İçeriğe Yönlendir

Windows 10 Da Ağda Gözüken Telefonlar

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

windows 10 u kurduktan bu yana ağı tıkladığımda böyle telefonlar görünüyor, mac adresleride mevcut ancak bu mac adresleri bize ait değil, modemden mac adreslerini kontrol ettiğimde bu telefonlar bağlı gözükmüyor ve yabancı mac adreside yok, evdeki diğer leptoptada görünüyor, adları ve mac adresleri değişiyorda anlamadık gitti. windows7 olan pc de gözükmüyor.

efaa93a8cf10371fe9964e666bb10f78.jpg

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Lokman abi daha öncesinde ağa  bağlanan bir cihaz olabilir mi, misafir vs gibi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kaç wifi bağlı modoeme? hatırlanmaz zaten liste yap :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Coşkun

telefon için program var wifi şifresini kırıyor

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Murat modemde bağlı chazların içinde yok ama. windows7 olan pc de de gözükmüyor.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Bluetooth olabilir mi abi?

Bluetooth hep kapalı Mustafa

Abi modemden koptugunda gozukuyorlar mi?

Mert modemi kapattığımda gidiyor açtığımda değişik isimde tekrar çıkıyorlar. şimdide a32mg_htc_europe olarak çıktı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Sadık ağ bulmayı kapatırsam gözükmüyor, diğer leptopta gözüküyor, işin garibi modemde gözükmemesi. modem girişi şifreli, ağ da şifreli ayrıca

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Sorun çözüldümü bilmiyorum ama şu anda gözükmüyor, paylaşım ayarlarında tüm ağlar, en altta parola korumalı paylaşımı kapat seçeneğini seçtim artık gözükmüyorlar, başına gelen olursa bu şekilde deneyebilir.
4f94269b8c22361b75d113a17f0b9757.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bluetooth hep kapalı Mustafa

Mert modemi kapattığımda gidiyor açtığımda değişik isimde tekrar çıkıyorlar. şimdide a32mg_htc_europe olarak çıktı :D

Abi superonline mıydı internet? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sorun çözüldümü bilmiyorum ama şu anda gözükmüyor, paylaşım ayarlarında tüm ağlar, en altta parola korumalı paylaşımı kapat seçeneğini seçtim artık gözükmüyorlar, başına gelen olursa bu şekilde deneyebilir.

4f94269b8c22361b75d113a17f0b9757.jpg

Abi bu yaptığın sadece üstünü örttün.

Neden onlar orada onu çözemedik.

WiFi de yok, Bluetooth kapalı, modem mac filitrelemeli, ama nasılsa bunlar burda. Bunu anlamadım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

telefon için program var wifi şifresini kırıyor

Öyle birşey mümkün mü ? Çok saçma ozaman şifre falan koymaya gerek yok.... Neden şifre koyuyoruz ohalde  :angry:

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Mert doping adsl, alt yapı telekom.

Hocam bende anlamadım, modemde sadece evdeki cihazlar görünüyor.

Sadık sağol.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Lokman abi bu cihazlar sana bağlı değil, sadece yakın çevrede bulunan, bağlanması mümkün cihazlar. Mesela ilk resimde E4 denilen cihaz bildiğim kadarıyla kablosuz akilli ev telefonu. Kat üst komşularında bu telefonu kullanan varsa mesela o cihaz budur. Diğerleri de yine yakın çevre cihazlardır. Burada gormen modemine bağlandığını göstermez, dediğim gibi yakında böyle bir cihaz var anlamı taşıyor. Yada bağlanmayı denemiş cihazlar da olabilir ama güvenlik sorunun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...