İçeriğe Yönlendir

Facebook İstem Dışı Sayfa Beğenme Sorunu

Naim Durmaz

Recommended Posts

Naim Durmaz

Günaydın arkadaşlar,
Sorun kısaca şu; Facebook profilim kendi kendine günde 5-6 sayfayı beğenip takip ediyor ve dolayısı ile benim için hiç önemli olmayan ya da tasvip etmediğim sayfalardan bildirimler geliyor.Beğenmekten vazgeç ,takibi bırak dediğimde düzelir gibi olup gün sonuna doğru veya ertesi gün yine benzer sayfaları beğenmiş oluyor.

İnternette konu hakkında bir çok paylaşım olsa da bence muazzam bir bilgi kirliliğine girmektense sizlere sormak istedim.

- Bu sorun yaklaşık 10 gündür var
- Şifre ile ilgili sorun olabileceğini düşünüp şifremi değiştirdim
- Reklam ayarlarıma baktım ama çok bir şey de anlamadım
- Geçmişte beğendiğim basın haber ve topluluk gibi sayfaları kaldırdım
- Beğeniler genelde haber kanalları, okumadığım bir kaç gazete,magazin sayfaları,

Konu hakkında Facebook a da yazdım ama herhangi bir yanıt yok en yakın cevap 1 sene öncesi gibi görünüyor...

Nerede ne sorun var lütfen yardımcı olun ,sürekli sayfaları kaldırmaktan gına geldi...

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Muhtemelen kullandığın uygulamaların ayarlarından kaynaklanıyor. Gizlilik ayarına girip  uygulamalarına bak, orada ki izinleri  kontrol et. Gereksiz olanları da kaldır.Uygulamalar genelde sizin için paylaşım izni isterler ama o kadar ufak yazarlar ki fark etmezsiniz.

İstem dışı gruba eklenmek için ise çözüm yok gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Güvenlik veya gizlilik ayarlarında Platform İzinleri vardır. Muhtemelen izin verilen platformlardan birisi buna sebep oluyordur.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Bilgisayardaki  virüs sonucu bunların olduğunu düşünüyorum. Benim de başıma gelmişti. Bi türlü çözememiştim. Hesabı kapatıp da ancak öyle kurtulmuştum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...