İçeriğe Yönlendir

Ka - Sol Camı Çizmişler

Turgut Yıldırım

Recommended Posts

Turgut Yıldırım

Merhaba arkadaşlar,

99 Model ford ka kullanıyorum. Bu sabah dikkatimi çekti. Aracımın sol kapı camını çizmişler ne ile çizilmiş bilmiyorum sanki bıçak gibi bir cisimle soldan sağa yukardan aşağı çizikler görünüyor. Bu çizikler bir sıkıntı yaratır mı? Bilmiyorum belki de cam elmasıyla çizilmiş olabilir. Camın hafif darbe alması sonucu bu çizikler nedeniyle cam bir anda dağılma yapabilir mi?

Ayrıca, değiştirmem gerekirse ford ka camını bulabilir miyiz? Veya araca göre cam üreten firma var mıdır? Fiyatı aşağı yukarı nedir.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Turgut Yıldırım

Ya ne istiyorlar duran araclardan batıyor galiba.

Bende bilmiyorum ne istediklerini lüks bir araçta değil camı patlatıp içinden teyp vs söküp alsın. Belki çocukların işi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Camdaki çizikleri ne yazık ki çıkaramazsınız,değişimden başka çözümü yok.

Yorum bağlantısı
Turgut Yıldırım

Camdaki çizikleri ne yazık ki çıkaramazsınız,değişimden başka çözümü yok.

Değişim yapacak olsam acaba nereden bulabileceğim ki KA camını?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Doraglass ya da uğurluglass a bakının. Mutlaka bulursunuz. Ellerinde olmasa bile camınız zaten mevcut, sökülüp ölçü alınıp gayet ucuzu halledilir.

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Kendilerine sövüleceğini bilip bundan keyif alanlar var. İlginç bir keyif[emoji35]

Yorum bağlantısı
Turgut Yıldırım

Doraglass ya da uğurluglass a bakının. Mutlaka bulursunuz. Ellerinde olmasa bile camınız zaten mevcut, sökülüp ölçü alınıp gayet ucuzu halledilir.

Yani bir şekilde sıfırdan cam yapabiliyorlar doğru mu anladım bu firmalar. Konya'da doraglass vardı sanırım bir bakayım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Çiziğin görsellik dışında bir tehlike oluşturacağını sanmıyorum. Yinede bir camcıya uğrayın onlar kesin bilgiyi verir.

Yorum bağlantısı
Misafir

+1

Yorum bağlantısı
Turgut Yıldırım

Doraglass ile görüştüm arkadaşlar cam temperli çizik görsellik dışında sıkıntı vermez size ancak değişim isterseniz 120+20 işçilik olarak fiyat verdiler. Herkese Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...