İçeriğe Yönlendir

V Kanal Spor Lastik Performansı

Abdullah Takıcak

Recommended Posts

Abdullah Takıcak

s.a hayırlı akşamlar lastik konusunda pekbi bilgim yok fort focus 2011 hecbek aracım var 0 jantla 0 v kanal lastik almayı düşünüyorum ama v kanalın yol tutusu ve içeriye cok ses verdgini suda yol tutusu zayıflıyor dendi sizce ne yapmalıyım

Yorum bağlantısı
Abdullah Takıcak

tavsiye ettiğiniz bi marka model varmı çağlar abi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

toyo proxes olabilir ama ucuzdur. petlas bayilerinde siparişle gelir

Yorum bağlantısı
Arif Göç

s.a hayırlı akşamlar lastik konusunda pekbi bilgim yok fort focus 2011 hecbek aracım var 0 jantla 0 v kanal lastik almayı düşünüyorum ama v kanalın yol tutusu ve içeriye cok ses verdgini suda yol tutusu zayıflıyor dendi sizce ne yapmalıyım?

Ben 1 yil kadar vtec honda da kullandum petlas velox sport v kanal gercektende yagmurlu havalarda biraz sorun cikarabiliyor ama goruntu olarak ayri bir hava katiyor tercih meselesi diyelim secimi size birakalim :)

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

v kanallı lastikler( kış lastikleri de dahil) yağışlı havalarda biraz sıkıntılı . crosclimate için de aynı eleştiriler yapılıyor

Yorum bağlantısı
Misafir

Yağmurda suyu tam tahliye edemediği için Yol tutuşu problemli ayrıca lacaip yol sesi yapan bir lastik. Kuş grubu araçlara çok yakışır ucuzdur.  Fakat ben olsam öyle bi lastik almazdım. Onun yerine 215 taban lastik alın daha güzel gözükür.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

V desenli lastik almayın , V hız endeksli yaz lastiği alın.

Yorum bağlantısı
Emre Akbas

V desenli kulanmıştım bi kaç sene önce arkadaşlarında dediği gibi içeriye biraz fazla ses veriyor nedeni nedir bilmiyorum ama öyleydi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...