İçeriğe Yönlendir

Sol Arka Kapı Camını Patlattılar

Gökhan Sarrafgil

Recommended Posts

Gökhan Sarrafgil

Merhaba arkadaşlar,

bu gece sol arka kapı camımı kırıp, girmişler. Neyseki pek birşey yoktu spor çantamı ve flash belleğimi almışlar.

Karartılmış cam, fiyatı ne kadar olur acaba değişimi ile beraber?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Son olur inşallah, geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Çok geçmiş olsun, can sıkıcı durum.

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Geçmiş olsun. Cam konusunda kaskodan değiştirmeyince fiyatlar markalar arası farklılık gösteriyor. Hatta serbest piyasa ekonomisi gereği aynı markada bile farklı bayiler farklı fiyat veriyor. Tavsiyem farklı yerlerden fiyat isteyip daha sonra yaptırmanız.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

geçmiş olsun.içinde birşey olmayan arabaya bile camını kırarak giriyorlar şerefsizler.

Yorum bağlantısı
Gökhan Sarrafgil

Hepinize çok teşekkür ederim,

Servis 300 cam + 100 emek toplam 400 lira para istediler. Şimdi başka yerlerden de fiyat almaya çalışıyorum ama stoklarda yok gibi, genelde ellerinde olmadığını söylüyorlar.

Biraz daha araştırıp, bulamazsam servise götüreceğim mecbur.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Çok geçmiş olsun..Adiler 5-10 tl için yaptıklarına bak..

Hasta ruh, sirf zarar vermek icin bile yapiyorlar. Benimkini oyle bir cizmisler ki hicbirseyle kapanmamisti, cok uzulmustum [emoji17]

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Çok büyük geçmiş olsun. Böyle kansızlar var ne yazıkki. Aracımı 2012 yılımda ilk kapıma çektiğimin haftasına iki ön çamurluğumuda çizmişlerdi kıskançlıktan. Allahtan kamera kaydından yakalayıp pasta cilayı onlara kitlemiştim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok büyük geçmiş olsun. Böyle kansızlar var ne yazıkki. Aracımı 2012 yılımda ilk kapıma çektiğimin haftasına iki ön çamurluğumuda çizmişlerdi kıskançlıktan. Allahtan kamera kaydından yakalayıp pasta cilayı onlara kitlemiştim.

Açıklamaları ne olmuştu? Pasta cila ile kurtulduysa iyiymiş.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Geçmiş olsun.Öyle bi durumu yaşadım kaputa çıkmış zıplıyo yakalayamadım yakalasaydım agzını burnunu kıracaktım net.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...