İçeriğe Yönlendir

Depolama Programi Supeeer

Orhan Oral

Recommended Posts

Orhan Oral

Arkadaslar belki bilmeyen olabilir diye soyluyorum.yedekleme programi olan mega istercep telefonunuzdan ister pc nizden siteye önemli bilgi, resim, video ne isterseniz yukleyip yedekleyin..50 gb ucretsiz boş. alan sunuyor..sonrada telefonunuzdan veya pc nizden kolaylikla verilerinize ulasiyorsunuz..yanlislikla telefinunuzdan verilerinizin silindigini dusunun ordan indirin ve devam..ben cok begendim..tavsiye ederim...a8da477f6078cfed40169f499a1a7e41.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bilgisayarıma kurulu, üyeliğim var, sıkıştığımda yardımıma koşuyor aslında. Ama telefonda hiç denemedim.

Tek korkum Ruslara ait olması :)

Yorum bağlantısı
Orhan Oral
(düzenlendi)

Ona bakarsan Amerika çok mu guvenli...Ruslar yazilimda atilim yaptilar..birde yandex cikardilar..onunda depolamasi var...lada vesta da gelirse bak sen şu işe...[emoji12]

tarihinde Orhan Oral tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Pardon ya bu mega rus olmayabilir karıştırdım ben.

Yandex disc vardı rus onunla karıştırdım. Sorun yaşamıştım daha önce.

Ama Mega'da sorun olmadı şimdiye kadar hiç.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pardon ya bu mega rus olmayabilir karıştırdım ben.

Yandex disc vardı rus onunla karıştırdım. Sorun yaşamıştım daha önce.

Ama Mega'da sorun olmadı şimdiye kadar hiç.

Ne kadar süredir kullanıyorsun.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

flaş bellek neyinize yetmi bilgilerinizi ellalemin sistemine yükleyonuz. huhaaa yada taşına bilir hdd ;)  :D  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Orhan Oral
(düzenlendi)

flaş bellek neyinize yetmi bilgilerinizi ellalemin sistemine yükleyonuz. huhaaa yada taşına bilir hdd ;):D:D

Öyle diyorsun da ..benim birader hdd sini yere düşürmüs.. arizalanmis..tabii tüm resim ve videolar gitti tabiki kurtaramadi..dvd yede kaydetmemis hicbirini..her bilgiyi koyun demiyorum size buluta..çok gizli bilgiler şifreler koyulmaz tabiki...mesela resimleri koy..videolari koy...mesela ben apk dosyalarini falan yukledim lazim oldugunda elinin altinda hersey...

Guvenmiyorsan ttnet bulutta var...20 gb..

tarihinde Orhan Oral tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Öyle diyorsun da ..benim birader hdd sini yere düşürmüs.. arizalanmis..tabii tüm resim ve videolar gitti tabiki kurtaramadi..dvd yede kaydetmemis hicbirini..her bilgiyi koyun demiyorum size buluta..çok gizli bilgiler şifreler koyulmaz tabiki...mesela resimleri koy..videolari koy...mesela ben apk dosyalarini falan yukledim lazim oldugunda elinin altinda hersey...

Guvenmiyorsan ttnet bulutta var...20 gb..

valla ben iki tane tutuyorum birine bir şey olursa diğerine ve düşürme bir olasılık ikincisi resimlerimi hiç paylaşma ve öle yerlerde yedekleme yanlısı değilim fena fitneyim aceyip seneryolar geliyor aklıma ki 5 sene önce çok yakın bir arkadaşımın aile fertlerinin özellikle bayan olanların resimlerini arkadaşlık sitelerinde kullandılar başına gelmeyen kalmadı.ki bu siteler yurt dışı bağlantılıydı.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Ne kadar süredir kullanıyorsun.

Ben de yaklaşık 2 senedir web arayüzü üzerinden kullanıyorum. Hızlıdır. Şu ana kadar sorun yaşamadım..

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Evet Ozlem hanim. Tek fark Dropbox 3 veya 5 gb, Mega ise 50 gb alan veriyor.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Evet Ozlem hanim. Tek fark Dropbox 3 veya 5 gb, Mega ise 50 gb alan veriyor.

Aaa cok iyiymis, buna gecilir o zaman...

Yorum bağlantısı
Orhan Oral

1 alternatif bilmeyenler için; 9 gb dvd alın...winrarla klasoru 9 gb bolerek sıkıştırıp tek tek sığınacağı kadar dvd ye yazdirin

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Cd' ye bilgi yazmak bana riskli geliyor-cizilme, bozulma, kaybetme riski oldukca yuksek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...