İçeriğe Yönlendir

Çukulat

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Adliyeye böyle paket gönderilir mi? Başımızı yakacak ihtiyar... Ama adam deli, yapacak bir şey yok. 

IMAG0244.jpg

Paketi bir de deli bantlar gibi bantlamış. Yaklaşık 7 dk'da açabildim. Bunu daha önce de yaptı, muhtemelen maaasusçuktan yapıyor ama bişi demiyorum şimdilik...
Her neyse.

IMAG0245.jpg

Bu kooooooooooooskoca paketten çıka çıka bunlar çıktı... Resim de bi acayip, inşaat resmi koymuşlar çukulatın üstüne. Alamanlarda tasarım gelişmemiş. Anladım.

IMAG0246.jpg

IMAG0247.jpg

Almancası olan şunu bi çevirsin Allah aşkına. İçinde alkol malkol var sanki bu bitter olanın... Beni günaha sokacak bu.

IMAG0248.jpg

IMAG0249.jpg

IMAG0250.jpg

Çukulat öyle premiyum ki, içinden garanti belgesi çıktı :crazy::D

IMAG0251.jpg

Bunca sıkıntıya rağmen yidim, lakin hepsini değil. Bıraktım azcık. Onu da sonra yirim dedim. Bana afiyet oldu, çekemeyenler de anten taksın :D 

Buradan huzurunuzda şu kadar çukulat için beni şekilden şekile sokan, adeta yalvartan Servet Aydın'a sitemlerimi iletiyorum.
(Teşekkür edeceğim sanmıştır kesin zaaaaaaaaaaa xD) 
  • Beğen 26
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1- Ikisinde de alkol var. Bana yolla.

2- Nankörsün. Teşekkür etsene olm.

3- Ben boşa mı gittim istanbula. Döktü valizi önüme. Yattığın yerde bukadar.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

1- Ikisinde de alkol var. Bana yolla.

2- Nankörsün. Teşekkür etsene olm.

3- Ben boşa mı gittim istanbula. Döktü valizi önüme. Yattığın yerde bukadar.

1-Yek yaaa, yedim zaten, bilmiyordum derim...

2-Başka bir şey gönderecekse ederim, şimdi zaten geldi çukulat, niye edeyim ki?

3-Esas mesele yattığın yerden almak, gidince herkes alır. Bak Emin'e 1 saat mesafede ama yatsa da alamıyor, gitse de :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok iyi ya, keşke bana da gelse böyle bir paket  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Dedecim, Alaman çukulataları falan; sen hayırdır? Sıkıntıların mı var dedem  :fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Dedecim, Alaman çukulataları falan; sen hayırdır? Sıkıntıların mı var dedem  :fiuw:

Ne var ki ne de?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Canım çekti

Kakao oranın kadar konuş

Bu arada Servet Bey konuyu gördü, beğenip gitti.... Tırsmalı mıyım bilemedim :ninja: Bu adam için Gebze-Karabük 1 saat sonuçta.. :vroom:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Hooaydaaa, oldu mu şimdi bu. Karşılığında ne oldu, ne bitti, alışveriş nerde gerçekleşti, kamyonu kim sürdü

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ben gititm gördüm, tespit ettim, yiyebilirsin Zafer, sordum malum hayvanın yağı varmış bularda diye salak muamelemi de gördüm idrak ettim.

0n72vL.jpg

OARdYA.jpg

İnanmazsan aha dayıya sor, herketeye yatmış bekliyor.

4rLR7q.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı

Hamburger yazıyo çukulat üstünde, çukulatlı hamburger mi, Burgerli çukulat mı?

Alköl varmış zaten kesin, bi de malum hayvan Hüseyin abinin dediği gibi. Kesin bilgi RT!! 1!1!1!1

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Ne alamanı.. Amblemin yanında TM yazıyor. Demekki Türk Malıymış.  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dedecim, Alaman çukulataları falan; sen hayırdır? Sıkıntıların mı var dedem :fiuw:

Velevki var naapcan?

Kakao oranın kadar konuş

Bu arada Servet Bey konuyu gördü, beğenip gitti.... Tırsmalı mıyım bilemedim :ninja: Bu adam için Gebze-Karabük 1 saat sonuçta.. :vroom:

Bavul dolusu çukulatı senden korumak için yemdi bunlar. İşe yaradığını umuyorum umarım ummalımıyım bilmiyorum.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

İçerde abla sıcak orjinal çohaldoyu piskevite bulayıp veriyordu, bende 'ehmağnan yi garnın ağrır' dedim, abla Kastamonu Bozkurt'lu çıktı ekmek yok malesef dedi. :shok:

JApERn.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Velevki var naapcan?

Bavul dolusu çukulatı senden korumak için yemdi bunlar. İşe yaradığını umuyorum umarım ummalımıyım bilmiyorum.

Sen bi İzmir gezisi yap dedem, kıyamam sana. Agresif yapmış seni bu sıkıntı  :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

%85 yaa

He taam taam. Aynıymış...

Hooaydaaa, oldu mu şimdi bu. Karşılığında ne oldu, ne bitti, alışveriş nerde gerçekleşti, kamyonu kim sürdü

Karşılığı mı? Daha fazla kafasını şişirmiyorum artık işte. Yetmez mi :D

Ben gititm gördüm, tespit ettim, yiyebilirsin Zafer, sordum malum hayvanın yağı varmış bularda diye salak muamelemi de gördüm idrak ettim.

İnanmazsan aha dayıya sor, herketeye yatmış bekliyor.

Malum hayvan yoktur ya abi korkutma şimdi :(

Hamburger yazıyo çukulat üstünde, çukulatlı hamburger mi, Burgerli çukulat mı?

Alköl varmış zaten kesin, bi de malum hayvan Hüseyin abinin dediği gibi. Kesin bilgi RT!! 1!1!1!1

Ozan, instagram sayfasını silerim, "saldırı olmuş, yeniden başlıyosun" derim. Yaparım bunu :ninja:

Um tabi canım :D Kendin dedin, "bulduğunu yersin" diye. Goklaya goklaya bulurum ben... :D

İçerde abla sıcak orjinal çohaldoyu piskevite bulayıp veriyordu, bende 'ehmağnan yi garnın ağrır' dedim, abla Kastamonu Bozkurt'lu çıktı ekmek yok malesef dedi. :shok:

Kahkaha attım la abi :D :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...