İçeriğe Yönlendir

Arazi Naylon'u 4X4

Sani Gerşon

Recommended Posts

Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun,Allah kaza bela göstermesin.

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Hayırlı olsun. Bende WRC'nin kısa anteni mevcut. Takarım derseniz iletişime geçebiliriz :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Sani, hayırlı olsun sağlıkla kazasız belasız kullan :) Meganedan sonra konforu ararsın sanırım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hepinize çok teşekkür ederim.

Sani, hayırlı olsun sağlıkla kazasız belasız kullan :) Meganedan sonra konforu ararsın sanırım.

Konfor konusunda daha hiç bir sıkıntı çekmedim. Koltuklar Megane ile aynı zaten. Makyajlı kasada koltuklar bile değişmiş.

Hayırlı olsun sani. Talisman bekliyordum ama . Güle güle, kazasız belasız kullan.

King bir test etsin de, bakalım. :biggrin:

Abi Talisman için 3 tane Duster parası vermem lazım :)

King ile beraber testlere çıkacağız inşallah :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

:nazar:

Hayirli olsun. cok güzel arac. Maasallah Allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın  inşallah.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani ne zaman chipliyoruz aleti :)

Soru yanlış zaman kipi ile sorulmuş. Tekrar sormanı rica ederim :)

şimdi Lokman abiyi geçebilecek mi bu? :p

İmkansız.

Kısa vites oranları ile araç 50km'ye geldiğinde 5. vitesi tamamlamış oluyor. 6. vites oranı gayet uzun ama, 6'ya gelene kadar ben diğer araçların sanıyorum ki çok gerisinde kalırım.

Ayrıca 1400kg şase ağırlığı ile kayıplar daha da yüksek. Ekonomi ve performans maalesef ki mevcut değil. Şu an ki şehir içi ortalamam 7.6 7.7 gibi. Eco mod'u kapatırsam 8'e bile çıkarım herhalde :)

Yorum bağlantısı

Soru yanlış zaman kipi ile sorulmuş. Tekrar sormanı rica ederim :)

İmkansız.

Kısa vites oranları ile araç 50km'ye geldiğinde 5. vitesi tamamlamış oluyor. 6. vites oranı gayet uzun ama, 6'ya gelene kadar ben diğer araçların sanıyorum ki çok gerisinde kalırım.

Ayrıca 1400kg şase ağırlığı ile kayıplar daha da yüksek. Ekonomi ve performans maalesef ki mevcut değil. Şu an ki şehir içi ortalamam 7.6 7.7 gibi. Eco mod'u kapatırsam 8'e bile çıkarım herhalde :)

Tamamen arazi şartlarına göre uyarlanmış o zaman :) 

Yorum bağlantısı

Dikkat et Sani. 1 teker kaldırıma çıkınca kapılar açılmıyormuş.. Aman diyim. ;) (Çabi nin yalancısıyım)  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dikkat et Sani. 1 teker kaldırıma çıkınca kapılar açılmıyormuş.. Aman diyim. ;) (Çabi nin yalancısıyım)  :fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah  :nazar:  :nazar: bu arada bandrol 4x4 olunca farklılaşıyormu acaba  :unsure2:

Yorum bağlantısı

:nazar: :nazar:

Bu sene de evde kalıcaksın ama güle güle kullan. :)

Artık Merti alır doğada gezerler [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah. 

Aksesuarlarda çok yakışmış. :nazar: 

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Sani bey mükemmel bir araç bulmuşsunuz hayırlı olsun :nazar:  güzel günlerde kullanın inşallah. bende bu modelin takibindeyim 4 çeker istiyorum. modifiyelerinizi takipteyim.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

:nazar:  Hayırlı olsun Sani. En beğendiğim özelliği de mekanik çekiş kontrol. İyi seçilmiş lastiklerle bol sıfırlı SUV ların giremeyeceği yerlerde dans edersin.

Yorum bağlantısı
Ramazan Karaçolak

Hayırlı olsun Sani hocam,Aynı aracın 4x2 ,Füme olanını sıfır km olarak yaklaşık 2 ay önce aldım.Çok begenerek biniyorum.İş yoğunluğundan fırsat bulup tanıtamadım.Yakında bende atarım resimleri :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...