İçeriğe Yönlendir

Garanti Bankası Hesabı Olan Var Mı?

Emre Şahin

Recommended Posts

Emre Şahin

Arkadaslar filbox'un bir kampanysi varmis garanti cep subesine giris yapanlara 50 tl indirim ceki veriyor. Ben de filbox almayi dusnuyordum. Acaba garanti hesabi olan varsa indirim kodunu bana mesaj atabilir mi?

Kampanya:

Televizyonda yeni şekil! Cep Şubesi'ne özel indirimlerle Türkiye'nin Yeni Dijital HD Uydu Platformu olan Filbox'a geçin.

6 Mart tarihine kadar Cep Şubesi’ne giriş yaparak promosyon kodu alan müşterilerimiz, Filbox uydu alıcısı ve 15 ay üyelik için 269 TL yerine 219 TL , Filbox Cam Modül ve 15 ay üyelik için 169 TL yerine 119 TL ödüyor.

Cep Şubesi’ne girişinizin ardından, kampanya kodunuz 7 Mart tarihine kadar cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Kodunuzu filbox.com.tr/garanti sayfasına girerek kullanabilirsiniz.

Hemen Cep Şubesi’ne giriş yapın, siz de kazanın.

Kampanya Detayları

22 Şubat – 6 Mart tarihleri arasında Cep Şubesi’ne giriş yapanlar Türkiye’nin yeni Djital HD Uydu Platformu olan Filbox’ta 50 TL indirim ve 12 ay fiyatına 15 ay üyelik alabileceklerdir.

Kampanya kapsamında Filbox uydu alıcısı ve 15 ay üyelik için 269 TL yerine 219 TL , Filbox Cam Modül ve 15 ay üyelik için 169 TL yerine 119 TL’dir.

Kampanya kodları Cep Şubesi’ne giriş yapanlara 7 Mart tarihine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.

Kampanya kodları 30 Nisan 2016 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanya kodlarını filbox.com.tr/garanti sayfasına giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Filbox ürünü ile ilgili detaylı bilgi almak için fillbox.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanan Garanti Bankacılığı müşterileri 15 ay boyunca hem Filbox’a özel bu şifreli kanalları hem de Türksat uydusu üzerinden yayın yapan şifresiz ve ücretsiz kanalları izleyebileceklerdir.

Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.

Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz.

Kodu nasıl kullanabilirim?

filbox.com.tr/garanti sayfasında bulunan promosyon kodu alanına Garanti Bankası tarafından sms olarak gönderilen promosyon kodunun girildikten sonra “gönder” butonuna tıklaması gerekmektedir.

Promosyon kodunun girilmesinden sonra yönlendirilen sayfada ilgili alanları doldurarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
(düzenlendi)

F08CA14

Ekleme: Receiver için değil bu. Cam Modül için. Bilginiz olsun.

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

F08CA14

Bir Fiesta sahibi diğer Fiesta sahibine 2 dakika içinde yardımcı olurrr... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şahin

F08CA14

Selim bey çok teşekkürler, uydu alıcıda da geçerli oldu. Siparişi verdim.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Selim bey çok teşekkürler, uydu alıcıda da geçerli oldu. Siparişi verdim.

Hayırlı olsun. Gelen mesajda 169 yerine 119 ödemeye hak kazandınız diyordu. Eksik bilgilendirmişler. 1 ayı aşkın süredir kullanıyorum bende.

Özellikle belgesel kanalları için almıştım. Sinema kanalları da tatmin edici. Umarım fiyat politikalarını değiştirmezler.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Bi özelliği var mı?

