İçeriğe Yönlendir

Palio 1.4 El 99 Model

Hakan Gülsoy

Recommended Posts

Hakan Gülsoy

Abilerim kardeşlerim iyi akşamlar size acil olarak bi araç danışmam lazım internette bi araç bulduk arkadaşıma 99 model palio 1.4 el 135.750 km'de kocaeli gündoğdu bölgesinde satıcının dediği kadarıyla ön camda çatlak ve sol kapı kuşakları yokmuş bi de sürücü camının otomatiği arızalı ilk defa arkadaşımla ciddi olarak araba bakıcaz ben nerdeyse hiç anlamıyorum ufak tefek bilgilerim var sadece nerelere bakim aracın bi de ikinci el piyasası nasıldır kronik sorunları varmıdır araçta rahatmıdır bizi üzermi parça durumu vs teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Parça sıkıntısı yok ekonomik bir araç rahat sayılabilir. Kronik sorunu var mı bilmiyorum. Ama ağır kazası olup olmadığına baktırın tabi bide motor sağlıklı mi iyice bir baktırın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Parça sıkıntısı yok ekonomik bir araç rahat sayılabilir. Kronik sorunu var mı bilmiyorum. Ama ağır kazası olup olmadığına baktırın tabi bide motor sağlıklı mi iyice bir baktırın.

Ustaya gitmeden olmicak gibi:) izmit bi abimiz olursa usta söylerse bize iyi olur:)
Yorum bağlantısı
Batuhan Vural

Abicim hiç masraf yapmadan üfleme varmı ona bak derim hiç bilmeyen insan bile anlar yağ çubugundan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

1999 model arabanın 135 bin km de olması bana hic inandirici gelmedi :)

Banada gelmedide aslında eğer iş ciddiye bindiği taktirde sigortacımıza sorucaz:)
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Tek nokta enjeksiyonlu diye biliyorum. Uygun lpg kiti takılmazsa s 320 gibi yakar :)

Oo benzin canavarı o zaman :) lpg var araçta:)
Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Banada gelmedide aslında eğer iş ciddiye bindiği taktirde sigortacımıza sorucaz:)

Aslında 99 model aracın normal şartlarda kmsi 250-300 bin aralığında olur, babada 90 model samara var şu 99.999 da km sıfırlananlardan, kimbilir kaç yüz binde.. Ama çekişi harika. O modelde de km ye fazla takilmamak lazim :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aynı modelini 4 yıl kullandım. Masrafı, kronik sorunu vs yok. Parça fiyatları çok uygun.

Lakin çok yakıyor. Sırf masraf açmadığı için bu kadar süre kullandım. Şuan ki lpg fiyatlarıyla ortalama 35 kuruş civarı yakar.

Forumlarda herkes yakıt olayında müzdariptir. 1.6 modelinin yakıtı daha uygundur.

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Aslında 99 model aracın normal şartlarda kmsi 250-300 bin aralığında olur, babada 90 model samara var şu 99.999 da km sıfırlananlardan, kimbilir kaç yüz binde.. Ama çekişi harika. O modelde de km ye fazla takilmamak lazim :)

Dediğiniz gibi motor durumuna falan bakarız tramer kmsiyle karşılaştırırız bakalım uygun olursa alıcaz:)

Aynı modelini 4 yıl kullandım. Masrafı, kronik sorunu vs yok. Parça fiyatları çok uygun.

Lakin çok yakıyor. Sırf masraf açmadığı için bu kadar süre kullandım. Şuan ki lpg fiyatlarıyla ortalama 35 kuruş civarı yakar.

Forumlarda herkes yakıt olayında müzdariptir. 1.6 modelinin yakıtı daha uygundur.

