İçeriğe Yönlendir

Tourneo Courier Nasıl Anlaşılır

Hüseyin Turan

Recommended Posts

Hüseyin Turan
(düzenlendi)

Arkadaşlar Clio III aracımı satıp ikinci el Tourneo Courier almayı düşünüyorum. Sahibinden de baktığım bir çok araç titanium plus yazmasına rağmen delux 75 bg. araçlar olduğunu fark ettim, tanıdık bir arkadaş dikkat et bu araçlarda çok aldatan oluyor demişti.

Sorum şöyle; araçların titanium veya plus olduğunu resimlerinden nasıl anlarım?

Bir adet oğlumun iş yerine ait 2015 titanium plus mevcut ama aracı tam olarak inceleme fırsatım olmadı.

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
imla
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Resimlerden anlayamazsınız malesef, titanium plusta titaniuma ek olarak; ön cam ısıtma, ısıtmalı ön koltuklar, start stop, ayarlanabilir hız sabitleyici gibi farklılıklar var.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

şase numarasını isteyin  şu adresten sorgulama yapın aracın özellikleri çıkar 

https://www.etis.ford.com/vehicleRegSelector.do

bahsi geçen linke tıkladım fakat şasi no girecek bir kısım göremedim "VIN" yazan bir yer var orası mı acaba

Araç Arama Yardım isteyin: Araç Arama? Aşağıdaki yöntemlerden bir tanesini kullanarak bir araç seçebilirsiniz:

VIN Girişi:

En son VIN'ler:     
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Resimlerden anlayamazsınız malesef, titanium plusta titaniuma ek olarak; ön cam ısıtma, ısıtmalı ön koltuklar, start stop, ayarlanabilir hız sabitleyici gibi farklılıklar var.

tam anlamıyla bu +100

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

bahsi geçen linke tıkladım fakat şasi no girecek bir kısım göremedim "VIN" yazan bir yer var orası mı acaba

Evet o kısma gireceksiniz.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

evet vın olan yer

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bu özelliklerin düğmeleri fotolarda varsa anlaşılır düşüncesindeyim. misal fiestada direksiyonda hız sabitleme varsa ve arka cam karartma varsa x pakettir.

Yorum bağlantısı

bu özelliklerin düğmeleri fotolarda varsa anlaşılır düşüncesindeyim. misal fiestada direksiyonda hız sabitleme varsa ve arka cam karartma varsa x pakettir.

Yakından iç cekimleri varsa görülebilir yoksa biraz zor
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...