İçeriğe Yönlendir

Sizce Hangi Aracı Tercih Etmeliyim

Murat Öngür

Recommended Posts

Murat Öngür

1- Mondeo 2012 1,6 dizel tinanium

2- Focus 2013 1,6 dizel  tinanium

3- Kia ceed 2013 1,6 dizel comford

4- Renault fluence 1,6 dizel

5- Opel astra hb 2013 dizel 1,6 136 bg

Değerli görüşlerinizi bekliyorum; bu araçlar teknik bilgi sahibi olan var ise bilgilerinide detaylı olarak yazarsanız sevinirim , yani şunun ön takımı sorunlu bunun yol tutuşu daha ii gibi

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

mondeonun segmenti farklı d segment bi araba kullanmadım ama yol tutuş açısından otomatikmen mondeo gibi:)

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Mondeonun 1.6 dizelinin baskı balatasında sorun olduğu duydum ama tabi bi farazide olabilir sadece bir duyum ...

Yorum bağlantısı
Erdal Delebe

mondeodan sonrasını okumadım . Temiz ve fiyatı hangisi düşükse mondeodan sonra tercih size kalmış

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Bütçe yeterliyse Mondeo Selective donanımlısını düşünün derim.. Diğer seçenekleri okumaya bile gerek yok..  :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Gök

çok farklı segment arabalar gördüm. birbiri ile pek denk olmayan öncelikle segmentte karar kılmak lazım diye düşünüyorum . Yalnız bu arabaların yanına kia hiç yazmayın bile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

çok farklı segment arabalar gördüm. birbiri ile pek denk olmayan öncelikle segmentte karar kılmak lazım diye düşünüyorum . Yalnız bu arabaların yanına kia hiç yazmayın bile

Kia nın problemi ne Koreli diye mi dışlıyorsun arabayı..  :D  :D

2- Focus 2013 1,6 dizel  tinanium

3- Kia ceed 2013 1,6 dizel comford

4- Renault fluence 1,6 dizel

5- Opel astra hb 2013 dizel 1,6 136 bg

Değerli görüşlerinizi bekliyorum; bu araçlar teknik bilgi sahibi olan var ise bilgilerinide detaylı olarak yazarsanız sevinirim , yani şunun ön takımı sorunlu bunun yol tutuşu daha ii gibi

Murat bey bu listedeki arabalardan Mondeo en ağır başlısı oturaklısı genişidir. 

Bütçe belirtmemissiniz ama Selective denk getirebilirseniz çok memnun kalacağınız bir araç olacaktır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Mondeo tabiki.2013 modelini arkadaşlarım kullanıyor baskı balata sorunları olmadı ve hala kullanmaya devam ediyorlar.yakıt ortalama 6.7 litre.

Ben yeni kasayı kullanıyorum ve tüketim aldığımdan beri 6000 km ortalaması 6.8 litre.Bu sınıf için gayet iyi sayılacak değerler bence.tercih sizin.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

fluence ve cee'd dışındakilerden birini alırdım ben olsam ama olası bir alımda astra'nın ''eski kasa'' değer kaybını sizde yaşaması da pek hoş olmaz: mondeo veya f3 bu yüzden.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

modeo olunca uçak mı yoksa araba mı gibi olmuş  :biggrin: artık gerisini siz düşünün  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Murat Bozok

Aile icinse mondeo bekar icinse astra, yalniz yanlista hatirliyo olabilirim ama astra 1.6 dizeller 2014 te basladi die biliyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

burda karşılaştırma yapamayız.  araçların durumu km si rengi kimden alındığı sizin kim olduğunuz aile büyüklüğü işiniz bir sürü etken.

teknik km vs şartlar aynı ise ben focus derim.

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Mondeonun 1.6 dizelinin baskı balatasında sorun olduğu duydum ama tabi bi farazide olabilir sadece bir duyum ...

1.6 benzinli atmosferik motor mondeolar için duymuştum,
Yorum bağlantısı

Baskı balata sorunu olanlar 1.6 benzinlilerdi. Dizel mondeolarda böyle bir problem yok.

Arkadaşların dediği gibi eğer estetik yönüyle bir beğeni yoksa mondeonun karşılığı Renaullta  Fluence değil, Latitude olmalı. Uygun fiyatlı da bulursunuz Previlige versiyonlarını. 

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Murat Bey,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Kia nın problemi ne Koreli diye mi dışlıyorsun arabayı..  :D  :D

Murat bey bu listedeki arabalardan Mondeo en ağır başlısı oturaklısı genişidir. 

Bütçe belirtmemissiniz ama Selective denk getirebilirseniz çok memnun kalacağınız bir araç olacaktır. 

kia ya karşı alerjim var :) benim gözümde hiçbir kore arabası o paraları etmez zatende o ayrı o konuya girmeyelim. mondeo ile 2 li koltuk büyüklüğünde araba bir tutulurmu yahu boşverin can çin çok kore mallarını

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şu listedeki araçlar içerisinde kaldıysam, seçenek kriterim 2. elde satış kolaylığından dolayı Focus 'u araştırırdım. Kafama yatan aracı bulduktan sonra arkama yaslanırdım. .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maddi yönden sıkıntı yoksa ( belirtilmemiş ama ) temizinden Mondeo 2.0 TDCİ her zaman tercihimdir...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...