İçeriğe Yönlendir

2008 Fiesta Sony Mp3 Çaların Aux Giriş Varmı. Hibrit Silecek Tavsiyesi

Serdar Yılmaz
Çözüme git Efe Özer tarafından,

Recommended Posts

Serdar Yılmaz

Merhaba Arkadaşlar;

Foruma yeni katıldım sayılır bir kaç konu takip ettim. Forumda benim bu sorunumla alakalı bir bölüm bulamadığım için yeni konu açmak zorunda kaldım. eğer varsa yöneticilerimizden konuyu birleştirmelerini de rica ediyorum. 

Benima aracım aslında 2009 model Fiesta 1.6i Collection Otomatik ama forumda bulunan kasa tiplerine göre 2002-2008 arasına giriyor. 

Benim iki konum var;

1. Konu : Aracımda orjinal Sony Cd mp3 çalar var. Bu teybin aux girişi varmıdır. varsa nerededir yok ise nasıl yapabilrim birde Ortada bulunan yuvarlak yön tuşunu nerden bulabilirim. yada nasıl onarabilirim benim tuşta soyulmalar var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teybim aşağıda ki resimle aynıdır. ( Resim forumda Ali Karadağ'dan alıntıdır.)

up166543-Ford_Sony_mp3_red_CD_7M5T_18C93

2. konu: Şu aralar piyasa hibrit silecek diye bir ürün var. Eski tip silecekle yeni tip muz sileceğin birleşiminden meydana geliyormuş. Forumda kullanan arkadaşlar varmı, var ise memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum. Yeni çıkan Toyoya ve Hondalarda fabrikasyon kullanıldığını öğrendim. Silme performansı nasıldır bu konuda da bilgi verirseniz minnettar olurum. şimdiden teşekkürler.

214552372_tn30_0.jpg
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Eski kasa fiesta ise vitesin yanında aux girişi olması lazım. Yeni kasada vitesten biraz arka tarafta olması lazımdı.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Eski kasa fiesta ise vitesin yanında aux girişi olması lazım. Yeni kasada vitesten biraz arka tarafta olması lazımdı.

Arac otomatik vites otomatiklerinde aux girişiyle gelmiyor diye biliyorum. 

Merhaba Arkadaşlar;

Foruma yeni katıldım sayılır bir kaç konu takip ettim. Forumda benim bu sorunumla alakalı bir bölüm bulamadığım için yeni konu açmak zorunda kaldım. eğer varsa yöneticilerimizden konuyu birleştirmelerini de rica ediyorum. 

Benima aracım aslında 2009 model Fiesta 1.6i Collection Otomatik ama forumda bulunan kasa tiplerine göre 2002-2008 arasına giriyor. 

Benim iki konum var;

1. Konu : Aracımda orjinal Sony Cd mp3 çalar var. Bu teybin aux girişi varmıdır. varsa nerededir yok ise nasıl yapabilrim birde Ortada bulunan yuvarlak yön tuşunu nerden bulabilirim. yada nasıl onarabilirim benim tuşta soyulmalar var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Teybim aşağıda ki resimle aynıdır. ( Resim forumda Ali Karadağ'dan alıntıdır.)

2. konu: Şu aralar piyasa hibrit silecek diye bir ürün var. Eski tip silecekle yeni tip muz sileceğin birleşiminden meydana geliyormuş. Forumda kullanan arkadaşlar varmı, var ise memnunmusunuz bende almayı düşünüyorum. Yeni çıkan Toyoya ve Hondalarda fabrikasyon kullanıldığını öğrendim. Silme performansı nasıldır bu konuda da bilgi verirseniz minnettar olurum. şimdiden teşekkürler.

Serdar bey aynı kasaların düz viteslerinde vites önünde aux girişi bulunuyor. Teybinizde böyle bir özellik olması gerekiyor ama baglantısı yoktur. Forumda yapan arkadaşlar mevcuttur yardımcı olacaklardır.
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Efe Özer

Teybın destegı var resımdekı parcadan alıp uygun bıyere takacaksınız.Teybın arkasındanda soket baglanacak.8ZXYqa.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Yılmaz

Bilgi için çok teşekkür ederim. Bu kabloyu Türkiye de bulmak zor diye tahmin ediyorum. Ya Ebay den yada aliexpress gibi sitelerden bulabiliriz. ama bu kabloyu o sitelerde ne olarak aratacağız? İsmi yada parça numarası varmıdır. 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)

Bu hybrit silecekten ben bauhaustan amıştım. Inwells marka. Çifti 15 tl gibi bir rakamda. Odukça iyi iş çıkarıyor.

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Yılmaz

Bu hybrit silecekten ben bauhaustan amıştım. Inwells marka. Çifti 15 tl gibi bir rakamda. Odukça iyi iş çıkarıyor.

bende almayı düşünüyorum bakalım hafta sonu inşallah iyi çıkar teşekkür ederim cevabınız için

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bende bu hybrit sileceklerden kullanıyorum tavsiye ederim... :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...