İçeriğe Yönlendir

Cmax Konsol Değişikliği

A.Rahim Filizel

Recommended Posts

A.Rahim Filizel

Merhaba  arkadaşlar yeni cmax lerdeki multimedia konsolu 2012 cmax ye takabilirmiyiz? İlk resim 2012 c max 2. resim 2016 yeni kasa cmax konsolu.

g8GdaR.jpgLA6krj.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Yuva aynı ise takılabilir.Görünüşe göre göğüsün üst kısmı aynı gibi büyük ihtimalle olabilir.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Maliyeti hesap ettiniz mi? Bazen uçuk fiyatlar nedeni ile yeni araç almak daha cazip hale geliyor.

Yorum bağlantısı
A.Rahim Filizel

Hocam çıkma bulmaya çalışcam. Yeni cmaxler 100 bin civarı :D

Yorum bağlantısı

Multimedya ve klima üfleyicilerinin oturduğu oval kısım aynı sadece 2016 da ekran boyutundan dolayı yüksek bence birebir oturur.

Maliyeti hesap ettiniz mi? Bazen uçuk fiyatlar nedeni ile yeni araç almak daha cazip hale geliyor.

Oooo Resim yapmışız Köksal Bey :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Hocam çıkma bulmaya çalışcam. Yeni cmaxler 100 bin civarı :D

Abouvvv oldukça yüksekmiş, çıkma bulunursa güzel olur :)

Multimedya ve klima üfleyicilerinin oturduğu oval kısım aynı sadece 2016 da ekran boyutundan dolayı yüksek bence birebir oturur.

Oooo Resim yapmışız Köksal Bey :D

Etli yemek bulamayınca kendimi çektim napiyim :D

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Fiyatı çok yüksek hocam yoksa uyumlular takılabilir ,bence hiç gerek yok tabi zevk meselesi 

Yorum bağlantısı

Abouvvv oldukça yüksekmiş, çıkma bulunursa güzel olur :)

Etli yemek bulamayınca kendimi çektim napiyim :D

Değişiklik iyidir [emoji106] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Göğüs paneli aynı. Yani teorik olarak mümkün ama değiştireni görmedim. Benim gördüğüm maliyeti çok yüksek. Sync ve usb tesisatı değiştiği için tesisat değişikliği gerekiyor. Araçta sync yoksa (eski bvc varsa) biraz daha fazla sıkıntı. Üst kapak bile 2-3 parçadan oluşuyor ve hepsinin değişmesi gerekiyor. Eğer araç içi koyu renk ise, yenilerde aynı renk tonu yok, biraz daha koyu yeniler (açık renk iç döşeme olanlar aynı tonda). Yine yenilerde kapı kilitleme tuşu olmadığından, kuga paneli alınması gerekiyor (ya da Amerikan getirtilecek)..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A.Rahim Filizel

Göğüs paneli aynı. Yani teorik olarak mümkün ama değiştireni görmedim. Benim gördüğüm maliyeti çok yüksek. Sync ve usb tesisatı değiştiği için tesisat değişikliği gerekiyor. Araçta sync yoksa (eski bvc varsa) biraz daha fazla sıkıntı. Üst kapak bile 2-3 parçadan oluşuyor ve hepsinin değişmesi gerekiyor. Eğer araç içi koyu renk ise, yenilerde aynı renk tonu yok, biraz daha koyu yeniler (açık renk iç döşeme olanlar aynı tonda). Yine yenilerde kapı kilitleme tuşu olmadığından, kuga paneli alınması gerekiyor (ya da Amerikan getirtilecek)..

Hocam araç iç döşeme açık(bej) ford kuganınkinimi bulmam gerekiyor. 

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Hocam araç iç döşeme açık(bej) ford kuganınkinimi bulmam gerekiyor. 

Sadece tuş paneli ile, onun etrafındaki ızgaraları da tutan çerçeve kuga olmalı.

j3MzYj.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A.Rahim Filizel

aracım 2012 titanium x paket sesli komut park asistanı felan full modeli ekstara herhangi bir parçaya gerek varmı. Bulabileceğim yabancı bir site varmıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Takılabiliyor büyük ihtimal, internette yabancı sitelerde gçrmüştüm.

Yorum bağlantısı
A.Rahim Filizel

Takılabiliyor büyük ihtimal, internette yabancı sitelerde gçrmüştüm.

Hangi sitede hocam link gönderir misiniz?

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Arkadaşlar Hakan beyin resmini attığı makyajsız kasa c max hybrit modelinin multimedyasi.ancak yurtdışından temin edilebilir .uyum sorunu olabilir. Makyajlı kasadaki yani asil bahsedilen farklı.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

2012 ye uyumlu hemen hemen ekranı yeninki kadar geniş multimedyalar var onları da bir düşünün derim android ve kameralı.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cemil Kaynak
  • 4 ay sonra...
Fikret Özsoy

Sanırım yeni konu açmaya gerek yok. Burası uygun gibi.

Çoktandır düşündüğüm değişikliği Gürkan Hocamın katkılarıyla yaptım. Ben de artık Sony lendim. :biggrin:

Kendisine tekrar teşekkür ediyorum telefonda ki desteği için.

kElbEW.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Fikret hocam,

Güle güle kullanın...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
(düzenlendi)

Fikret hocam,

Güle güle kullanın...

Teşekkürler Gürkan hocam.  Tarif etmeseniz sökebilmem imkansızdı.  :good1:

tarihinde Fikret Özsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Çoktandır düşündüğüm değişikliği Gürkan Hocamın katkılarıyla yaptım. Ben de artık Sony lendim. :biggrin:

Hayırlı olsun Fikret bey,

ne kadara mal ettiniz? nasıl işlemler ile hallettiniz? al-tak şeklinde mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...