İçeriğe Yönlendir

Diecast Mor Vosvos Aranıyor

Mustafa Karaaslan

Recommended Posts

Mustafa Karaaslan

Küçük çaplı bir koleksiyonum var ayrıca vosvos toplamaya başladım ama nerdeyse bütün renkleri buldum ancak mor rengi yok. Elinde olan gören duyan varsa talip olabilirim. Boyut 1.34 ve 1.36 olacaktır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Küçük çaplı bir koleksiyonum var ayrıca vosvos toplamaya başladım ama nerdeyse bütün renkleri buldum ancak mor rengi yok. Elinde olan gören duyan varsa talip olabilirim. Boyut 1.34 ve 1.36 olacaktır.

Hani fotograflar .

Imreniyorum boyle hobileri olanlara yavf[emoji122]

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

üretiliyor mu mor renk?

İnternet üzerinde var ama stokta yok.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

İnternet üzerinde var ama stokta yok.

üretilmiyorsa renk değişimi yapılabilirdi ve çok da zevk verirdi ancak üretiliyorsa uğraşmaya gerek yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Toptancılara gittiğimde senin için özel olarak bakarım . Bugüne kadar hiç denk gelmedim mor rengine .

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Toptancılara gittiğimde senin için özel olarak bakarım . Bugüne kadar hiç denk gelmedim mor rengine .

Abi sakıncası yoksa meslek nedir :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Hediyelik eşya . Arada küçük ölçekli araba modelleri almak için oyuncak toptancilarina ugrarim.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Hediyelik eşya . Arada küçük ölçekli araba modelleri almak için oyuncak toptancilarina ugrarim.

Anladım abi küçük ölçek üzerine seninki 

Yorum bağlantısı
Misafir

Aynen . Büyük ölçek hobi işine tam girdiği için bizim oyuncak toptancilari pek girmez modellere . Yokta degil tabiki

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Abi inşallah bulursun gezmediğim oyuncakçı benzinlik kalmadı ama sonuç hüsran :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kısmet artik . bulursam eger haber veririm . dedigim gibi bugune kadar hic denk gelmedim

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi inşallah bulursun gezmediğim oyuncakçı benzinlik kalmadı ama sonuç hüsran :)

İzmire Geldiğimde bakayım Mustafa :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...