İçeriğe Yönlendir

Detaylı Iç Temizlik Fiyat Değerlendirmesi !

Erkan Boztaş

Recommended Posts

Erkan Boztaş

Herkese merhaba.

Arabayı alalı yaklaşık 4 ay oldu ama görevde olduğum için bir türlü temizliğini yaptıramamıştım. 1 hafta önce bebek de olunca artık şart oldu. Bugün ziebarta gidip fiyat aldım.

Detaylı iç temizlik, ozonloma, koltuk koruma ve motor temizliği de dahil olmak üzere 350 tl fiyat aldım. Yarın arabayı bırakacağım. Firma ve fiyat hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Fiyat gayet normal bence. 300'e filan yapan yerlerde var. Ama 300'den aşağı ben daha duymadım varsada yaptıran 1-2 işlem eksik yaptırıyordur.

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

araç iç döşeme rengine göre fiyat verir genelde firmalar bej döşemeler daha fiyatlı çıkıyor normal sanırım fiyatınız.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

hocam şahsi düşüncem vaktiniz varsa gerekli malzemeleri 50 60 TL ye alıp o temizliğin alasını yaparsınız 300 lira da cebinize kalır halı yıkama makineniz varsa koltuklar çok daha güzel temizlenir..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Gayet uygun bir fiyat. Aynı özelliklere ek, tanıdık arkadaş olası sebebi ile hızlı cila uygulaması dahil 1,5 sene önce 300 Tl ye AutoWax ta yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

hocam şahsi düşüncem vaktiniz varsa gerekli malzemeleri 50 60 TL ye alıp o temizliğin alasını yaparsınız 300 lira da cebinize kalır halı yıkama makineniz varsa koltuklar çok daha güzel temizlenir..

İskenderuna yakınsınız.Forumdan Buğra Höngül ile iletişime geçin.Yaptığı işleri detaylı temizlik ve araç bakımı alt başlıklarından inceleyin.Beğenirseniz hem benimle hem kendisiyle tanışırsınız hem de aracı emin ellere teslim ettiğiniz için içiniz rahat eder ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Boztaş

İskenderuna yakınsınız.Forumdan Buğra Höngül ile iletişime geçin.Yaptığı işleri detaylı temizlik ve araç bakımı alt başlıklarından inceleyin.Beğenirseniz hem benimle hem kendisiyle tanışırsınız hem de aracı emin ellere teslim ettiğiniz için içiniz rahat eder ;)

Yaptığınız işleri takip ediyorum gerçekten emek var. Ancak memur olduğumu için sadece 10 gün babalık iznim var sonra istikamet şemdinli :) İnşallah dönüşte haziran ayında boya cila koruma işlerini yapmak için iletişime geçeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Boztaş

sonaxta kampanya var diye biliyorum. orayada sorun.

Aynı işlemler sanırım 420 tl olmuş kampanyayla. Ama ziebartı daha çok tavsiye ettiler.

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Geçen ilginçtir Ankara'da Turtlewax bayisinden fiyat aldık, Komple detaylı iç temizlik, buharlı temizlik, motor temizleme, stepne yeri temizleme, klima kanalları temizleme, koltuk-tavan-taban temizleme, pasta-cila-hare giderici-boya koruma daha başka birşey varmıydı bilmiyorum. Ürünleri turtlewax, meguiars ve nigrin. Fiyat olarak liste fiyatı 650tl, size 300tl dedi  :shok: :shok:  :shok:  :shok:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçen ilginçtir Ankara'da Turtlewax bayisinden fiyat aldık, Komple detaylı iç temizlik, buharlı temizlik, motor temizleme, stepne yeri temizleme, klima kanalları temizleme, koltuk-tavan-taban temizleme, pasta-cila-hare giderici-boya koruma daha başka birşey varmıydı bilmiyorum. Ürünleri turtlewax, meguiars ve nigrin. Fiyat olarak liste fiyatı 650tl, size 300tl dedi  :shok: :shok:  :shok:  :shok:

Bura kapandı mı duruyor mu :) 

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

230-350 arası gidip geliyor fiyatlar,size verilen fiyatta makul

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

300 liraya o işlemler yapılmaz ..

Yapılsa da hakkıyla yapılmaz ..

Kısaca 650 verin başka yerde adam gibi yaptırın ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Fiyat bence iyi.Ben ikinci el halı yıkama makinesi aldım kendim yapıyorum , daha özenli bir işçilik çıkıyor.Sıra polisaj makinesinde  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

motor temizlemeyi çıkarın...koltuk korumayı çıkarın. ozonlamayı da çıkarın... kalanı yaptırın.

Yorum bağlantısı

Ziebart detaylı iç temizlikte oldukça iyidir. 11 yıldır her sene yenileterek iç temizlik ve boya koruma yaptırıyorum Ziebart'da.

Çok para dökmüşüm bu yıl artık yaptırmayacağım.

Yorum bağlantısı
Erkan Boztaş

Randevu aldım yarın sabah bırakıp akşam alacağım arabayı. Fotoğraf çekip izlenimlerimi de paylaşırım. Umarım güzel birşey çıkar ortaya...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi olur

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erkan Boztaş

Fotoğrafları çekmeden göreve dönmek zorunda kaldım, kusura bakmayın. İstediğim gibi temiz bir iş çıkardılar. aldıkları paranın hakkını verdiklerini düşünüyorum. Ama bir dahaki temizlikte parayı malzemelere yatırıp kendim yapmayı düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...