İçeriğe Yönlendir

Mondeo Havalandırma Menfezi

Emre Ünal2
Çözüme git Emre Ünal2 tarafından,

Recommended Posts

Fatih Emre

Gördüğüm çoğu MK4 Mondeo'unun menfez kanatçıkları kırık.  Bence bu parçada kronik problem var. Muhtemelen yeni alınan parça da kısa bir süre sonra kanat aç-kapa kısmı kırılacak. Çözüm olarak menfezi çıkarıp kanatlar neden senkronize çalışmıyor incelemek olmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Teşekkür ederim Emre Hocam, fiyat konusunda bir bilgi var mıdır?  :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Teşekkür ederim Emre Hocam, fiyat konusunda bir bilgi var mıdır? :rolleyes:

İsa Bey alım gerçekleştiğinde fiyatı yazayım daha net olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Ünal2

Uzun süre başka işlerle uğraşınca yazmayı unuttum kusuruma bakmayın. Serkan (Toker) Bey sayesinde aradığım parçaya ulaştım kendisine buradan Forumumuzun bir aile forumu olduğunu uygulamalı olarak hatırlattığı ve vesile olduğu için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bu hafta servise gidip taktıracağım. Almak isteyenler 125 TL'ye alabilirler, bilginiz olsun. Şimdiye kadar hep içimde kalan ve bir türlü söyleyemediğim son sözü de söyleyeyim [emoji2] Sayın adminlerim konu kilitlenebilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Kafayı gıcıklayan küçük bir sorundan kurtulmuşsunuz hocam, geçmiş olsun ;) Verdiğiniz fiyat 2 tane fiyatı değil mi?

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Kafayı gıcıklayan küçük bir sorundan kurtulmuşsunuz hocam, geçmiş olsun ;) Verdiğiniz fiyat 2 tane fiyatı değil mi?

İsa Bey bir tane fiyatı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

İsa Bey bir tane fiyatı

:shok:  Düşündüm de, kanatçıkların ayrı ayrı hareket etmesi daha güzel gözüküyo sanki gözüme  :D  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Ben olsam çıkma 125 tl yerine gider sıfırını 175 tl alırdım. Çıkmacılar inanılmaz uçuk rakamlar söylüyor.

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Ben olsam çıkma 125 tl yerine gider sıfırını 175 tl alırdım. Çıkmacılar inanılmaz uçuk rakamlar söylüyor.

İki tanesine neredeyse üçüncüyü alıyordum onun için rakamlar fena gelmedi. Bir de sanırım 175+ kdv olması lazım.
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Konuyu yeni goruyorum, Fiesta menfezi Mondeo ya uyar. Zira daha once kromlu olsun diye Fiesta ya Mondeo menfezi takan gormustum.

Fiesta nin ki ne kadar die bilmiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Konuyu yeni goruyorum, Fiesta menfezi Mondeo ya uyar. Zira daha once kromlu olsun diye Fiesta ya Mondeo menfezi takan gormustum.

Fiesta nin ki ne kadar die bilmiyorum.

Sami Bey fiestanın menfezinin fiyatını sormadım ama aklımda bulunsun çocuklar büyüyene kadar daha çok lazım olur gibi gözüküyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Sami Bey fiestanın menfezinin fiyatını sormadım ama aklımda bulunsun çocuklar büyüyene kadar daha çok lazım olur gibi gözüküyor :)

Fiestanın ki en son 30 tl idi tek farkı kromsuz.. Mondeodaki kromlar sökülüp ona takılabilir mi onu bilmiyorum..
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...