İçeriğe Yönlendir

Fusion Koltuk Kılıfı Ve Izmirde Usta

Erdoğan Rodoplu

Recommended Posts

Erdoğan Rodoplu

arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.
2011 1.4tdci fusionum var. Yeni aldım 97000 de.Aracıma koltuk kılıfı taktırmak istiyorum ancak taktırırken arabanın bütün fonksiyonlarını kullanmak istiyorum orjinali nasıl ise kılıftada öyle olsun istiyorum. (örneğin sağ ön koltuğun altında ki çekmece aktif olacak vs.) izmir de 3-4 yere sordum en uygun 180 TL en pahalı 300 TL denildi. Sizin tavsiye edeceğiniz bir usta varmıdır bu işi en iyi şekilde yaptıracağım birisi. (İZMİRde)
2inci sorum ise . mekanik bakım arıza tamir vs. gibi durumlar için İzmir'de önereceğiniz usta var mıdır? hem fiyat olarak çok kazık olmayan hem de işini en iyi şekilde yapan? Tecrübe ve önerilerinize sonuna kadar açığım .. :)

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Bence artık izmirde usta soran konular onaylanmasın. Yarı ciddiyim. Sabri Ustama tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Rodoplu

Bence artık izmirde usta soran konular onaylanmasın. Yarı ciddiyim. Sabri Ustama tekrar geçmiş olsun.

belki seninde haklılık payın var doğrudur ama . Şunuda söyleyeyim ustaeller konusuna en son 19.05.2014 yılında yani yaklaşık 2 yıl önce yorum atılmış. Geçen 2 yıllık dilim de herşey olabilir. Dükkan kapanır şirket batar vs. vs. bunu zaten herkes bilir. Kimse kusura bakmasın kimse de bana demesin 2 yılda ne olur yaa gibisinden. Belki 2 yıllık dilim de ford servisliğini bırakmıştır. Yada bu siteye has desteklerini geri çekmiştir olamaz mı olabilir? 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

belki seninde haklılık payın var doğrudur ama . Şunuda söyleyeyim ustaeller konusuna en son 19.05.2014 yılında yani yaklaşık 2 yıl önce yorum atılmış. Geçen 2 yıllık dilim de herşey olabilir. Dükkan kapanır şirket batar vs. vs. bunu zaten herkes bilir. Kimse kusura bakmasın kimse de bana demesin 2 yılda ne olur yaa gibisinden. Belki 2 yıllık dilim de ford servisliğini bırakmıştır. Yada bu siteye has desteklerini geri çekmiştir olamaz mı olabilir? 

Ustaeller 'den Sabri Usta forumda aktif kullanıcıdır. - Vesile ile kendisine bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletelim -.

Ancak aramıza yeni katılanlar kendisini tanımayabilir ki sizin durumunuzda bu normal.

Düşünün ben şahsen kendisini tanımamama (yüz yüze görüşmüşlüğümüz yoktur) rağmen güzergahım İzmir 'den geçeceği için aracımın bakımı ve en önemlisi hoş sohbeti ve bilhassa geçmiş olsun ziyareti için 23 Nisan 'da yanına uğrayacağım. İzmir 'de olsam kendimden bıktırana kadar giderdim herhalde.

Bizim için böyle bir anlam ifade ediyor Ustaeller. Cevap ve yorumlar da bu samimiyetten kaynaklıdır. 

:yes:  :good1:

Yorum bağlantısı
Erdoğan Rodoplu

Ustaeller 'den Sabri Usta forumda aktif kullanıcıdır. - 

o zaman ben Sabri ustadan madem aktif şöyle bir ricada bulunayım görecektir büyük ihtimal. Benim gibi yeni üyeler o konuya bakarsa sonra ki zamanlarda güncel değil diye düşüncelere kapılmasınlar. Aralıklarla o konuyu güncel tutabilir-iz.

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/167494-servis-%C3%B6nerileriniz-izmir/page-18

forumda "izmirde servis" diye arasak en başta bu sayfa geliyor. Son tavsiye bu ay içinde yapıldığına göre

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...