İçeriğe Yönlendir

Bundan Sonraki Yol Arkadaşım Pamuk Dd

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Emin Önal
2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

@Servet Aydın lipton vermedi diye mi abi bu uzaklaşmalar, Sakarya ne alaka?

Yatırım diye birşey var yahu :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

@Servet Aydın lipton vermedi diye mi abi bu uzaklaşmalar, Sakarya ne alaka?

yatırım gelecek vaat eden bir bölge, param oralara yetiyor buralardan ev almam çok zor. :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
8 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

polo için halka satılır mı? sende bir halka kullanıcısı sın sana yakıştıramadım :D

polo+holosko+bir miktar para=audi olma mı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
6 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

polo+holosko+bir miktar para=audi olma mı :D

:i-ih:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun Mehmet, ev daha önemli. Araba almak çok kolay, eski olur gene olur. Orda mı oturacaksın, kiraya mı verecksin.

32 dakika önce, Emin Önal yazdı:

Taşıt dememişki. Ramazanın etkisinden çıkalım artık, lütfen.

Ya Allahım ya. Önüne gelen benimle uğraşıyo :angry:

Araba forumunda, birisi arabasını satıyorsa, %90 yenisini almak içindir. İnsanın aklına araç geliyo işte.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Adam kendi resmini de koymuş, heçde  iyi bakmıyor :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Hayırlı olsun Mehmet, ev daha önemli. Araba almak çok kolay, eski olur gene olur. Orda mı oturacaksın, kiraya mı verecksin.

Ya Allahım ya. Önüne gelen benimle uğraşıyo :angry:

Araba forumunda, birisi arabasını satıyorsa, %90 yenisini almak içindir. İnsanın aklına araç geliyo işte.

abi şükürler olsun kendi oturduğum bir evim var burada. bunu yatırım amaçlı almayı düşünüyorum, kiraya vereceğim 

Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Adam kendi resmini de koymuş, heçde  iyi bakmıyor :D 

o bir örnek zaten sahibinden satanlar var onları kovalayacağım. :biggrin:

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu
On 28.06.2017 at 15:49, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

ilan tarihi 21.07.2017 

anlaşma tarihi 23.07.2017

satış tarihi araya bayram girdiği için ve alacak arkadaş tatile çıktı 05.07.2017 de dönüş yapacak. benimde 07.07.2017 tarihinde doktor randevum var iki kere izin almayayım diye 07.07.2017 olarak kararlaştırdık.  

maalesef alacak arkadaş ile anlaşamadık. 23.07.2017 tarihinde aracın pazarlığını yaptık. ancak temmuz ayı girdiği için vergi size ait dedim onlarda kabul etmedi. bende onlara ait olduğunu vergiyi ödemezler ise aracı satmayacağı belirttim. hatta bu saatten sonra gelseler bile onlara araç satmayacağımı belirttim. şu anda araç hala satılık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
8 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

maalesef alacak arkadaş ile anlaşamadık. 23.07.2017 tarihinde aracın pazarlığını yaptık. ancak temmuz ayı girdiği için vergi size ait dedim onlarda kabul etmedi. bende onlara ait olduğunu vergiyi ödemezler ise aracı satmayacağı belirttim. hatta bu saatten sonra gelseler bile onlara araç satmayacağımı belirttim. şu anda araç hala satılık. 

Hayırlısı abi, iyi etmişsin. 6 aylık vergisinin peşinde koşan binmesin halkaya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
4 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Geleyim mi? Levyemi kendim getiririm.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
3 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlısı abi, iyi etmişsin. 6 aylık vergisinin peşinde koşan binmesin halkaya.

aynen bende onu dedim abisi a7 kullanıyor aracı bakmaya onunla gelmişlerdi. a7 nin vergisini ödemek de sizin için baya zor oluyordur dedim. 

2 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Geleyim mi? Levyemi kendim getiririm.

gerek kalmadı ben levyesiz hallettim. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

pamuk dede ile bu gün itibari benimle olan yollarımızı ayırdık. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
26 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

pamuk dede ile bu gün itibari benimle olan yollarımızı ayırdık. 

Hayırlı olsun abi, nasıl bir markaymış arkadaş sahibi satacam diyor ertesi gün satıyor, sonra vazgeçiyor satmıyorum sana diyor, 2 gün sonra başkasına satıyor filan, hiç ismi lazım değil model gibi değil

@Önder Özcangörmesin :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

iç içe geçen 4 tane halka olunca böyle oluyor. :fiuw: 

şimdi ismi lazım olmayan arabaya fazla laf söylemesek daha iyi olur gibi önümüzdeki günler ne gösterir belli olmaz. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlı olsun abi, nasıl bir markaymış arkadaş sahibi satacam diyor ertesi gün satıyor, sonra vazgeçiyor satmıyorum sana diyor, 2 gün sonra başkasına satıyor filan, hiç ismi lazım değil model gibi değil

@Önder Özcangörmesin :D

Satılır.Güzel araba. Benim de istediğim bir marka. (yok dayanamıycam) Oğlum sen ne yabışkan adamsın len. Gitsene işine, hadi kıışt. Allah allah, sattık arabayı, daha bırakmıyo peşimi. Hadi bak muhitimize geldik, dön git artık. :p

56 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

iç içe geçen 4 tane halka olunca böyle oluyor. :fiuw: 

şimdi ismi lazım olmayan arabaya fazla laf söylemesek daha iyi olur gibi önümüzdeki günler ne gösterir belli olmaz. 

Susma hakkımı kullanayım diyorum, ama aynı zamanda gülme hakkımı da kullanıcam :biggrin::biggrin::biggrin:

Allah büyük, inşallah kısmetine bir C5 düşer, reddedemeyeceğin şartlarda, o zaman görüşürüz. ;)

6 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

3 saate satılan var ıhım ıhım :D 

Haaah, bir potansiyel C5 alıcısı daha geldi.Gel gel panayır var  :biggrin:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
16 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Satılır.Güzel araba. Benim de istediğim bir marka. (yok dayanamıycam) Oğlum sen ne yabışkan adamsın len. Gitsene işine, hadi kıışt. Allah allah, sattık arabayı, daha bırakmıyo peşimi. Hadi bak muhitimize geldik, dön git artık. :p

Susma hakkımı kullanayım diyorum, ama aynı zamanda gülme hakkımı da kullanıcam :biggrin::biggrin::biggrin:

Allah büyük, inşallah kısmetine bir C5 düşer, reddedemeyeceğin şartlarda, o zaman görüşürüz. ;)

Abi geçmişi silip atmak kolay değil, kolay unutulmuyor bazı şeyler :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Mehmet Kazancıoğlu
Önder Özcan yazdı:

Abi zamanın zamanında bir laf etmişim ne olur olmaz fazla c5 yüklenmeyin gün gelir alırım belki demişim tamam c5 olmadı ama kardeşi ile yollarımız birleşti allahtan çok büyük konuşmamışım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Xsara..

C5 ten cok da farklı deel 😆

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Önder Özcan yazdı:

Xsara..

C5 ten cok da farklı deel 😆

Nasıl yani okadar da değil ya

Yoksa Bana mı öyle geliyor 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...