İçeriğe Yönlendir

Plastidip Uygulamam

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Ümit Mavigöz

Merhaba forumdaşlarım

jant kapaklarına gun metal plastidip uyguladım ancak hoşuma gtmedi söktüm sizce nasıl olmuş ?

kapaksız hali bu aracın

esAGbufs.jpg

yaşken parlak kuruyunca matlaşıyor

JwLGwATw.jpg

bunlarda bitmiş hali

u8oWJeOV.jpg

4PR2JZJt.jpg

wJhTUotL.jpg

ancak hoşuma gitmedi söktüm 

vzY4McLD.jpg

JuCGr6dQ.jpg

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Bir ton daha açık olsaymış dedim fotoğraflara bakarken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Bir ton daha açık olsaymış dedim fotoğraflara bakarken.

aynen hocam koyu kaldı renk :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Sökmeniz bencede yerinde olmuş.Orjinal hali çok daha iyi gösteriyor arabayı.Direk jantı gümüş griye boyansa nasıl olur diye düşündüm ancak oda olmaz sanırım.Aynı dert bende var ancak jant alacak durumda değilim :) tek çare jant abi ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Sökmeniz bencede yerinde olmuş.Orjinal hali çok daha iyi gösteriyor arabayı.Direk jantı gümüş griye boyansa nasıl olur diye düşündüm ancak oda olmaz sanırım.Aynı dert bende var ancak jant alacak durumda değilim :) tek çare jant abi ..

aynen kardeşim tek çare jant alana kadar belki farklı bişeyler çıkartırım diye uğraşıyorum ama olmadı bu renk.. en azından kafamdaki soru işaretleri kalktı nasıl olurmu diye düşünmüyorum :) olmuyormuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Teneke jantların da mı malzemesinden kırpıyorlar artık ?  :shok:

Bu arada orjinali daha iyi görünüyor.  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Teneke jantların da mı malzemesinden kırpıyorlar artık ?  :shok:

Bu arada orjinali daha iyi görünüyor.  :nazar:  :nazar:

kapak takıldığı zaman çelik jant gibi görünsün diye bu tarz yapılıyor abi... bu arada nasılsın abi iyimisin askerlik falan bitmiştir.. yaptığın iyiliği hala unutmadım tekrar tekrar teşekkür ederim allah razı olsun yolun bu taraflara düşecek olursa mutlaka haber ver...

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

kapak takıldığı zaman çelik jant gibi görünsün diye bu tarz yapılıyor abi... bu arada nasılsın abi iyimisin askerlik falan bitmiştir.. yaptığın iyiliği hala unutmadım tekrar tekrar teşekkür ederim allah razı olsun yolun bu taraflara düşecek olursa mutlaka haber ver...

Askerlik bitti. Kaldığımız yerden devam. O tarafa yolum düşsün diye bekliyorum bende. Zira Sabri ustaya bakım için bırakmayı düşünüyorum Fiestamı. İşin gücün arasında ancak hizmet içi eğitim falan olursa gelebilirim sanırım. Uzun zamandır il sınırlarının bile dışına çıkamadım.

Bu arada Dacia için tekrar  :nazar:  :nazar: Kazasız belasız günlerde kullanırsınız inşallah. Sıfır araç başkadır  ;)  :f1:

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

az açık olaymış iyimiş ümit.

araba çok mu yüksek bana mı öyle geldi.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Farkli bir konu basligi altinda yine siz mi sormustunuz, ya da baska bir arkadasimiz ama ben de dusundugumu, lakin arastirmalarim ve arkadaslarimin olumsuz gorusleriyle vazgectigimi soylemistim. Kesinlikle orijinal hali, cunku arabayi bogmus.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bu ton değil ama Çağlar abinin dediği gibi gun metal rengi varsa o daha güzel durabilir.

Zaten gun metal uygulamis Dogus, oyle yazmis konunun basina ama[emoji15]

Yorum bağlantısı

Zaten gun metal uygulamis Dogus, oyle yazmis konunun basina ama[emoji15]

Direkt resimlere odaklandıysam demekki...
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

O kadar başarılı ki ben bugüne kadar bunları çelik-alaşım jant zannediyordum bu da plastik çıktı.

Jantlar mı çizildi, nayloncuya gidin 25 liraya oem jant versin size.

Dalga geçmiyorum gerçekten çok hoşuma gitti bu jant olayı..

Biz de kaldırımlara yanaşırken acaba? diye düşünüp duralım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...