İçeriğe Yönlendir

Google’In 149 Dolar Değerindeki Fotoğrafçılık Aracı Artık Ücretsiz!

Hüseyin Arık

Recommended Posts

Hüseyin Arık

Biraz profesyonel işi bir programa benziyor ama ben mobil için olan 'snapseed' programından gayet memnunum kullanıyorum. Forumumuzda da fotoğraf meraklısı çok. Paylaşmak istedim kendim de şuan indiriyorum bilgisayarıma. 

Google, gelir elde etmekte zorlandığı bir aracını daha ücretsiz hale getirdi. Daha önce 499 dolardan satışa sunulan ve sonradan 149 dolara kadar düşen fotoğrafçılık aracı Nik Collection, bundan sonra ücretsiz olarak indirilebilecek.

Aslında bu aracı ilk kez duymuş olabilirsiniz. Fakat uygulamanın mobil versiyonu olan Snapseed, fotoğrafa meraklı birçok kullanıcı tarafından kullanılıyordu. Nik Collection, Snapseed’in satın alınmasıyla birlikte Google’ın bünyesine geçmişti.

Uygulamada Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Sliver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro, Dfinefiltreleri bulunuyor ve Photoshop, Lightroom, Aperture gibi programlarla da kullanılabiliyor.

https://www.google.com/nikcollection/

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Madem bedava, lazım olmasa da indir'ciler çoktur bizde. :)

Ne olduğunu bilmiyorum ama yine de indirdim.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Misafir

Windows kullananlar için Vista, Windows 7 ve Windows 8 desteği var. Windows 10 desteği yok.

Ayrıca verdiğiniz linkte 15 günlük deneme sürümü olduğu yazıyor. Galiba ücretsiz değil.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Arık

Windows kullananlar için Vista, Windows 7 ve Windows 8 desteği var. Windows 10 desteği yok.

Ayrıca verdiğiniz linkte 15 günlük deneme sürümü olduğu yazıyor. Galiba ücretsiz değil.

Takip ettiğim 2 sitede de 15 günlük uyarısını görememiştim belirttiğiniz iyi oldu. 7 tane farklı filtre (?) indi biraz bakındım ama program içinde 15 günlüktür ibaresi göremedim :) HDR efektini çok beğendim forum için faydalı olacağını düşünüyorum şahsen :))

Yorum bağlantısı
Misafir

HDR efekti konusunda photomatix ten ötesini tanımam ama madem bedava bunuda indirip bakalım

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

İndirip kurdum gayet güzel. Win10 da çalışıyor sorun yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Ben de indirdim kurulu olan photoshop cc ye entegre oldu.Güzel filtreler var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Sonunda gercekten ettigi paraya dusmuk demek. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Photoshop kullananlar için güzel bir haber. Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...