İçeriğe Yönlendir

Ailemizin Yeni Üyesi 458 Italia

Tuna İşgören

Recommended Posts

Tuna İşgören

Kendileri ailemizin yeni üyesi olur. Benim ufakligin büyümeye başlaması benim icimdede küçüklükten gelen bu uzaktan kumandali araba merağı sayesinde bugün kendisinden 1 adet almış bulunmaktayım.

Kalite olarak cok cok ust seviye bir araba olmasada yeni başlangıç icin yeterli seviyede

4 adet sarj edilebilir pil ile çalışıyor kutu icerisinden sarj adaptoru cikiyor.

Şuanda ev içerisinde kullandigimiz icin menzilini tam olarak ölçmedim ancak 500mah pil gücüne göre güzel yürüyor

Aracin alt kisminda manuel rot ayari bulunmakta :) tekerler açılarını ayarlayabiliyoruz. Gelelim fotoğraflara

37337812fac673fe8fbf3b3bb416ba91.jpg

d6a17566b0b2e6d6469c7023695d4f8d.jpg

e457c7f316c0d9f7df687ef688b72cc9.jpg

2e5ea6e2813d8548da458c515bcda31a.jpg

ab56a6a88da7dd0f6871c26c572751b0.jpg

b4576502c36e02bf34bba05fc6f2104a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Çocuk mu olsak naapaak.

Valla benden çocuğa kalmicak gibi duruyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

bende de aynı merak var ama iş güçten fırsat olmadı bir türlü ,ne kadara aldınız?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Başlığı okudum.....gözlerim karardı

Benden önce başka biri aldı sandım

• Beğen 8
Yorum bağlantısı

Valla ben de noluyoz dedim başlığı okuyunca. Evden kaçıp kim aldıysa evlatlık olarak kabul ettirecektim kendimi.

Sayfa açılana kadar 3-5 sn içinde bu fikirleri kurdum

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Başlığı okudum.....gözlerim karardıBenden önce başka biri aldı sandım

Abi para anca buna yetti :D

Valla ben de noluyoz dedim başlığı okuyunca. Evden kaçıp kim aldıysa evlatlık olarak kabul ettirecektim kendimi.

Sayfa açılana kadar 3-5 sn içinde bu fikirleri kurdum

Ozan bende evlatlik giderim bu araci alana :)

yay lazım yay, acil basılması lazım. :biggrin:

Yapilcaklar listesinde birinci sirada ancak coilovermi yaptirsam ona karar veremedim . Yarin kismetse boya koruma ve seramik kaplama yapicam :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

bende de aynı merak var ama iş güçten fırsat olmadı bir türlü ,ne kadara aldınız?

70₺ toyzshoptan aldim

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Konunun hobi kisminda olduğunu farketmedim. Yoookkk artık dedim ki konuya girince ohh çektim. [emoji2]

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Semih ben piste girersem asfalt ağlar :) bulunduğum şehirde malesef boyle araclari kullanabileceğim yer yok etkinliklerde yok olsa gerçekten bitane nitrolusundan almak isterim ama suanda alsam bile evde yatar ben ona bakarim o bana :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Normalde konuları yeni sekmede açarım, bunu direk yeni pencerede açtım, bu işin sonu Semih'in dediği yere gider :)

Yorum bağlantısı

Bol bol pasta cila alsaydın Tuna.. İhtiyacın olabilir. ;) Ben daha ilk günden bunların kaportasını perte çıkartıyorum..  :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bol bol pasta cila alsaydın Tuna.. İhtiyacın olabilir. ;) Ben daha ilk günden bunların kaportasını perte çıkartıyorum.. :D

Sonax çizik giderici alicam bide turtle wax cila tamamdır . Tekzende polisaj makinesi var 70₺ onuda aldıkmı yanar bu ferrari :D

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Maşallah valla modifikasyon olarak araç amlemlerinden kurtularak başlamışsınız yalnız cam filmi olmazsa olmaz bunlarda :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Armalar çok sırıtıyordu . Görmedik gibi ferrari logolarını milletin gözüne sokmak istemediğim için söktüm çok alçak gönüllüyümdür huyum kurusun :D

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Benim de niyetim var benzer bir şey almaya ama hanım durumun farkında. Daha çok ben oynarım şimdi diye oğlan biraz daha büyüsün, bekle diyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...