İçeriğe Yönlendir

Plakamı Vermek Istemiyorum Ne Yapmam Gerekir

Yusuf Aycibin

Recommended Posts

Ümit Mavigöz

Bu bağış denilen şeye karşılık makbuz alınıyor mu? 

evet zafer abi veriliyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Taşcı

2 ay kadar trafikte çalışmışlığım var bildiğim kadarı ile cevap vereyim :) alıcı plaka değişikliği istese bile yeni plakası çıkarana kadar o plaka ile gezecek en fazla 15 gün yeni plakasını çıkardığı zaman sizin plaka boşa düşecek ve bağlı olduğu ilçeye bildirilecek boşa düştükten sonra listeye eklenir takip etmeniz lazım plakanın bağlı olduğu ilçeye giderek bağış yapıp ayırtabilirsiniz diye biliyorum tam emin olmamakla bereber

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Bu bağış denilen şeye karşılık makbuz alınıyor mu?

Alınıyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Benim Yaptığım Araştırma sonucuda ve kendi yaşadıklarım doğrultusunda ilçe farklı olsun yeter noterde plaka değişikliği yapılacak deniyor karşı taraf yeni plaka çıkartıyor kendine kendi emniyet müdürlüğünden fiyatları bilmiyorum benim plaka boşa çıkıyor bende emniyetime gidip bağış adı altında haracımı bankaya yatırıyorum artık pazarlığa göre ne kaptırırlarsa yada ne kopartabilirseler :) banka dekontuyla birlikte emniyete geri geliyorsun plakayı opsiyonluyorlar sonrası rutin işler ve çokta zor değil yeni aldığın araçta da plaka değişikliği talep ediyorsun o aracın 2 yaprak ruıhsatıyla birlikte emniyete gidip nakil ettiriyorsun yeni ruhsat sayfalarını veriyorlar noter satışıyla da araç sahibi bilgisi sayfasını yeniliyorlar plaka belli olduğu için ben devletin plaka çıkartma biriminden yaptırmadım direk app plaka sipariş ettim akşamına plakam hazır oldu yapıştır kullan :) fiyatlar bakımından yeni zamlarla ilgili bilgim yok o yüzden bişi diyemiyorum ben bu plakayı alırken noter satışı 185tl ödemiştim ruhsat yaprakları için bi ücret ödediğimi hatırlamıyorum bağışı yaptım ruhsatı aldım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...