İçeriğe Yönlendir

Kaldırıma Çıkan Araç

Cemil Kaynak

Recommended Posts

Cemil Kaynak

Hafta sonu 2011 model Ford C-Max Titanyum X paket için biriyle anlaştım. Çarşamba günü devir işlemi yapacaktık.
Pazartesi günü adam aradı bişeye çarpmamak için kaldırıma çıkmış. Panoramik cam tavan çatlamış. Ön rottada sorun var dedi. Başka bişey varmı dedim şuan için yok dedi. Eksper kontrol etsin sana ona göre cevap vereyim dedi. Airbag lerde sorun varmı dedim o kadar büyük bişey yok dedi.

Eksper çok büyük bir hasar kaydı çıkartmassa yidene alayım mı bu aracı.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bence hayır almayın.  Çünkü alttan darbe alan araç önden darbe almıştan daha beter olabiliyor. Şasede oynama olmuş olabilir. Ayrıca tavan camı iyi bir elde değişmezse yarın öbür gün su alabilir.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Araç almada acileyetiniz yoksa başka araç bakın aklınız kalmasın aracın sağında solunda,nasipten çıkmış gibi...

Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

cemil bey cam çatlatacak ve rot hasari olacak kadar bir hareket yaptıysa her ne kadar herşey düzeltilsede içiniz rahat etmeyebilir. arkadaşların dediği gibi başka bir araca yönelseniz daha isabetli olacaktır bencede.

şu an benim aracımdada kazalar var ama kaporta ezikleri şeklinde ve hepsinin kaydını ne olduğunu tutuyorumki sonraki alacak kişiye gösterebileyim görsün ona göre alsın diye.

gerçi isteyene aracı aldığımdan beri nerden mazot aldım onu bile veririm ama işte o ayrı bir konu.  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bence hayır almayın.  Çünkü alttan darbe alan araç önden darbe almıştan daha beter olabiliyor. Şasede oynama olmuş olabilir. Ayrıca tavan camı iyi bir elde değişmezse yarın öbür gün su alabilir.

Ersen abim bir şey diyorsa o doğrudur.Nasibinizi başka bir araçta arayın derim

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Kaldırıma çıkınca panaromik cam tavan nasıl çatlamış o kısmı anlayamadım

Yorum bağlantısı
Cemil Kaynak

Cevaplarınız için teşekkürler.

Fiyat olarak çok güzel rakama anlaşmıştım. o fiyata Trend X paket alınıyor. Ama yorumlardan anladığım kadarıyla bu aracı almamak daha doğru.

Cam tavan nasıl çatlar Volkan bey bende düşünüyorm. araç çok mu esnedi bilemedim. C-Max kullanan veya servis bilgisi olan arkadaşlar daha iyi cevaplar.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bence de almayın.tavanı çatlatacak kadar sert vurduysa,şase problemi olmuş olabilir.sonra araba sağa çekiyo-sola çekiyo,düz gitmiyo dertleri çıkmasın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Araba kaldırıma çıkmamış kaldırıma vurmuş, tavanı esnetecek kadar oluşan gücü düşünürseniz ne kadar darbe aldığını az çok kestirebilirsiniz, bu durumda tüm yürür bence zarar görmüştür.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Bende arkadaşlara katılıyorum kaldırıma çarptığında panaromik tavanı çatlatacak kadar şase darbe aldıysa perte bile çıkabilir..alttan aldığı darbe ile perte çıkan pekçok araba var..bence de uzak durun.

Yorum bağlantısı
Yavuz Kara2

fiyatı uygun alınmış sanırım bence satıcı satıştan  vazgeçmiş bahane üretiyor.cam tavanı çatlamış bir aracın aırbag leri açardı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

bence de o araç perte ayrılabilir. benim 2006 c4ün cam tavan bedeli 2009 yılındaki değişim bedeli 8bin TL idi. exper tavan değişecek diyecektir. değişmese bile kasislerden geçişte bile camdaki çatlağın büyüyüp siz değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.servisi arayıp cam tavan fiyatı hakkında bir bilgi alabilirsiniz isterseniz.bence uzak durun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

altını vurunca tavan çatlamış sa yüksek ihtimal tavanda önceden kılcal çatlaklar mevcuttur darbeyi alınca tam açılmıştır. yada arkadaşların dediği gibi çok şiddetli bir darbe ile sağlam cam kırılmıştır. Başka araç bakın derim cam tavanda sorun başlarsa arabadan ilk günden soğursunuz. iş yerinde arkadaşımın sunruf su kaçırdı 1600 liraydı sanırım ettiği masraf oda basit birşeydi. 

Yorum bağlantısı
Cemil Kaynak

Desteğiniz için teşekkürler.

Dediğiniz gibi 1-2,000 TL fazla veririm içim rahat olur.

Yorum bağlantısı
Yildirim Karaca

Desteğiniz için teşekkürler.

Dediğiniz gibi 1-2,000 TL fazla veririm içim rahat olur.

aynen öyle başka araç denk gelir acele etmeyin ararsada hayırlı işler deyin vazgeçtiğinizi söylersiniz

Yorum bağlantısı
Cemil Kaynak

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar...

Adamı çarşamba akşamı aradım abi hayırdır eksper den cevap alınca arayacaktın dedim ve yüzüme telefonun kapanması bir oldu.

sonra bir daha aradım bu seferde telefonu açmadı.

İstanbuldan Eskişehire gidecektim.

E evletten plakaya baktım devir olmuş. Yalan bilgi vermesi ona en fazla 2.000 TL kazandırmıştır. Ama alanda satanda içi rahat sanırım. Kul hakkı ödenmez. Hakkıma giren o alıcıyada beddua etmek istemiyorum. Çok kızdım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar...

Adamı çarşamba akşamı aradım abi hayırdır eksper den cevap alınca arayacaktın dedim ve yüzüme telefonun kapanması bir oldu.

sonra bir daha aradım bu seferde telefonu açmadı.

İstanbuldan Eskişehire gidecektim.

E evletten plakaya baktım devir olmuş. Yalan bilgi vermesi ona en fazla 2.000 TL kazandırmıştır. Ama alanda satanda içi rahat sanırım. Kul hakkı ödenmez. Hakkıma giren o alıcıyada beddua etmek istemiyorum. Çok kızdım.

Kaza yapmamış fazlasına satmak için yalan mı söylemiş ? Ne enteresan insanlar var ya neyse mübarek gün bir şey demeyelim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Cemil bey, konustugunuz sey Adam olamaz, lutfen son mesajinizi ona gore duzeltin...

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Demekki usta yalancı biricisi. Deseki size birader benim araca 2000tl daha fazla veren var ben ona satmak istiyorum dese gene bir nebze kaldırılırda. Kaza yaptım denilerek ardından hemen satması şaşılacak insanlar var ya...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Eminim daha iyi bir arac sizi bekliyordur, herkes ne yaparsa kendine, hic uzerine dusmeyin bile... Kismetinizde daha hayirli birsey vardir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu tip adamlar çoğalmaya başladı ortalıkta... Dikkatli olmakta fayda var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...