Lpgyle bizi üzmiceğini düşünüyorum:) masrafıda olmasın yeter bize :)
Yorum bağlantısı

1999 model arabanın 135 bin km de olması bana hic inandirici gelmedi :)

1986 model taunusumuz var 1000 km den beri bizde araç suanda 98.küsür km de ? Komşumuzun 95 Şahini var 52bin küsür km de araç. Oda bizim gibi hafta sonlarında kullanıyor İmkansız birşey değilki Belki vatandaş kullanmadı. Sizi suçlamak adına konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın ama malesef ülkemizde bu kadar çok km Geri çekilmesi ve ülkem insanındaki Km takıntısı ( Bende Takıntılıyım ) yüzünden her araca km oynanmış gözüyle bakıyoruz.

Yorum bağlantısı
Kerem Bozdoğan

Babamda 99 focus var 145bin kmde. ilk sahibi, az kullanıyor adam memurken aldı emekli oldu hala aynı araba :D üzerinde güneş yanıkları var ama yaptırmıyor orijinalliği bozulmasın diye :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

98 astra f 2002 de alındı. şuan120.000 de. babamın aracı... bazen gerçekten az kullanılmış olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

1986 model taunusumuz var 1000 km den beri bizde araç suanda 98.küsür km de ? Komşumuzun 95 Şahini var 52bin küsür km de araç. Oda bizim gibi hafta sonlarında kullanıyor İmkansız birşey değilki Belki vatandaş kullanmadı. Sizi suçlamak adına konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın ama malesef ülkemizde bu kadar çok km Geri çekilmesi ve ülkem insanındaki Km takıntısı ( Bende Takıntılıyım ) yüzünden her araca km oynanmış gözüyle bakıyoruz.

Olabilir elbette olamaz demedim ki :) ama bu örnekleri sayılı sayıda verebilirsiniz, her gün binlerce aracın ilana girdiği malum sitede hemen hemen 90 model aracinda 96 model aracında 2006 aracinda km seviyeleri hep ayni seviyede, psikolojik sınır olan 200.000 km altı çoğunluğu. Durum boyle olunca dediğiniz örnekler, herkesin çevresinde olmayabiliyor. (Mercedes ve BMW hariç), vermiş olduğum yıllara ait km lerin %90in doğru olduğuna inanmıyorum.
Yorum bağlantısı

Olabilir elbette olamaz demedim ki :) ama bu örnekleri sayılı sayıda verebilirsiniz, her gün binlerce aracın ilana girdiği malum sitede hemen hemen 90 model aracinda 96 model aracında 2006 aracinda km seviyeleri hep ayni seviyede, psikolojik sınır olan 200.000 km altı çoğunluğu. Durum boyle olunca dediğiniz örnekler, herkesin çevresinde olmayabiliyor. (Mercedes ve BMW hariç), vermiş olduğum yıllara ait km lerin %90in doğru olduğuna inanmıyorum.

Söylediklerine istinaden belirttim yukarıda zaten :)

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Söylediklerine istinaden belirttim yukarıda zaten :)

Yok bende sucladiginizi dusunerekten diye bu mesajı yazmadım yanlış anlasilmasin :) Genel durumun böyle olduğunu düşündüğüm için ifade etme gereksiniminde bulundum
Yorum bağlantısı

Yok bende sucladiginizi dusunerekten diye bu mesajı yazmadım yanlış anlasilmasin :) Genel durumun böyle olduğunu düşündüğüm için ifade etme gereksiniminde bulundum

Beğeni sayım dolmuş beğenemedim :):good1:

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Abilerim arabayı baktık dışı kozmetik olarak bakıma ihtiyacı var ama orjinal gibi gözüküyo:) motoruna baktırmamız lazım :) izmitte düzgün çıkarsa motoruda alıcaz km baktık tramerden orjinal hasar kaydı yok şasesi temiz acil izmitli abilerim yardımmm

0b64f9c6ad5aebe61a6dca68e701d469.jpg

8ee2fe7cd4228fcf0bf603851deee427.jpg

aef5af18ab892cbb13105a7529350d31.jpg

52b5995b1d76792da022de701b23a7c5.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...