İçeriğe Yönlendir

Geek Alışveriş Uygulaması Hk.

Eray Aksoylu

Recommended Posts

Eray Aksoylu

bi arkadaşımın vasıtasıyla 1 hafta önce öğrendim uygulamayı bir çok sipariş vermişler ve hepsi de gelmiş arkadaşım telefoncu telefon aksesuarları alıp satıyorlarmış bana da tavsiye etti gerçekten çok uygun şeyler var en çokta cree ledlere led ampüllere takıldım şimdi acaba sipariş versem mi diyorum güvenden sebep değil de alacağım ürünün işime yaracağı konusunda :) 

H7 uzunlarıma şimşek etkisi için düşünüyorum sonuçta uzun far sürekli açık olmayacak çokta fazla orjinal bmwlerdeki gibi bi beklentim yok ama enazından bi farkındalık yaratacak kadar olsa ve adı üstünde uzun far görevini yerine getirsin yeterli

birde stoplardaki tüm ampülleri ledlerle değiştireyim diyorum canlı yansın diye :) 

yorum yapanlar çok ama Türk fazla yok geneli Rus ve alman gibi gördüm

GEEK Android'de var İos'ta var mı bilmiyorum internetten de baktım her alışveriş sitesinde olabilecek kadar sıkıntı yaşayan var o da gümrükle alakalı onun dışında iyi yorumlar çok var en basit örneği yakın arkadaşımın sürekli olarak sipariş vermesi Türkçe olması da ayrı bi avantaj TL bazında fiyatlandırması da mevcut

d3j2vX.png

579kaL.png

A72qDL.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende kullanıyorum cepten kolay oluyor ama fiyatlar pekde herşeyde uygun değil ve aldığım en az 8-10 malzeme geldi telefonla ilgili helikopterlerle ilgili malz.ler satınalmıştım. Diğer bir adı da "wish" farklı isimde firmalarıda var uygulamalarıda türkçe desteği vs olması da ayrıca güzel...

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

Ben ve arkadaşım toplam 20-25 parca ürün aldık ürünler cok ucuz ve işimizi görecek şekilde ben tavsiye ederim alabilirsiniz zaten piyasadaki ürünleri bazı  esnaflar burdan alıp satıyor örnek verecek olursam fordun sustalı anahtarını 10 tl ye burdan aldım diğer alışveriş sitelerinde 29 tl idi karamanda anahtarcı 50 tl dedi ve sohbet edince oda burdan alıyormuş aynı urune 3 fiyat aldım yani   kalıte olarak da aynı :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...