İçeriğe Yönlendir

Cd Slotu Telefon Tutucu

Çağdaş Ağyol

Recommended Posts

Çağdaş Ağyol
(düzenlendi)

Merhabalar ,

Ford fiesta kullannıcısıyım ve bir telefon tutucu almak istiyorum. Daha önce cama vantuzla yapışan modelleri kullandım ancak fiesta'da cam biraz uzak olduğu için pek keyif vermedi açıkçası. Ben de cd slotu telefon tutuculara bakmaya başladım. Acaba bu modeller konforlu mudur ? Fiesta'nın cd okuyucu girişinde bir kapakçık var,acaba bu ürün cd okuyucuma zarar verir mi ? 

Ürün bu ;  http://urun.n11.com/arac-kiti/telefon-tutucu-cd-slot-girisi-yeni-tasarim-P70341202

tarihinde Çağdaş Ağyol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Evet çok ince mılnatıs yaklaşık 5 kuruş büyüklüğünde.

Ben de gormustum bu şeyi de o sürekli orda kalması işinden şüphelenip vazgeçmiştim. İyi etmisim, sevmiyorum ben orada öyle şeyler.

Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Ben de gormustum bu şeyi de o sürekli orda kalması işinden şüphelenip vazgeçmiştim. İyi etmisim, sevmiyorum ben orada öyle şeyler.

Güle güle kullanın.

Teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

daha sağlam ürünlerden almak daha faydalı çok üzün süre yaşamam giriş çıkışlarda.

Yorum bağlantısı

Bunu taktığınızda teyp düğmelerinin de önü kapanarak kullanımınıza mani olacaktır. Çok işlevsel değil kanımca..

Yorum bağlantısı
Melih Ozsoy

Güle güle kullanın.

Bende benzer bir ürün kullanıyorum iPhone 6 Plus ve bir adet şeffaf 5tl'lik kılıf alıp Oray'a taktım mıknatısı sadece kılıfı değiştiriyorum araba da
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...