İçeriğe Yönlendir

Jant Arabadan Fırladı

Behram Doygun

Recommended Posts

Alper Aytar

Çook büyük geçmiş olsun...Bir daha o lastikçiye gitmeyin ben lastik değişimlerinden sonra tekrar kendim kontrol ediyorum Bijonları ne olur ne olmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Çook büyük geçmiş olsun...Bir daha o lastikçiye gitmeyin ben lastik değişimlerinden sonra tekrar kendim kontrol ediyorum Bijonları ne olur ne olmaz

Paramı alayım bir daha tövbe önünden bile geçersem.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kardeşim geçmiş olsun, iş bilmez adamların hatasını neyse ki ucuz atlatmışsın. Yüksek hızda olsa ne olurdu düşünmek bile istemem..

İşin peşini bırakma

Yorum bağlantısı

Bununla geçmiş olsun.

Sadaka verin bence, hızlı olmayışınız kurtarmış.

Salıncak porya disk disk sacı vs.

Bunlarda zarar görebilirdi o anda.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Kardeşim geçmiş olsun, iş bilmez adamların hatasını neyse ki ucuz atlatmışsın. Yüksek hızda olsa ne olurdu düşünmek bile istemem..

İşin peşini bırakma

Çok sağol kardeşim valla ucuz atlattık. Yüksek hızda ben bile düşünmek istemiyorum.
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Verilmiş sadakan varmış çok geçmiş olsun. O bijon ları alaşım janta takan adam 25 senesini boşa geçirmiş. Keşke servise tutanak tuttursaydın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Bununla geçmiş olsun.

Sadaka verin bence, hızlı olmayışınız kurtarmış.

Salıncak porya disk disk sacı vs.

Bunlarda zarar görebilirdi o anda.

Teşekkürler Hakan abim. İyiki düşük hızda çıktı yerinden de diğerlerinide hemen söktük. Hepsinin yuvalar bitmiş.

Verilmiş sadakat varmış çok geçmiş olsun. O bijon ları alaşım janta takan adam 25 senesini boşa geçirmiş.

Öyleymiş Murat abicim olay olur olmaz mahalledeki arkadaşlarım bile adamın üstüne gittiler o bijonlar o janta takılır mı hoca diye. Adam haklısınız benim hatamdan başka bir şey diyemedi.
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Şu usta kavramını hiçbir sektörde sevmiyorum..usta..ne ustası..araba ustası.şu koca koca okullar bitiren mühendisler bile sadece uzmanlaştığı alanda yeterliyken bizdeki ustalar maşallah her işten anlıyor..böyle hata yapılır mı..Allah korusun hızınız yüksek olsaydı yada o jant fırlayıp birisine bişey yapsaydı hesabı kim verecekti..şansa yaşıyoruz bu memlekette maalesef..

Büyük geçmiş olsun..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Büyük geçmiş olsun ve bununla son olsun inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Büyük geçmiş olsun, ucuz atlatılmış. Ustaya kızıyoruz da, adam hatasını kabul etmiş, zararını karşılarım demiş. Bence parasını talep edip jantları adama ver.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Çok geçmiş olsun. Hızlı olmamanız, otoyolda gidiyor olmamanız, başkasına zarar vermiş olmamanız tesellisi olmuş. Yoksa çok daha kötü sonuçlar doğabilirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eser Yıldırım

Çok geçmiş olsun.Ama şunu da üzülerek söyleyeyim bu lastikçi büyük bir firma değilse ve elinde bir belge de yoksa ne kadar kurtarabilirsen almaya çalış.

Artık olan olmuş canını sıkmaya değmez şükür et haline nicelerini duyuyoruz lastiğin patlamasıyla yoldan çıkıp kaza yapanları ki senin lastik yerinde çıkmış ALLAH korusun sen bu lastikleri taktırıp uzun yola çıksaydın ne olacaktı.Sadaka deyip şükret haline

Tekrar geçmiş olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun, Allah korumuş.

2010 yılında benzer bir durum benimde başıma geldi. E-5 ten çıktıktan 500 m. sonra jant fırladı gitti (hızım çok düşüktü) 5 dk. önce olsaydı akşam haberlerinde muhtemelen beni izlerdiniz.

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Aman size bişey olmamış herşeyden önemlisi bu, Allah korusun çok daha kötü sonuçlar doğurabilirdi. Benimde lastikçi lastiği ters taktiği için vizeden kalmıştım onun için de o kadar sırayı tekrar beklemiştim. Ne yazikki böyle saçma hatalar olabiliyor bazen. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok geçmiş olsun.

Şok oldum.

Jantı ona bırakın. paranızı alın. Ne yaparsa yapsın.

ikna edin. Davayla falan sonu gelmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Bence size jantı tamir ettirip geri vermeyi önerecek..o parayı size ödeyeceğini hiç sanmıyorum kendi adıma..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Çok geçmiş olsun.. İşini bilmeyen/doğru yapamayan insanlar yüzünden sürekli başka insanlar zarar görüyorlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim abilerim. Bugün halledeceğim bakalım. Tamir işini kesinlikle yaptırtmam arabama takmam. Paramı da bırakmam ne olursa olsun alırım. Ustanın yapmış olduğu hatanın faturasını kesinlikle ödemem.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Hocam çok büyük bir badire atlatmışsınız. Gerçekten üzüntü verecek olaylar olabilirdi.

Ama çok şükür size ve sevdiklerinize bir zarar gelmedi. Bunu da düşünün.

Sanayi esnafından para iadesi pek alınmaz. Siz sakinleşin önce. Fevri olmayın. Alabildiğiniz kadar alın vermek istemezse kavga dövüş işlerine girmeyin.

Akıllı telefon elinizden düşüp camı kırılsa 600 tl. Size birşey olmasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Hocam çok büyük bir badire atlatmışsınız. Gerçekten üzüntü verecek olaylar olabilirdi.

Ama çok şükür size ve sevdiklerinize bir zarar gelmedi. Bunu da düşünün.

Sanayi esnafından para iadesi pek alınmaz. Siz sakinleşin önce. Fevri olmayın. Alabildiğiniz kadar alın vermek istemezse kavga dövüş işlerine girmeyin.

Akıllı telefon elinizden düşüp camı kırılsa 600 tl. Size birşey olmasın

Yok hocam kavga dövüş hiç olayım değil.(Aileme bir yanlış yapılmadığı sürece) Ben dünden beri zaten rahatım kendi canıma ardından aracıma bir zarar gelmediği için. Tek üzüntüm öğrenci harçlığımla biriktirip aldığım jantları bir ustanın 5 dakikada hiç etmesi beni bitirdi.
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Janti bırakın be yaparsa yapsın diyorsunuz ama muhtemelen tamir edip masum birine satacak! Bence jantlari da vermeyin. Geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...