İçeriğe Yönlendir

İlandaki Aracı Değerlendirir Misiniz ?

Yasin Kahveci

Recommended Posts

Yasin Kahveci
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhabalar.İlandaki aracı alma arefesindeyim.Ankara'da akrabalarım baktıracak yarın.Sizden de ilanı değerlendirmenizi rica ediyorum.Şimdiden teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hatasiz-2005-model-elentra-1.6-gls-126.000-km-de-brc-lpg-li-263287409/detay

tarihinde Yasin Kahveci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Toprağım link atmadın mı yoksa ben mi göremiyorum ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Toprağım link atmadın mı yoksa ben mi göremiyorum ?

Evet Kardeşim unutmuşum :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

ikinci elleri zayıf ama hyundain kaliteli arabalarındandır.. fiyat muadil orijinalliğini bilmem ama prim yapmasada olur ekonomik şekilde keyif alayım denilirse alınabilinir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

rahat araçtır. manuel olduğu için sıkıntısı olmaz. LPG li olması tabi bilinmezleri artırıyor. iyice baktırılırsa içinize siniyorsa alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Demir

bu bütcelerde alınabilecek mantıklı araçlardan birisi son 2 yılda hyundai nin her modeli revaçta.  yedek parça ve lpg yonunden  sıkıntısız motor iyi yanları , sadece süspansiyon yönünden biraz zayıftır oda aracı tanıdıktan sonra kapasitesine göre kullanırsın olur biter. hayırlı olsun şimdiden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

ikinci elleri zayıf ama hyundain kaliteli arabalarındandır.. fiyat muadil orijinalliğini bilmem ama prim yapmasada olur ekonomik şekilde keyif alayım denilirse alınabilinir..

Abi şu anda ikinci eli zayıf olan araba yok bence.Prim yapmayacağına inanmıyorum,yapmasa da olur.Teşekkürler Abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Guzel bi araç alinip keyifle binilir... Fiyat konusuna gelince temizligine gore normal geldi bana... Hakkinizda hayirlisi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

müracat Köksal Bey :) sanırım önceki aracı elentra idi + larını ve - lerini en iyi o bilir herhalde

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

XD2 Elantra çok çok konforlu rahat ve kaliteli bir araçtır, Hyundainin Mercedes'i olarakta nitelendirilebilir. Hyundanin 2.el piyasası her zaman hızlıdır yeterki araçta satılmasını engelleyecek şeyler olmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Özelden yazmıştım buraya da belirteyim. Benim aracım 24 günde satılmıştı, Eskişehir deki arkadaşım 3 günde Muğla ya sattı. Ben Pioneer double başta olmak üzere extraları ile 20350 tl ye satmıştım (2014 nisandı sanırım) prim yapmış sanırım. Yol tutuş focustan çok farklı değil, içi fazlaca geniş, ferah ve konforludur. Manuel performansı da iyidir benimki otomatik idi performans kötüydü. Lpg uyumu süperdir, Hyundai'nin özenerek ürettiği bir modeldir. Donanımında bi tek hız sabitleme yok (Tr de) o da olsa 2015 model araç sanılır. Yaşına segmentine göre doludur. Hanım focustan çok sever elantrayı niye sattın diye hayiflanir zaman zaman. Temizse yıllarca sorunsuz hizmet eder. 2 yıl kullandım otomatik performansı için sattım.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bizim de tanidigimiz uzun yillar kullandi 0 alip. Hic bir sikayetleri olmadi. Hatta son 3 sene atikerrin en ucuz lpg kiti takilmisti. 10 seneden fazla kullandilar. Ilana ciktigi gun tanidik vasitasiyla cok da iyi fiyata satildi. Km'si 100.000 altiydi, boya yoktu ama dis kozmetik cizik ve gocuklerle yipranmisti.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Alımlı gözüküyor araç kardeşim. Senin içine sindiyse ve motor olarak bir sıkıntısı yoksa, gerçekten güzel araç. Yakıt olarak az yakar. Masrafı extra durumlar hariç azdır. Düz yol arabasıdır, köy vs çok ses gelir. Arkadaşların belirttiği gibi süspansiyon biraz zayıftır. Sen keyfine varmak için alıyorsun, elbet satarken alıcısı çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

Yaklaşık 3 ay kullandım, konforu gerçekten üst seviyede, çok aşırı bir performans beklemiyorsanız sizi üzmeyecek, pişman etmeyecek araçtır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Herkese yardımları için teşekkürler ancak araçtan vazgeçtim.2014 4.ayda 140000 de imiş km. Düşürülmüş yani şikayet etcem ilanı .

Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

İnsan artık araba almaya korkar oldu. Herkes üçkağıt peşinde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Ben de şikayet ettim, dikkate alırlar umarım.

Yorum bağlantısı
Başar Mert

şuanki fiyat olarak yorum yapamıycam ama 2009 2010 yılında 2005 modelini kullandık çok konforlu olmayabilir ama tahmin edilenden çok iyi yol tutuşu var ben 25000 km almıştım tüp taktırdım 70000 e kadar sadece bakım yaptırarak sıkıntısız kullandık. hiç bir sorun yaşatmadı gerçekten hyundainin sevdiğim tek arabasıydı performansıda benzinli focus kadar performanslıdır 115 bg bildiğim kadarıyla ve esp de olması lazım bunlarda. Ama fiyatlar gerçekten artmış o tarihte ben 18000 e satmıştım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Cıs soğuk hisediyorum hundaiyyyyy :D

Abi sana yanlış araçlar denk geldi galiba. Hyundai'nin birçok modeli hakkını veren araçlardır.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi sana yanlış araçlar denk geldi galiba. Hyundai'nin birçok modeli hakkını veren araçlardır.

5 adet ve hele bir elentra abo düşman başına bile denmez o kadar yani

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

5 adet ve hele bir elentra abo düşman başına bile denmez o kadar yani

Abi bi şanssızlık var o zaman. Kendim 3 yıl accent 2003 crdi 2 yıl elantra 2004 kullandım oldukça memnun kaldım sonata alacaktım vergisi yemedi. Çevremde Hyundaici çoktur memnun olmayan istisnadır.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...