İçeriğe Yönlendir

Ford Courier'da Gizli Kalmış Detaylar, Özellikler?

Gökhan Öz

Recommended Posts

Gökhan Öz

Her markada olur, servis yoluyla açılan özellikler vs. 

Courier'da neler var böyle yapabileceğimiz.. Mesela kapıların otomatik kilitlenmesini istiyorum ama nasıl olur aktive edilir bilmiyorum.

Varsa, otomatik camların kumanda ile açılıp kapanması vs...

Mesela, yanaşırken sağ aynanın aşağıya doğru inmesi vs..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

bunları bilemem ama en yetenekli gizli özeliği gelen tirim sesinin nereden geldiğinin bulunamaması harika bir saklama yetene var .  :D  :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

bunları bilemem ama en yetenekli gizli özeliği gelen tirim sesinin nereden geldiğinin bulunamaması harika bir saklama yetene var .  :D  :D

:D

Bende var öyle bir ses ama enteresan bir şekilde her zaman olmuyor ve olduğunda da nerden geldiğini bulamıyorum. Göğüsün içinden geliyor muhtemelen.. Ama o ses için de göğsü söktürüp başka seslere davetiye çıkartamam..

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

2015 in belli bir ayına kadar ve öncesi için serviste göğüs bölümü için bir izolasyon malzemesi takıyorlar haberiniz olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben böyle bir kamuflaj görmedim abi adamlar yapmış valla helal olsun, trim trim arıyorum bulamıyorum  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben böyle bir kamuflaj görmedim abi adamlar yapmış valla helal olsun, trim trim arıyorum bulamıyorum  :D  :D

Yanlış arıyorsun çünkü. Gel trim trim Gel trim trim diye seslen bak kafayı çıkarıcak saklandığı yerden :D :D :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Yanlış arıyorsun çünkü. Gel trim trim Gel trim trim diye seslen bak kafayı çıkarıcak saklandığı yerden :D :D :D

Araba premium seviyesinde aslında çağırdınmı kendisinin gelmesi lazım  :p  :p  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Araba premium seviyesinde aslında çağırdınmı kendisinin gelmesi lazım  :p  :p  :D

Hatalı bi Komut söz konusu o halde :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hatalı bi Komut söz konusu o halde :D

Otosan sonuçta kullanıcı hatası der geçeriz  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hasanı bu işe karıştırma :D

Tamam dostum şimdi elindeki garanti belgesini yavaşca yere bırak kimse zarar görmesin  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Tamam dostum şimdi elindeki garanti belgesini yavaşca yere bırak kimse zarar görmesin  :D  :D

:rtfm:  :beee:

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

a aa... siz trim diye mi çağırıyosunuz, ne kadar fakirsiniz.

ben TRİM yazıyorum 4852 ye mesaj gönderiyorum, trim geliyor.  :rolleyes:  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

a aa... siz trim diye mi çağırıyosunuz, ne kadar fakirsiniz.

ben TRİM yazıyorum 4852 ye mesaj gönderiyorum, trim geliyor.  :rolleyes:  :D

Adı üstüne abi kurye bu, "hanımların dikkatine !! overlokçu ayağınıza geldi" gibi bizde trim trim aranıyoruz  :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Badem yağı satışları arttsın diye yapılmış [emoji23]

Yanında birde sakinleştirici ilaçlarda lazım  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Adı üstüne abi kurye bu, "hanımların dikkatine !! overlokçu ayağınıza geldi" gibi bizde trim trim aranıyoruz  :D

Baklavalık böreklik ekmeklik trim Ford trim :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Baklavalık böreklik ekmeklik trim Ford trim :D

Çok kıymetli abilerim yanında da cibicibis marka..  :D  :D

3LOJo5.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...