İçeriğe Yönlendir

Bisiklet!

Davut Turmuş

Recommended Posts

M.Fatih Yüce

hocam ben bu bisiklet işine öyle bi gireyim dedim olay bambaşka boyuta gidiyor  :) forumlara baktığımda ve sizlere sorduğumda çok farklı durumlar ortaya çıkıyor sanırım bende bi üst seviye ye çıkacağım imkanları zorlayıp

Araba alma kararı bisikletten kolaymış :) Alternatif çok ama çok fazla. İşimi görecek 300 tl'yede bisiklet var aynı işi görecek 30,000 tl'yede. Bir vites yada gidon değişimi ile fiyat hemen değişiyor. Alt tarafı bir bisiklet alacağım ne olacak demek çok doğru bir cümle değilmiş. En doğrusu f/p olayını yakalayabilmek. Onuda almadan bulmak için kiralık falan bulmak lazımda oda çok zor ...

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

hocam ben bu bisiklet işine öyle bi gireyim dedim olay bambaşka boyuta gidiyor  :) forumlara baktığımda ve sizlere sorduğumda çok farklı durumlar ortaya çıkıyor sanırım bende bi üst seviye ye çıkacağım imkanları zorlayıp

:)) bence en iyisini yaparsınız, yakın civarda olsanız gelip benim bisikletimi deniyebilirdiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

bir rivayete göre kendi ya da arkadaşını eskiden arabaya gazi ya da şehit veren köpekler intikam için saldırıyormuş korkuyormuş yani bir anlamda. ben çok test yaptım kampüste. geliyor havlıyor. duruyorum köpek de duruyor. bekliyor. azıcık yürütüyorum yine havlıyor aniden. çok ilginç.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aynen, hatta birinde durdum, camı açtım geldi yanıma bana baktı, arabaya baktı baktı uzaklaştı. Az yürüdüm hop yanımda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

malkocoglu-filmleri-hayatini-degistirdi.

[emoji23][emoji23][emoji23]

Bisiklet sürmekten çok zevk alıyorum bende fırsat buldukça bisikletle geziyorum. İki üç yıl öncesine kadar kaç yaşına geldin hala bisiklet sürüyorsun diyorlardı artık o görüş azaldı :)

Kim diyormus sana onu, sen daha mini miniciksin [emoji1348]

Avrupa'daki aliskanligi dusununce...

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

[emoji23][emoji23][emoji23]

Kim diyormus sana onu, sen daha mini miniciksin [emoji1348]

Avrupa'daki aliskanligi dusununce...

He valla her gören hala mı Yasin diyordu :D artık demiyorlar :D
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Aynen, hatta birinde durdum, camı açtım geldi yanıma bana baktı, arabaya baktı baktı uzaklaştı. Az yürüdüm hop yanımda.

Servet Abi siz anlatinca bunu, benim de aklima bir kare geldi ayni sizinki gibi [emoji23][emoji23][emoji23] O ani olumsuzlestirmistim [emoji23][emoji23][emoji23]

f933fc5fa566da6af1c867005f72cdd0.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Ataç

marka olarak bianchi nasıl pekı hocam

Alırsın  bianchi olursun ziyanki

Yorum bağlantısı
Tamer Ataç

Merhaba size eski bir bisiklet yarışçısı olmam sebebiyle TREK FX 7.1 veya TREK FX 7.3 tavsiye ederim.Ama ikinci el fiyatları 1500 tl civarında

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

katlanır bisiklet alın. bagajda dursun.

hocam fiyatlar yok yüksek ve jant ölçüleri 20'' olması sebebi ile minyatür duruyor

Yorum bağlantısı
Murat Yılmaz2

a75062c56461b087d8d49f3fbebfb873.jpg

Arkadaşlar, 2 yıldır kullandığım bir katlanır bisikletim var. Zaman Zaman katlayıp bagaja da koyuyorum. Eğer dağcılık yada uzun yol gitmeyecekseniz bir katlanır bisiklet tavsiye edebilirim. Özellikle şehir içi kullanımı çok iyi. Hem de spor. Ben yakın yerlere bisikletle giderim hep.

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş
Davut Turmuş

fiyat olarak bir şey diyemem lastikleri inceltilmiş kadro boyu 18 diyor sizin boyunuz kaç her bisikleti alamazsınız kadro boyunun size uyması lazım

boy 170-7 5 civarı hocam bize büyük mü gelir bu ilanda öteki tekerleklerinde olduğu belirtilmiş kalın tekerlekler sanırım donanım ve vites ekipmanları nasıl oluyor bu sedonaların 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

O kadroları niye öyle kütük gibi yaparlar bilmem sanki 300 kilo insan binecek.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çocukken binerdim, çok ağır olduklarını düşünürdüm hep, hafif olanlar pahalıymış.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

paraya kıyabilen dahon alsın

bir ara Türkiye ithalatında problem vardı , eğer çözüme ulaştıysa katlanır bisiklette efsane , ama fiyatlarda malum

Kron XC 500 kullanıyorum , yaklaşık 2,5 yıl oldu gayet memnunun tek şikayetim araç yolunda kullanırken sürücülerin burada ne için var der gibi bakmaları , uzun mesafe olarak deneme yapmak istiyorum ama tek başıma olunca vazgeçiyorum 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ben Sedona 345 i gidip İzmir'den aldım geldim :) Diğerini de gidip İstanbul dan sıfır aldım.

Çok memnunum havalar ısınsın tekrar ile gidip geleceğim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş
Emre Şimşek

2-3 yıl önce Sedona 301 almıştım sanırım şu an sıfırı yok. O zamanlar Konya'dan YK Bisiklet diye bir firmadan almıştım internet satışıyla. O zamanlar aldığım fiyat 680tl idi. Şu an 1000 lira verseler satmak istemem. Çok pahalı bir şey değil ama yağ gibi gidiyor, gidonunun yüksek olması da benim için çok güzel. Ben o zamanlar 200-300 liralık bir şey alsam mı diye çok tereddüt etmiştim ama eğer o zaman ucuz bir şey alsaydım şimdi muhtemelen perte çıkartmıştım...

Bisiklet alacaklara tavsiyem ucuz bir bisiklet yerine ikinci el ama düzgün bir şey alsınlar.. Gerekirse lastiğini amortisörünü değiştirir yine binersiniz.

20160224_141459_zpsf8tnfuj4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...