İçeriğe Yönlendir

Far Içi Gündüz Ledi

muslahattin imre

Recommended Posts

muslahattin imre

Sinyal kısmı güzel olmuş fakat gündüz farların içini komple kapatıyor estetik durmuyor. Daha belirgin ve net bir çerçeve çizmeli diye düşünüyorum sanırım led'in çeşidiyle/kalitesiyle alakalı bir durum.

bu tarz ledler fazla kıvrılmıya sevmiyor malesef çok denedim 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Fordun bu model far tasına ne taksan yakışmıyor arkadaş. Benim araba da bu garibab bakışlı far.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Selman Ölmez

elinize sağlık bunları yaparken anladığım kadarıyla farlara arakadan ulaşma imkanı yok camları sökülmüş ileride buharlanma su alma gibi problemler olmasın benim sağ farda vardı buharlanma akvaryum silikonu, sıvı conta, kim ne dediyse kullandım yinede çözülmedi birde xenon du yenisi pahalı sağolsun biri sol fara vurdu sigortacı abimizde kıyak geçti sağıda yazdım onuda değiştir dedide hasar kaydına razı oldum değiştirdim. sonra sende uğraşmayasın bu problemlerle

Yorum bağlantısı
muslahattin imre

elinize sağlık bunları yaparken anladığım kadarıyla farlara arakadan ulaşma imkanı yok camları sökülmüş ileride buharlanma su alma gibi problemler olmasın benim sağ farda vardı buharlanma akvaryum silikonu, sıvı conta, kim ne dediyse kullandım yinede çözülmedi birde xenon du yenisi pahalı sağolsun biri sol fara vurdu sigortacı abimizde kıyak geçti sağıda yazdım onuda değiştir dedide hasar kaydına razı oldum değiştirdim. sonra sende uğraşmayasın bu problemlerle

far camlarını 2 kere söktüm bi sıkıntı çıkmadı sıcak ortamda camı takarsanız problem olmaz üstündeki orjinal silikon sıcakta çamur gibi oluyor ve daha iyi yapışıyor ben sadece hafif silikon çekiyorum

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Çetin İvgen

Yıllardır led ve aydınlatma işi ile uğraşıyorum. Daha bundan bir ay önce Normal bina için büyük saat aydınlatma sistemi yapacaktık bu ledleri iki ayrı kalitede aldım. Bunlarda led sürücüleri var adaptör gibi birşey, sadece onların kalitesinde farklılıklar var. İkisinin aydınlatmasıda aynı içini söktüm parçaladım. Arge amaçlı kullanamak için aldım. içinde yurdum şerit letlerinden var sadece sık aralıklı döşenmiş. Işığı homojen dağıtmak içinde silikon beyaz bir hortum tarzı malzemeden yapılmış. 

Şimdi gelelim soruna bu malzeme çok kalitesiz ve yalıtımı çok iyi değil, arabaya zarar bile verebilir. Bide bu ledlerin ömrü çok düşük arabada bunun ömrü dahada düşer piyasada 10 dolar 40 dolar civarında satılıyor. Helede farı sökerek böyle bir uygulamaya girmek için değmez. Arkadaşta zaten eski farlarına denemiş güzelde olmuş lakin kısa vade için bu işe ben olsam girmem.  Aydınlatma için zaten kullanacaksanız beş para etmez önünde 1 metre yeri aydınlatırsa şükredin. Park lambaları gibi dikkat çekecek bir aydınlatma sistemi olur.  Bende bu aşağıdaki linkteki Uygulamayı önereyim size bu biraz daha kalite ve orjinal.. Bizim mondeolar için:

http://tr.aliexpress.com/item/Excellent-Ultrabright-headlight-illumination-CCFL-Angel-Eyes-kit-For-FORD-Mondeo-MK3-2000-2007-Halo-Ring/1996058499.html?shortkey=EFJNRVvU&addresstype=600

Volkswagen-VW-GOLF-4-IV-MK4-i%C3%A7in-M%

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...