama bu fiyatlara iyi araçlar var hem de dizel.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Hayırlısı olsun, işiniz çok zor. 30-40 bin arasındaki dizel Mondeo'dan pek hayır gelmez diye düşünüyorum. Bende alacağım zaman çok kafa patlattım ama olmadı. Km takıntım var, ne kadar sağlam olursa olsun düşününki kaymağını başkası yemiş oluyor, sonrası sürpriz. Çok kullanılmıyorsa düşük km li Selective iyi bir alternatif olur.

Yorum bağlantısı
Uğur Sürgit

Aracın 3 adet hasar kaydı var. bir tanesi küçük diğerleri yaklaşık 7.000TL tutuyor. Bu araç için büüyk hasarlr olmayabilir ama ilanda hatasız ve 1 parça boya olan aracın başka kaporta harici bir hasarı olabilir. Bir organizayson firması adına kayıtlıymış. Araç mayıs 2015'te satılmış sonrasında 2 el değiştirmiş. aslında 3 ama aynı tarihte satış olduğu için sehven diyelim ona da. Son sahibi 3 eylülde almış. İnternetteki ilan ile aynı isimde değil. Size bir alternatif; laguna3 1.5 dci execetuve cam tavanlılara da bakın. Fiyatları braz şişik ama bu fiyatlara iyi araçlar var hem de dizel.

Saygılarımla.

Evren Bey Aracı perşembeye kadar opsiyonladım.Perşembe Eşim ile birlikte gidip bakacağız,kış yaz lastiklerini de verecek arkadaş..fiyat konusunu yüzyüze konuşacağız.şu an selektive donanımı öğrenmeye çalışıyorum. araç saHİBİNE soracağım bazı şeyler olacak.

SİZDEN RİCAM FORUMCU ARKADAŞLARIN DA TANIDIĞI , KAPORTA VE MOTOR GÖSTEREBİLECEĞİM ARAÇTAN ANLAYAN ANKARA DAN USTA YA YÖNLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM.

SAYGILARIMLA

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Evren Bey Aracı perşembeye kadar opsiyonladım.Perşembe Eşim ile birlikte gidip bakacağız,kış yaz lastiklerini de verecek arkadaş..fiyat konusunu yüzyüze konuşacağız.şu an selektive donanımı öğrenmeye çalışıyorum. araç saHİBİNE soracağım bazı şeyler olacak.

SİZDEN RİCAM FORUMCU ARKADAŞLARIN DA TANIDIĞI , KAPORTA VE MOTOR GÖSTEREBİLECEĞİM ARAÇTAN ANLAYAN ANKARA DAN USTA YA YÖNLENDİRİRSENİZ MEMNUN OLURUM.

SAYGILARIMLA

Tuncay Usta var forumca tanidik. Anlasmali isyerleri konusunda vaf adresi. Acik adresi bilen arkadaslar yazarlar birazdan.

Selective; Titanyum ustune; xenon far, far yikama, deri ve isitmali koltuklar, bazi modellerde pioneer ana unite. Opsiyonel olarak sunroof, teknopaket(adaptif hiz sabitleyici, serit takip, kor nokta uyari)

Sizin baktiginiz aracta tekno paket yok. Tekno paket cok az modelde ve genelde 2.0 ecoboostlarda oluyor.

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Sürgit

Tuncay Usta var forumca tanidik. Anlasmali isyerleri konusunda vaf adresi. Acik adresi bilen arkadaslar yazarlar birazdan.

Selective; Titanyum ustune; xenon far, far yikama, deri ve isitmali koltuklar, bazi modellerde pioneer ana unite. Opsiyonel olarak sunroof, teknopaket(adaptif hiz sabitleyici, serit takip, kor nokta uyari)

Sizin baktiginiz aracta tekno paket yok. Tekno paket cok az modelde ve genelde 2.0 ecoboostlarda oluyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Uğur Sürgit

Dünden beri aracın sahibi ile yoğun konuşmalarımız oldu. Aracın seceresini okuyup biraz da bastırınca 1 saat önce aracın sahibi aradı. Serviste 100000 km lerde aracın motoru turbosundan dolayı işlem görmüş, 12000₺ faturası varmış. Yani motor a " servis motoru " ya da tabiri caiz ise sandık motor yapılmış. Ben sabah 06.30 otobusuyle Ankara ya geliyorum, saat 10/10.30 ankaradayım en son güzel bir fiyat söyle işlemleri bitirelim dedim. Hala 51 den bir aşağı olmaz diyor..... Son aldığım haber ile sinirleri gerilen ben sana yarın müsade ben para cebimde beklemedeyim, ............. Fiyat saba uyuyorsa beni ara 3/4 saat sonra yanındayım dedim kestim attım.

Aractan çok umutlanmıştım.

