İçeriğe Yönlendir

2006 Dizel Kango

Tuncay Arslan

Recommended Posts

Tuncay Arslan

herkese merhaba, işyerinden arkadaşım borçlarını kapatmak için arabasını satmak istiyor, kar amacı yok yerine araba almayacak. Kaç liraya satılması uygun olur diye sizlere danışmak istedik, arabanın ilanı yok ama en kısa sürede satması gerekiyor.

2006 model -1.5 dCi Expression - 86 bin km de - kayınbiraderinden almış kendisi 2. sahibi - boyası orjinal - bakımları zamanında yapılmış- sigara içilmemiş - vize her yıl - döşemeler orjinal temiz. Fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun oluruz.

1M1VDb.jpg

L1kZgz.jpg

rZW68z.jpg

7M97Xr.jpg

PP8n6b.jpg

Z7vMQ0.jpg

lvJ3rl.jpg

VvoPXq.jpg

nLzjm1.jpg

vnkX8O.jpg

1M1VD1.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Geçenlerde Köksal abim arıyordu.Sanırım piyasası hakkında yorumu olur konuyu görünce. Maşallah temiz görünüyor.Hayırlısı olsun :)

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Geçenlerde Köksal abim arıyordu.Sanırım piyasası hakkında yorumu olur konuyu görünce. Maşallah temiz görünüyor.Hayırlısı olsun :)

Çok makbule geçer, umarım görüp bişiler karalar :)

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Ticari değil mi?

Bunu sormamıştım kendim ekledim her yıl vize diye. Hususi kamyonet ya da ticari diye ayrılıyor sanırım. Arada fark var mıdır?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hususi yük ve yolcu nakli olur geneli. Araç temiz. Rakam öğrenelim, servisten galerilerden. Son kullanıcı rakamı nedir

Birde hortumu göremedim, sanırım 65 bg araç. Eğer 85 olsa hazine değerinde temizleri

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)

Ticari olunca sizin de yazdığınız gibi yılda bir kere muayene, hız sınırı az, sanırım sigorta daha yüksek, bazı yollara girişte zaman sınırlaması olmalı.

Araç çok temiz duruyor. Hayırlı satışlar.

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Ticari olunca sizin de yazdığınız gibi yılda bir kere muayene, hız sınırı az, sanırım sigorta daha yüksek, bazı yollara girişte zaman sınırlaması olmalı.

Araç çok temiz duruyor. Hayırlı satışlar.

Evet ticari imiş, kamyonet(kapalı kasa) yazıyor ruhsatta. 

Kamyonetlerin hepsi yılda bir muayene

Usta ruhsata baktım 65 KW yazıyor 87 Hp mi demek bu? Bir de araba Expression demiştim ama ruhsata bakınca Kango Multix Aut yazıyor.

araç yıpranmamış görünüyor.

Titiz arkadaş, kurumda şoförlük yapıyor kendi.

Yorum bağlantısı

Tertemiz, pırıl pırıl, 2006 olmasına rağmen 86bin km de.. :nazar: Oldukça iyi bir fiyata gideceğini tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

hayırlı satışlar motora bakılıcak olursa 65 hp bence aynı model bendede vardı şimdi bir tanede 2008 model var o 85 hp :)

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Tertemiz, pırıl pırıl, 2006 olmasına rağmen 86bin km de.. :nazar: Oldukça iyi bir fiyata gideceğini tahmin ediyorum.

Şu fiyata satılsa alıcıyı da satıcıyı da üzmez dediğimiz bir fiyat var mı?  :)

hayırlı satışlar motora bakılıcak olursa 65 hp bence aynı model bendede vardı şimdi bir tanede 2008 model var o 85 hp :)

Ruhsata HP yazacakken KW yazmışlar öyleyse.

Yorum bağlantısı

Şu fiyata satılsa alıcıyı da satıcıyı da üzmez dediğimiz bir fiyat var mı?  :)

Ruhsata HP yazacakken KW yazmışlar öyleyse.

Piyasasını bilmiyorum. Sahibinden e girip araştırmak, ortalama bir fiyat belirlemek lazım..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ruhsatta kw yerine bg yazıyorlar bizim kangoo da 65 kw görünüyor ama o bg aslında. Biz 180,000 km de 2004 authentic modelini 18500 tl ye aldık, keşke bunu alsaydık diye içimden geçirmedim değil yani. 2-3 yerde lokal boya var değişeni yok. Sanırım 22-23 bin civarında gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Ruhsatta kw yerine bg yazıyorlar bizim kangoo da 65 kw görünüyor ama o bg aslında. Biz 180,000 km de 2004 authentic modelini 18500 tl ye aldık, keşke bunu alsaydık diye içimden geçirmedim değil yani. 2-3 yerde lokal boya var değişeni yok. Sanırım 22-23 bin civarında gider.

Arabamız 65 HP anlaşıldı. Daha yeni aldınız fiyat araştırmalarınız da yeni. Söylediğin rakam doğrultusunda bir de esnaftan fiyat alalım ona göre değerlendirelim öyleyse. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Arabamız 65 HP anlaşıldı. Daha yeni aldınız fiyat araştırmalarınız da yeni. Söylediğin rakam doğrultusunda bir de esnaftan fiyat alalım ona göre değerlendirelim öyleyse. Teşekkürler.

Tok satıcı olanlar 1-2 bin fazla söyleyebilir. Malum sahibinden fiyatları oldukça şişirilmiş. Bizim araba sahibindende 21 den aşağı yoktu.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sizin arabada intercooler yok ama yeri vs her şeyi hazır diye hatırlıyorum. Bilmem anlatabildim mi :fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sizin arabada intercooler yok ama yeri vs her şeyi hazır diye hatırlıyorum. Bilmem anlatabildim mi :fiuw:

Geçen akşam King de aynı şeyi söyledi ;) listeye aldım ama babama yük olmadan yapmaya çalışıyorum, ufak bir hediye aldım hatta biraz üzerinde çalışayım konusuna atıcam ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçen akşam King de aynı şeyi söyledi ;) listeye aldım ama babama yük olmadan yapmaya çalışıyorum, ufak bir hediye aldım hatta biraz üzerinde çalışayım konusuna atıcam ;)

Kalorifer motoru halloldu mu bari?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kalorifer motoru halloldu mu bari?

Başta oldu ama sonra yolda tekrar arıza verdi, geniş bir vakitte detaylı bakacak king

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Başta oldu ama sonra yolda tekrar arıza verdi, geniş bir vakitte detaylı bakacak king

King'in çözemeyeceği şey yok :friends:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

King'in çözemeyeceği şey yok :friends:

Boşuna King demiyoruz :yes::good1:

Tarzı biraz değişik ama :D

401c76621fb4edc6c3e03c022df0702e.jpg

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...