İçeriğe Yönlendir

Ka - Arka Pandizota Hoparlör Takan Var Mı ?

Burak Kara

Recommended Posts

Burak Kara
(düzenlendi)

Çok yerde arkaya hoparlör takmak pandizotta çökme yapıyor denmiş. Bu sorunu yeni pandizot yaptırmadan aşan var mı ? Nasıl güçlendirebiliriz ?

Bir de başka konu altına yazdım ama baya eski olduğu için gören olmadı. Ön kapılardaki 5x7 yi 6.5 inç yapmak için şablon yüklenmiş yıllar önce ama link bozulmuş. Şablonla mdf mi kestireyim yoksa hazır satılıyor mu bu tür şeyler ?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

KA'nın pandizota ne yaparsanız yapın, anında eğilip bükülür. Bulunabilen bir parça da değil. Risk alınmamalı derim.

Yorum bağlantısı
Burak Kara

KA'nın pandizota ne yaparsanız yapın, anında eğilip bükülür. Bulunabilen bir parça da değil. Risk alınmamalı derim.

Can sıkıcı bir durum. Hoparlör takacak yer yok arabada...

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Aracın orijinal pandizotuna değil tesisatçılarda ölçü alarak mdf den ya da fiberden döktürerek aracınızın ölçüsüne uygun pandizot yaptırıp kullanabilirsiniz.Aracınızı eski haline çevirmek istediğinizde orijinal pandizot tahrip olmamış olur. 5x7 " lik höoparlör yuvasına 6.5" lik hoparlör monte etmek için gereken kasnak ya da şablon tesisatçıda mevcut olmalı zaten.Araştırmanıza gerek yok. Yeter ki işçiliği güzel ve kullandığı parçaları kaliteli olan bir yerde yaptırın işinizi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Çok yerde arkaya hoparlör takmak pandizotta çökme yapıyor denmiş. Bu sorunu yeni pandizot yaptırmadan aşan var mı ? Nasıl güçlendirebiliriz ?

Bir de başka konu altına yazdım ama baya eski olduğu için gören olmadı. Ön kapılardaki 5x7 yi 6.5 inç yapmak için şablon yüklenmiş yıllar önce ama link bozulmuş. Şablonla mdf mi kestireyim yoksa hazır satılıyor mu bu tür şeyler ?

5x7 lik yuvaya 16 cmlik kompenantlar çok rahat oturtulabilr. İşini bilen bir usta ufak bir işlemle kasnaksız yapabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Niyazi Mamuşa

Abi ben mdf denkestim kendim yaptin üzerini de pandizıtkumaşi ile kapladim ve süper oldu size kesin tavsiyem orjinalini kenara koyup kendiniz yapmaniz ve 10 tl ye haparlor yukselticilerle daha güzel bir hal aliyor

Yorum bağlantısı
Burak Kara

Abi ben mdf denkestim kendim yaptin üzerini de pandizıtkumaşi ile kapladim ve süper oldu size kesin tavsiyem orjinalini kenara koyup kendiniz yapmaniz ve 10 tl ye haparlor yukselticilerle daha güzel bir hal aliyor

Pandizotu mdf' nin üzerine yerleştirip etrafını çizdikten sonra kesmem yeterli midir ? Kendim uğraşmayı seviyorum hem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...