İçeriğe Yönlendir

Ka - İndiglo Gösterge Ve Saat

Musa Değerli

Recommended Posts

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Musa Değerli

Merhabalar,

Ne zaman veriyorsunuz göstergelerimizi ? :)

Kargo sizi bulamamış muhtara bırakmış :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Burak Fidan

Enfes olmuş elinize sağlık. :bravo: Kilometre saatini yerinden çıkardınız mı? Ben eve götürüp temizlemek istedim ama arkadan kablolar tutuyor çıkaramadım. Arkasında ki soketler kırılır diye zorlamak istemedim.

Münir hocam km sayacının arkasında iki soket var. birisini sarı bi çerçeve tutuyor soket kolay çıkmasın diye diğeri ise km teli bağlantısı toplam 2 tane. benim sarı parça kırıkmış soketi çekince hemen çıktı sarı parçayı tamir ettim geri takarken. gelelim km teli bağlantısına. km telinin beyaz bi soketi var onu kendinize çekip düz bi kısmı var onu  bastırdığınızda tırnaktan kurtuluyor. fotosunu bile çekmiştim unutmayayım diye ama kim bilir nerede fotosu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Kilometre saatini söktüm yerinden bir kaç santim dışarı çıktı. El bile girmiyor, arkadan kabloların tuttuğu belliydi. Bir arkadaş motor tarafından sökülecek km teli yazmıştı. Araç satıldı, artık Mondeo'nun kini sökeriz. :) Bilgi için teşekkürler. :good1: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Fidan
(düzenlendi)

Kilometre saatini söktüm yerinden bir kaç santim dışarı çıktı. El bile girmiyor, arkadan kabloların tuttuğu belliydi. Bir arkadaş motor tarafından sökülecek km teli yazmıştı. Araç satıldı, artık Mondeo'nun kini sökeriz. :) Bilgi için teşekkürler. :good1:

:shok: hayırlısı olsun hocam... mondeo mu? KA mı? zor soru ? :biggrin:

edit: evet el çok girmiyo parmak giriyor ben de parmaklan hallettimdi. motor kısmından teli boşlamadım.

tarihinde Burak Fidan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Teşekkür ederim. :) Ka'nın yeri apayrı, ilk göz ağrım.  :wub: İhitiyaçlar değişti Mondeo cazip geldi.  Şimdi ilk aracımı alıyor olsam, gene gider Ka alırım.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Teşekkür ederim. :) Ka'nın yeri apayrı, ilk göz ağrım.  :wub: İhitiyaçlar değişti Mondeo cazip geldi.  Şimdi ilk aracımı alıyor olsam, gene gider Ka alırım.

Mondeoya yapacak iş daha çok :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Musa Değerli

Eklemelere devam.Son olarak Focus göstergesinden ibre söküp Ka ya montajını tamamladım.İbre ışıklandırmasına başladım alan dar ve ışıklandırmaya müsait yapılmamış.Ama yola çıktım bir kere yapacağım :)

b9e2d3d1de5307530852c4731691e07c.jpg

9d8f81940006d0a15504abc2607697a9.jpg
fd481635b714cd8becb32d5f4c999a69.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

hocam tebrik ederim, çok zevkli bir çalışma olmuş. fabrikasyon gibi duruyor... gösterge kalibrasyonlarını bozmamak için ne yapıyorsunuz? bu işin en öenmli kısmı bu olsa gerek

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
hocam tebrik ederim, çok zevkli bir çalışma olmuş. fabrikasyon gibi duruyor... gösterge kalibrasyonlarını bozmamak için ne yapıyorsunuz? bu işin en öenmli kısmı bu olsa gerek

Hız göstergesi kalibrasyon gerektirmeden oluyor.Benzin önce biraz saçmalıyor sonra içindeki benzin durumuna göre birkaç kez yerine getirmeniz gerekiyor düzeliyor
ibreler harika olmuş

Sağol abi.Işıklandırmadan sonra daha da güzel olacak
Yorum bağlantısı
Musa Değerli
12 saat önce, Osman Ünal2 yazdı:

Elinize sağlık

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
yine süper olmuş [emoji4]

Bitmedi daha ışıklandırmasız henüz tam sevemedim.Yanar döner maviyi bir göreyim hele :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
10 dakika önce, Musa Değerli yazdı:

Bitmedi daha ışıklandırmasız henüz tam sevemedim.Yanar döner maviyi bir göreyim hele :)

beklemedeyiz merkez :)

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun
5 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

Her sabah bu konuya bakmadan çay içmiyorum

bu konu ve vites konsolu nasıl olacak merak ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...