İçeriğe Yönlendir

Paypal Ile Ödeme

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

Merhabalar

paypal bakiyemde 30 tl kadar bir para kalmış internetten bişeyler bakayım dedim fakat çoğu sitede paypal ile ödeme olmasına rağmen oradaki bakiyeyi kullandırmayıp tanımlı kredi kartından çekmek istiyor ve başka seçenek göstermiyor,sadece hizlial da önce bakiyeyi düşüp üstünü karttan çekme seçeneği sunuyor,bunun sebebini bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Emre Şahin

Merhabalar

paypal bakiyemde 30 tl kadar bir para kalmış internetten bişeyler bakayım dedim fakat çoğu sitede paypal ile ödeme olmasına rağmen oradaki bakiyeyi kullandırmayıp tanımlı kredi kartından çekmek istiyor ve başka seçenek göstermiyor,sadece hizlial da önce bakiyeyi düşüp üstünü karttan çekme seçeneği sunuyor,bunun sebebini bilen var mı?

Bakiyeyi sadece TR sitelerde kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Bakiyeyi sadece TR sitelerde kullanabilirsiniz.

denediklerimin hepsi TR siteleri

Yorum bağlantısı

Bende de mevcuttu. 5 tl gibi bir rakam .Gittigidiyor veya n11 den ( hangisi hatırlamıyorum) alışverişimden düşürmüştüm.otomatik sormuştu.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ben paypala sanal kart tanımladım hiç uğraşmıyorum alım yapcamda paypal üzerinden sanal karttan çekiyorum çifte kavrulmuş güvenlik diyore  :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Turan

ben paypala sanal kart tanımladım hiç uğraşmıyorum alım yapcamda paypal üzerinden sanal karttan çekiyorum çifte kavrulmuş güvenlik diyore  :D

aynen +++

10 tl vardı hesapta GG da kullanmıştım.

Yorum bağlantısı
Yüksel Vatan

Paypal ile paypal nakit kart aynı mı bilmiyorum ama ben paypal nakit kart ile yurt dışından(aliexpress sitesinden) hep alışveriş yapıyorum. Yalnız paypal nakit durdurma kararı alınmış. Bu yüzden ben artık paypal nakit kartı kullanmayıp başka ön ödemeli kart almayı düşünüyorum.

Samsung A3 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderdim

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Banka hesabınızı tanımlayın. 10 tl üzeri bakiyelerinizi hesabınıza para olarak geçirebilirsiniz.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Şimşek

Banka hesabınızı tanımlayın. 10 tl üzeri bakiyelerinizi hesabınıza para olarak geçirebilirsiniz.

Minimum 15 oldu. 6 Haziran'a kadar kalan paralarınızı çekmeye bakın.

Yorum bağlantısı
Yüksel Vatan
(düzenlendi)

Minimum 15 oldu. 6 Haziran'a kadar kalan paralarınızı çekmeye bakın.

Yarın Paypal nakit karttaki parayı tam olarak nereden alacağız? Bankamatik mi? Yoksa içeriden sıra alarak mı nakit olarak alacağız?

Şuan kartta 3.26 TL var. Kart ücreti de 5 TL eklenecek. Toplam 8.26 TL param var olacak kartımda.

tarihinde Yüksel Vatan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Yarın Paypal nakit karttaki parayı tam olarak nereden alacağız? Bankamatik mi? Yoksa içeriden sıra alarak mı nakit olarak alacağız?

Şuan kartta 3.26 TL var. Kart ücreti de 5 TL eklenecek. Toplam 8.26 TL param var olacak kartımda.

Bir banka hesabınızı iban no ile tanıtıyorsunuz. Sonra para çek seçeneği ile kendi bankanıza paranızı transfer ediyorsunuz. Ama en az 15 tl olması lazım. Yoksa para geri döner ve bakiyenize eksi 10 tl yazılır.
Yorum bağlantısı
Kaan Yağızer

bende 7,50TL kalmıştı ... Lösev'e (  international@losev.org.tr ) bağış yaptım, hesabı temizledim.

... tavsiye ederim, en azından seçenek olarak aklınızda bulunsun. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yüksel Vatan

bende 7,50TL kalmıştı ... Lösev'e ( international@losev.org.tr ) bağış yaptım, hesabı temizledim.

... tavsiye ederim, en azından seçenek olarak aklınızda bulunsun.

Kart satış ücretide karta aktarıldı ama ben nasıl aktarabilirim bilmiyorum. Ben www.paypal-nakit.com/tr linkinden kartımın hesap bakiyesini görüyorum. Yani www.paypal.com adresinden giriş yapmıyorum.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...