Hevesim gursağımda kaldı,

Serviste motor yapılması , motorun ellenmesi işi bozdu..

Şu an gergin beklemedeyimmm

Odeabank' ta faizde dursun daha iyi bu saatten sonra!

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ekobuust ise su kaybından dolayı motor da değişm olmuşolabilir. yeni motor hem de serviste bence sıfır araba demek ?

Bu arada mk3 ten snra Citroen C5 derim. 2.0tdci.... tipi dışında nefis bir sürüşü zevki var. motor da mk4 tdci ile aynı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Hayırlısı olsun, beğendiği arabada bir sıkıntı çıkınca insan hayal kırıklığına uğruyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Sürgit

ekobuust ise su kaybından dolayı motor da değişm olmuşolabilir. yeni motor hem de serviste bence sıfır araba demek ?

Bu arada mk3 ten snra Citroen C5 derim. 2.0tdci.... tipi dışında nefis bir sürüşü zevki var. motor da mk4 tdci ile aynı

Çağlar bey şöyle bir saat internette araştırma imkanım oldu , bu şekilde motor yapılan Ankarada iki araç var satılık.adam harbi harbi yazmış.motor yapırdım diye.hasarlılar bölümüne girin bakın 1 adet mondeo 2011 üstü motor yanmış ilan var...

ford focus'un da biılassa 1.0 ecoboostlarındaki hararetten su kaynatma problemini duymayan kalmadı.koskoca ford dandik bir boruyla satmış araçları.bir iki arkadaşın başına gelmiş.

VELHASIL... ECOBOOST GÖZÜMDE ŞİMDİLİK FAİL..

Çağlar bey şöyle bir saat internette araştırma imkanım oldu , bu şekilde motor yapılan Ankarada iki araç var satılık.adam harbi harbi yazmış.motor yapırdım diye.hasarlılar bölümüne girin bakın 1 adet mondeo 2011 üstü motor yanmış ilan var...

ford focus'un da biılassa 1.0 ecoboostlarındaki hararetten su kaynatma problemini duymayan kalmadı.koskoca ford dandik bir boruyla satmış araçları.bir iki arkadaşın başına gelmiş.

bu arada Çağlar Bey arkadaşlardan da araç önerenler oldu başka markalardan ama ben illakide MONDEO DİYORUM.ALIP 5 SENE  SORUNSUZ KULLANICAĞIM ARAÇ OLSUN.Allah göstermesin de sıkışırsam da hemen elden çıkacak gibi temiz bir araç olsun.

şimdilik beklemedeyim.

ne yalan diyeyim gözüm Ankaradaki araçta takıldı kaldı.

Yorum bağlantısı

bu arada Çağlar Bey arkadaşlardan da araç önerenler oldu başka markalardan ama ben illakide MONDEO DİYORUM.ALIP 5 SENE SORUNSUZ KULLANICAĞIM ARAÇ OLSUN.Allah göstermesin de sıkışırsam da hemen elden çıkacak gibi temiz bir araç olsun.

şimdilik beklemedeyim.

ne yalan diyeyim gözüm Ankaradaki araçta takıldı kaldı.

Cmax bakabilirsiniz. Titanium x paket selective ayarinda.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Uğur Sürgit

SAYGIDEĞER FORUMCU ARKADAŞLAR VE KARDEŞLERİM.

BU GÜN İŞLEMLERİ BİTİRİP YENİ ARACIMI SATIN ALDIM DENEDİM.TELEFONLA KONUŞMA GERÇEKTEN ÇOK ZEVKLİ.

2012 NİN 12. AYININ 24 ÜNDE TRAFİĞE ÇIKMIŞ (NERDEYSE 2013) 

FORD MONDEO 1.6 TDCİ TİTANYUM  ORJİNAL 107000 KM  3 PARÇA BOYALI.

KAZASIZ BELASIZ ALLAH HAYIRLA KULLANMAK NASİP ETSİN

FOTOĞRAFLARI UYGUN ZAMANDA EKLİYECEĞİM.

İYİ FORUMLAR

NOT: DİZEL MONDEO İLK DEFA KULLANDIM BUGÜN BİRAZ BASTIM BENZİNLİDEN DAHA SERİ GİBİ GELDİ.TAM ANLAYAMADIM AMA AĞIR TOPARLAYIP BİR ANDA KOLTUĞA YAPIŞTIRIYOR GİBİ GELDİ.BAKALIM İLERKİ DÖNEMDE ANLAYACAĞIZ DİZEL NASIL OLUYORMUŞ.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Kaça bitti en son ? 

Yorum bağlantısı
Uğur Sürgit

Çok teşekkür ederim Sami ve Hamza Bey.

Bu arada unutmadan araçta 'sanroof' ve  Michelin lastik var  üzerinde ( Primacy Alpin ) ayrıca yedek anahtarı ve kitapçık ve kodları da içinde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...