İçeriğe Yönlendir

Kaput

Engin Çakmak

Recommended Posts

Engin Çakmak

Arkadaşlar benim kaput komple taş izi olmuş babam aynı olmayan renk rötuş boyasıyla kapatmış kötü duruyor napmalıyım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

boyatmak lazım

Aa, sende hiç sevmezsin böylesini, nasıl önerdin :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

boyatmak lazım

Çağlar abi direk söylenmez ki ya :D acı acı insanın ciğerine oturur, hele boyasızsa birde araç 

Geçmiş olsun :/ ama belki aynı renk rötüş ile çirkin görüntü biraz kapanabilir diye düşünüyorum. Yoksa mecburen boyanacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aa, sende hiç sevmezsin böylesini, nasıl önerdin :p

cila daha zor yahu

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çağlar abi direk söylenmez ki ya :D acı acı insanın ciğerine oturur, hele boyasızsa birde araç 

Geçmiş olsun :/ ama belki aynı renk rötüş ile çirkin görüntü biraz kapanabilir diye düşünüyorum. Yoksa mecburen boyanacak

Hasar ana gövdede yoksa dış kabuk 100 kerede boyansa değer düşmez, aksine bakımlı boyası olan araç daha makbüldür tüm dünyada...

bizde pert sayılır ama çokta umrumda değil  :D

Bende taş izi artarsa drek boyatacağım, hatta aracı boyaya verip bekleyemeyeceğimden yedek bir kaput alıp onu boyatıp değişeyim diye düşünüyorum, sonuçta 4 vida söküp değişirim, gayet basit, orjinal Ford malı servisten alınma kaput üstelik  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Kibar

Resim paylaşsanız daha iyi olur

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

folyo yapılacak zemin cam kadar pürüzsüz hale getilrir önce. mesela astar boya atılır

Yorum bağlantısı
Engin Çakmak

folyo yapılacak zemin cam kadar pürüzsüz hale getilrir önce. mesela astar boya atılır

Boya şart diyosun
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...