İçeriğe Yönlendir

99 Mondeo Ghia Kapı Swich I.

Ömer Karabayır
Çözüme git Fuat GÜVEN tarafından,

Recommended Posts

Selim Kılınç

Deneyeceğim diye yazmıştım ama dün aşağı indim.

Siyah elektrik bandı ile iki üç tur sardım üzerine de japon yedirdim iki kat şu anda sıkıntı kalmadı.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Fuat GÜVEN

Deneyeceğim diye yazmıştım ama dün aşağı indim.

Siyah elektrik bandı ile iki üç tur sardım üzerine de japon yedirdim iki kat şu anda sıkıntı kalmadı.

Eğer olduysa sıkıntı yok. Benim swichlerin içleri dağılmıştı. Ya yenisini alacaktım yada alternatif üretmek gerekiyordu. Bende alternatif ürettim. Yanlız kapı direklerine çapı 22mm olacak şekilde delik delmek gerekiyor. Bunun için uygun çapta panç var. Almanızı tavsiye ederim. Soket zaten oluyor. Yalnız fişi yukarıdan aşağıya içeriden indirmek gerekiyor. Kapı direğinin iç plastikleri sökmeniz gerekir. Sonra fişi yerine alarak swici taktım. Şu an sorunsuz kullanıyorum.

Aslında bizim swichler biraz uygun olsa hiç uğraşmaya gerek yok. Ama yenisinin tanesi 100-150 arası olunca insan mecbur alternatif üretiyor. Bu swichin tanesi 15tl. Yorumu sizlere bırakıyorum. 

6PLo8W.jpg

RklWBj.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Benim Mondeo varken ebay dan tanesi 3 dolara almıştım kargo ile bana toplam maliyet 40 lira gibi çıkmıştı oralara bakın...

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Eğer olduysa sıkıntı yok. Benim swichlerin içleri dağılmıştı. Ya yenisini alacaktım yada alternatif üretmek gerekiyordu. Bende alternatif ürettim. Yanlız kapı direklerine çapı 22mm olacak şekilde delik delmek gerekiyor. Bunun için uygun çapta panç var. Almanızı tavsiye ederim. Soket zaten oluyor. Yalnız fişi yukarıdan aşağıya içeriden indirmek gerekiyor. Kapı direğinin iç plastikleri sökmeniz gerekir. Sonra fişi yerine alarak swici taktım. Şu an sorunsuz kullanıyorum.

Aslında bizim swichler biraz uygun olsa hiç uğraşmaya gerek yok. Ama yenisinin tanesi 100-150 arası olunca insan mecbur alternatif üretiyor. Bu swichin tanesi 15tl. Yorumu sizlere bırakıyorum. 

6PLo8W.jpg

RklWBj.jpg

Hocam benim işin gücün rast gelsin bence harika 10 numara 5 yıldız.

Olmayacak diye birşey yok bugün bende kalorifer ısıtmıyordu daha önceden temizlettim olmadı bugün de lpg cide hortumlara T attırdım eve gelene kadar yine kaynaması lazım idi elimi hafif yakması lazımdı yine olmadı muhtemelen petek değiştirilecek göğüs sökülmeden olmazmı diye çırpınıp duruyorum bi akıl veren olsa çok dua edecem

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...