İçeriğe Yönlendir

Pickup Araçlar Hakkında Görüşleriniz.

Korhan Şenörer

Recommended Posts

Ahmet Emirhan Bal

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-abikoglu-autodan-nissan-skystar-2.5-pick-up-tdi-4-2-cift-kabin-282277391/detay

abi yazın 3 ay çalıştığım yerde kullandım güç olarak muhteşem 20000 altına bu kasa zor gibi bi alt kasayı kullanmadım 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-1997-model-mazda-b-2500-ciftkabin-klimali-hatasiz-279843629/detay

abi bide bunlar var ama yakıtta çok üzer... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Mazda B2500 10 sene kadar kullandık. Rutin bakım ve ısıtma bujisi hariç sanayiye girmedik. Yeri geldi 1 ton yük attık, yeri geldi dağa taşa sürdük. Kesinlikle tavsiye ederim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-abikoglu-autodan-nissan-skystar-2.5-pick-up-tdi-4-2-cift-kabin-282277391/detay

abi yazın 3 ay çalıştığım yerde kullandım güç olarak muhteşem 20000 altına bu kasa zor gibi bi alt kasayı kullanmadım 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-1997-model-mazda-b-2500-ciftkabin-klimali-hatasiz-279843629/detay

abi bide bunlar var ama yakıtta çok üzer... :)

Mazda B2500 10 sene kadar kullandık. Rutin bakım ve ısıtma bujisi hariç sanayiye girmedik. Yeri geldi 1 ton yük attık, yeri geldi dağa taşa sürdük. Kesinlikle tavsiye ederim ;)

Mazdanın yakıtı konusunda kafam karıştı. Mazdanın sağlamlığına diyecek laf yok ama yakıtı çok mu yakıyor?
Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

Bizim bu karadeniz yöresinde çok tur Her evin altında her 10 ailenin 7 sinde çift kabin vardır. Hemen hemen çoğunu kullanmışımdır. Mıtsubıshı Isuzu Toyota Bu üçlünün üzerine yoktur linklerde belirttiğiniz mıtsubıshıler gayet iyi. Lakin nissan tavsiye edilmez. Yakıt olarak binek araçlara göre çoktur ve konfor yoktur. 

Başka merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Mazdanın yakıtı konusunda kafam karıştı. Mazdanın sağlamlığına diyecek laf yok ama yakıtı çok mu yakıyor?

2.5 düz dizel. Sanırım o model aralığında hepsinin motoru aynı yakıt farkı olacağını sanmıyorum. Nissan tdi belki daha az yakar ama diğerleri kadar dayanıklı değil.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Emirhan Bal

biri Dİ biri TDİ yakıt farkı olacaktır tabiki ve abi  mazda o kadar çok yakmıyo her dizel gibi kullanıma bağlı şöyle düşünelim  mazda gitmiyorum demiyo , gidiyorum ama içiyorum diyo .. :D 

kullanacak kişi +50 yaşında olcağına göre hangisi alınırsa alınsın pek yakıt farkı olacağını zannetmiyorum çünkü arabadan performans istemeyecek.

bence abi hepsi 2500 cc olduğuna göre bence yakıta değilde  sorunsuzluğa ve dayanıklılığa bakılmalı. ondada hepsini kullanmadım bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Yeni bir pickup olmadığı sürece çok konforsuz olur diye düşünüyorum geçenlerde afyonda l200 kullandım beni büyük hayal kırıklığına uğrattı inanılmaz konforsuzdu ve kütük gibiydi yanılmıyorsan 2012 modeldi pickup yerine minivan araçlarada bakabilirsiniz bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Artvinli kardeşimizin dediği gibi buralarda çift kabin her evde olmasa bile şaşılacak derecede  çok var. Gözlemlediğim kadarı ile çift kabin pickuplar dönemsel olarak çok tutuluyor.

Şu zamandan eskiye doğru gidersek :

2012 ve üstü hilux ,2009-2012  l200 , 2008-2009 dmax, 2007-2005 l200,2005-2003 skystar,2002-1999 l200 ve yine 2000 li yıllardan önce İsuzu ve Mitsubishi buralarda çok tutuldu. Ford, Mazda , Ssangyong çok tutulmadılar.Hepsine de test edecek kadar olmasa da binmişliğim vardır. Ben olsam Ssangyong alırım. Arka süspansiyon yapısı, servis ilgisi,motor hacmi, vergisi fiyatı gönlümün kaymasına  sebep . Olumsuz olarak rampada çekişte sıkıntı olabiliyor diye duydum.

Sizin dediğiniz fiyatlarda Mantıken  1. tercih l200  2. tercih İsuzu tfr olmalı diye düşünüyorum.   

Kolay gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Çift kabinli pick up için söyleyebileceğim tek şey arka koltuklar çok rahatsız ve dik oluyor buna dikkat edin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...