İçeriğe Yönlendir

Ilk Kaza

Uğur Ünsal

Recommended Posts

Uğur Ünsal
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba, Dün akşam saatlerinde , benim sol tarafımdaki tali yoldan  hızla çıkan motorsiklet, aracımın sol çamurluğuna çarptı. Sürücünün ayağı kırıldı. Allahtan  başka problemi yok. 112, 155 ve çekici arandı. Polisler geldi. Evrakları aldılar. Karşıdakinin ehliyeti yokmuş, 3600 tl civarında cezasını yazdılar. Benim alkol testim yapıldı ve karakolda ifadem alındı. Dosya ancak pazartesi hazır olurmuş. 

Aracı İskenderun'a götürdük. Servise verecektim ama parça değişimi yapabilirler diye sanayide iyi bir kaportacıya verdik.Kaportacı değişim yapmadan tamir edebileceğini söyledi.

Araçta tamponun sol köşesi, kaputun 30 cmlik alanı, sol ön çamurluğun ön kısmı ve sürücü kapısında 2 cmlik bir delik oluşması sebebiyle 20 cmlik alan boyanacak. 1700 tl civarında hasar var dedi. Araç kaskolu. Ama sigorta karşılasın dedim. Karakolda dosya hazır olunca dosyayı ustaya götüreceğim. 

İskenderun dönüşü arkadaşlar hastaneye uğradılar, Karşıdaki sürücünün ayağını alçıya almışlar. Durumu iyiymiş.

Cana gelen mala gelsin deriz. Ancak işin tuhafı aracı dün satışa çıkarmıştım. Fiyatı da abartmadan  bir kaç günde içinde satılabilecek düzeyde yazmıştım. İlanı da onay sürecindeyken  iptal ettim.

nMWOrM.png

VaMrYv.jpg

tarihinde Uğur Ünsal tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok geçmiş olsun, her işte vardır bir hayır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Geçmiş Olsun. Verilmiş sadakanız varmış

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Gecmis olsun,en kotusu bu olur insallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Geçmiş olsun. Kayınbiraderinin captiva da satış sonrasi "yarın yıkayıp da vereyim" dediği akşam kundaklandıgi için iptal olmuştu. Kasko olmadığından 15 bine yakın masraf etti biniyor 5 aydır. Allah beterinden korusun.

Yorum bağlantısı
Uğur Ünsal

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Çok geçmiş olsun, her işte vardır bir hayır. 

Geçmiş Olsun. Verilmiş sadakanız varmış

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

Gecmis olsun,en kotusu bu olur insallah.

Geçmiş olsun son olur inşallah.

Herşeyde bir hayır vardır. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Kayınbiraderinin captiva da satış sonrasi "yarın yıkayıp da vereyim" dediği akşam kundaklandıgi için iptal olmuştu. Kasko olmadığından 15 bine yakın masraf etti biniyor 5 aydır. Allah beterinden korusun.

Cok gecmis olsun

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Gecmis olsun. Tehlikeli bir badire atlatmissiniz. Buna şükür demek lazim. Satilik kararinin ardindan bu durumun yasanmasi uzuntu verebilir ama olasi daha buyuk kazalari dusunup, teselli bulmak lazim. Yüce Allah hepimizi daha buyuklerinden korusun.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

çok geçmiş olsun vardır bir hayır deyip canınızı sıkmayın,karşı tarafa daha büyük hasar gelip başınız belaya da girebilirdi sıkmayın canınızı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Geçmiş olsun. Her şer'de bir hayır vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Çok geçmiş olsun, Motosiklet kullanan kardeşimize de acil şifalar dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Geçmiş olsun,Allah beterinden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Karabayır

Arkadaşlar merhaba, Dün akşam saatlerinde , benim sol tarafımdaki tali yoldan  hızla çıkan motorsiklet, aracımın sol çamurluğuna çarptı. Sürücünün ayağı kırıldı. Allahtan  başka problemi yok. 112, 155 ve çekici arandı. Polisler geldi. Evrakları aldılar. Karşıdakinin ehliyeti yokmuş, 3600 tl civarında cezasını yazdılar. Benim alkol testim yapıldı ve karakolda ifadem alındı. Dosya ancak pazartesi hazır olurmuş. 

Aracı İskenderun'a götürdük. Servise verecektim ama parça değişimi yapabilirler diye sanayide iyi bir kaportacıya verdik.Kaportacı değişim yapmadan tamir edebileceğini söyledi.

Araçta tamponun sol köşesi, kaputun 30 cmlik alanı, sol ön çamurluğun ön kısmı ve sürücü kapısında 2 cmlik bir delik oluşması sebebiyle 20 cmlik alan boyanacak. 1700 tl civarında hasar var dedi. Araç kaskolu. Ama sigorta karşılasın dedim. Karakolda dosya hazır olunca dosyayı ustaya götüreceğim. 

İskenderun dönüşü arkadaşlar hastaneye uğradılar, Karşıdaki sürücünün ayağını alçıya almışlar. Durumu iyiymiş.

Cana gelen mala gelsin deriz. Ancak işin tuhafı aracı dün satışa çıkarmıştım. Fiyatı da abartmadan  bir kaç günde içinde satılabilecek düzeyde yazmıştım. İlanı da onay sürecindeyken  iptal ettim.

nMWOrM.png

VaMrYv.jpg

geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...