İçeriğe Yönlendir

H7 Far Lambası Önerisi...

Misafir

Recommended Posts

İyi günler arkadaşlar;

Farlarımın rengi sarı ve gece bu beni bir hayli yoruyor.

Beyaza çevirmeyi düşünüyorum.

xenon düşünmüyorum. En son çare mercekli olur. onunda fiyatı aşıyor. Bu tarz masraflar satınca içim gidiyor..yap yap uğraş hooop gitti....

Tavsiye edeceğiniz beyaz far lambası olarak ne önerirsiniz...

ebay aliexpress çok sık kullanırım daha uyguna gelecek ise alıpta memnun olan var ise buralardanda temin edebilirim...

Yorum bağlantısı

İyi günler arkadaşlar;

Farlarımın rengi sarı ve gece bu beni bir hayli yoruyor.

Beyaza çevirmeyi düşünüyorum.

xenon düşünmüyorum. En son çare mercekli olur. onunda fiyatı aşıyor. Bu tarz masraflar satınca içim gidiyor..yap yap uğraş hooop gitti....

Tavsiye edeceğiniz beyaz far lambası olarak ne önerirsiniz...

ebay aliexpress çok sık kullanırım daha uyguna gelecek ise alıpta memnun olan var ise buralardanda temin edebilirim...

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/h7-osram-cool-blue-intense-2-li-beyaz-isik-ampul-209749868

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Merceksiz beyaza cevirmeniz bolca selektör ve küfür yemenize sebep olacaktir. Biraz pahali ama osram night breaker cok iyi bir far. Kendim de kullandim. Rengi normale göre daha acik sari. Benimkiler 1seneden sonra özelligini yitirmeye basladi 1,5-2 sene icinde patladi. Bir de philipsin bir modeli vardi, simdi hatirlayamadim adini

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

göz yormamamsı için osram nb veya varva contrast plus. hem de yolu görmek için. beyazlaştıkça göz yorgunluğu artar. xenon için zaten mercek lazım ve yolu görmek için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Aslında beyaz ampul daha çok yorar, sarı daha kullanışlıdır. 

General Electric %120 Megalight ultra'yı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı

Merceksiz beyaza cevirmeniz bolca selektör ve küfür yemenize sebep olacaktir.

xenon olmadığı sürece sıkıntı olmayacağı kanaatindeyim

lakin yanılıyor isem lütfen uyarın....

aşağı yukarı mercekli fiyatları hakkında bilgi verir iseniz ayrıca sevinirim...

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

arada sirada merceksiz beyaz farlara denk geliyorum ve acayip derecede gözümü aliyor. Ben direkt olarak selektörü cakiyorum böyle oldumu ne yalan sölyeyeyim. Yasak degil mi bu arada beyaz halojen ampuller? Ben de tam bilmiyorum

Osram night breakeri denemelisiniz bence

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Philips H7 Tip CRYSTAL VISION

http://www.hepsiburada.com/philips-h7-tip-crystal-vision-ampul-seti-011296-p-OTM011296

siparişini verdim elime ulaştığında (fiesta mercekli far için) size fotoğraflarını gönderirim kullanan arkadaşlarım memnunlar beyaza yakın ancak tam beyaz değil ışık parlaklığı da %30 daha fazla diamond vision kullanmanı önermem görüş mesafesi yarı yarıya düşüyor ancak eğer görüntüsü xenon gibi olsun dersen alabilirsin birde ben yolumu göremiyorum bana renkten çok ışık lazım dersen xtreme vision var oda %130 daha fazla ışık veriyor. Halojen ampullerin her türlüsü yasal diye biliyorum zaten xenon kadar çok lumen e sahip değiller. :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan
(düzenlendi)

İnternette bulduğum bir fotoğraf renk farkı için

9168.jpg

37226d1302826497-installed-philips-h11-c

tarihinde Oğuz Varhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Osram Night Breaker Unlimited :good1: uzun ve kısa farda kullanıyorum çok memnunum.

Ben de uzunlari danismistim birkac arkadasimiza, kisalarim Nightbreaker olunca uzunlar zayif kaldi yaninda ne yapsam diye dusunuyordum, LED ekonomik gelmedi. Uzunlar icin olan H1 mi onu nasil alacagim?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ben de uzunlari danismistim birkac arkadasimiza, kisalarim Nightbreaker olunca uzunlar zayif kaldi yaninda ne yapsam diye dusunuyordum, LED ekonomik gelmedi. Uzunlar icin olan H1 mi onu nasil alacagim?

Özlem hanım  uzun far ampülünüz  h1 ise  bu siteden  sipariş verebilirsiniz.Daha önce alışveriş yaptım güvenilir bir site. :good1:

http://urun.n11.com/ampul/osram-night-breaker-unlimited-12v-h1-55w-2-adet-P35964575

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gün içinde hatırlatın. Bakalım ampul kılavuzundan.
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Tesekkurler Oztunc Bey, n11den alisveris yaptim ben de dediginiz gibi guvenilir.

Uzunlarimin h1 olup olmadigini ogreneyim o zaman.

Ablacım sanırım Öztunç abi n11deki otoaksesuarucuzu isimli satıcıyı kastetmiş..
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bu memnun olduğunuz halojen farların 1 2 yılda patlamayanı yok mu acep?

Düzeltme: http://urun.n11.com/ampul/osram-night-breaker-unlimited-12v-h7-55w-2-adet-P35964572

Bundan mı alacağız?

H7 benim kisalar Emre, seninki de H7 ise evet bu gonderdigin link.

Gün içinde hatırlatın. Bakalım ampul kılavuzundan.

Tamam tesekkur ederim [emoji56][emoji56][emoji56]

Ablacım sanırım Öztunç abi n11deki otoaksesuarucuzu isimli satıcıyı kastetmiş..

Haa olabilir, guvenilir site deyince ben oyle algiladim ama dedigin gibi olabilir [emoji56]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Doğru tercih yapmışsınız.

Benim aracımda H7 Osram NB unlimited takılı.

Arkadaşım Philips X-treme vision aldı.

Deneme için aracındaki ampullerin birine Philips - diğerine Osram'ı taktık. Osram bariz olarak öndeydi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Doğru tercih yapmışsınız.

Benim aracımda H7 Osram NB unlimited takılı.

Arkadaşım Philips X-treme vision aldı.

Deneme için aracındaki ampullerin birine Philips - diğerine Osram'ı taktık. Osram bariz olarak öndeydi.

Bende night breaker tavsiye ediyorum. Philipsi iyi diye duydum ama hic kullanmadim. Sirf merakimdan soruyorum: şu birine nb birine xv taktiktan sonra yerlerini degistirip tekrar denediniz mi? İki farin ayari birbirine göre farkli oldugu icin soruyorum
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...