5 tane sinema 1 tane dizi kanalı var. Sinema kanallarından biri diğerini takip ediyor. Yani 4 tane sinema kanalı. Discovery ve Viasat belgesel kanalları. Çocuk kanallarını saymıyorum. Şimdilik lazım değil. Diğerleri ulusal kanallar. Günümüzün standardı HD receiver. Yıllık tek ücret ödeniyor. 119 TL. Aylık 10 lira. İlk alımda cihaz ücreti var. Standart fiyat receiver 150 TL, Cam Modul 100 TL. 50 TL indirim sürekli bulunabiliyor. İndirimle birlikte +3 ay avantajı ile 15 ay üyelik var. Üyelik sonunda standart olarak kullanılır diye düşünüyorum receiver. Standart frekansları tarayıp, izleyebildim. Ayrıca şifreli olarak kayıt imkanı var harici diske. Şifreliden kastım, sadece cihaz aracılığı ile tekrar izlenebiliyor kayıtlar. Yani bilgisayara atayım izlerim yok malesef. En azından şimdilik böyle.

Kısaca sade ve uygun fiyatlı bir platform. Sinema ve belgesel kanalları olmasa da olur derseniz, standart HD receiverdan başka özelliği yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Cep Subesi'ne giris yaptiniz,. Uydu Platformu Filbox'in 15 ay uyeligi icin 169 TL yerine 119 TL odemeye hak kazandiniz. Kodunuz 042514B.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Şahin

Başka kodu olan var mı arkadaşlar kullanmayacak olan varsa abime de almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

kampanya garanti bankası hesap sahipleri için. türk usulü kullanılırsa adamlar bir daha kampanya yapamaz.

Bir avantaj verildi ise bu hesap sahibine verilmiş. etik olan bence budur.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Başka kodu olan var mı arkadaşlar kullanmayacak olan varsa abime de almak istiyorum.

Sadece Cam Modül için 50 TL indirimim mevcuttu. Süresi dolmadıysa bakarım. Ama sadece Cam Modül için ve 12 aylık standart süre.

kampanya garanti bankası hesap sahipleri için. türk usulü kullanılırsa adamlar bir daha kampanya yapamaz.

Bir avantaj verildi ise bu hesap sahibine verilmiş. etik olan bence budur.

Mehmet Bey, görüşünüzde haklılık payınız var elbette ama, zaten bu kampanyalar belli bir kar-zarar öngörüsüne göre düzenlenir diye düşünüyorum.

Böylelikle sürümden kazanıyorlar. Müşteri sayısı artıyor. Ben bu şekilde düşünüyorum.

Hatta yakın bir zamanda Cosa kombi kiti aldım. Liste fiyatının 100 TL altında. Hem de kendi satış kanalından.

Kârdan zarar, müşteri sayısındaki artış ile uzun zamanda sürekli kazanç sağlıyor.

Ecnebi dilinde win-win  :)

Yorum bağlantısı
Emre Şahin

Sadece Cam Modül için 50 TL indirimim mevcuttu. Süresi dolmadıysa bakarım. Ama sadece Cam Modül için ve 12 aylık standart süre.

Mehmet Bey, görüşünüzde haklılık payınız var elbette ama, zaten bu kampanyalar belli bir kar-zarar öngörüsüne göre düzenlenir diye düşünüyorum.

Böylelikle sürümden kazanıyorlar. Müşteri sayısı artıyor. Ben bu şekilde düşünüyorum.

Hatta yakın bir zamanda Cosa kombi kiti aldım. Liste fiyatının 100 TL altında. Hem de kendi satış kanalından.

Kârdan zarar, müşteri sayısındaki artış ile uzun zamanda sürekli kazanç sağlıyor.

Ecnebi dilinde win-win :)

Mesajda öyle yaziyor ama uydu alicida da gecerli oluyor.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Garanti 'nin kodu değil bu sefer ki. %100 Cam Modül ve 12 ay. Online yemek siparişi verilen bir platformun çekilişinden.

Yorum bağlantısı
Emre Şahin

Garanti 'nin kodu değil bu sefer ki. %100 Cam Modül ve 12 ay. Online yemek siparişi verilen bir platformun çekilişinden.

Anladim, tesekkurler garanti daha avantajli gorunuyor. Onu arastiracagim.

Yorum bağlantısı
Emre Şahin

Kampanya isbankasina gecmis yeniden. Kodu arkadasimdan aldim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...