İçeriğe Yönlendir

Krem Torpido Kir Temizleme Yardim.

Serkan Ünsalan

Recommended Posts

Serkan Ünsalan

3394c78c27358d70c25b9a61b38d6a9b.jpg1b7d5bef1e1f998a2b04966bb7b67d4d.jpg607e1cb6b81948e9b3e812e159bec5a7.jpg

Arabayi aldik yaz geldi temizlik için uğraşmaya başlıyacaz.ama renk krem olunca siyah siyah iyi olmuyor.bu kirler için önerilerinizi bekliyorum.kirleri temizleyecek ne önerebilirsiniz?

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Bende de var aynı sorun. Bir çok şey denedim ama fayda etmedi. Takipteyim. Bilen varsa çok faydalı olacak gerçekten. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Islak mendille deneyin derim, kaliteli olanlarından  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arap sabunu olabilir mesela. Piyasada cok fazla marka var temizlik uzerine ve kalite konusunda da oldukca iddialilar.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Aspirini sıkıp silin derim ben.Sileceğiniz bezde de bol miktarda aspirin olsun

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

sonax genel temizleyici bu işi çözer,

http://www.hepsiburada.com/sonax-arac-ici-temizleyici-500ml-p-OTSON321200

ürün yorumlarını okuyup fikir edinebilirsiniz.

ben kullanıyorum, koltuk tavan torpido tertemiz yapıyor, güzel bir microfiberle çok iyi işler çıkartıyor bu ürün.

koçtaş vs. yerlerde de rahatlıkla bulursunuz

Sonax nano olanlarindan almayi düşünüyorum onu deneyeceğim.

Aspirini sıkıp silin derim ben.Sileceğiniz bezde de bol miktarda aspirin olsun

Bim deki aspirin mi?

apc işinizi halleder aslında en güzeli buharla temizlemek ama :)

Buhar onuda yapan yeri bulmak sorun buralarda
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
(düzenlendi)

Sonax nano olanlarindan almayi düşünüyorum onu deneyeceğim.

Bim deki aspirin mi?

Buhar onuda yapan yeri bulmak sorun buralarda

evet bimdeki .Ek olaraktan bime bir ara :''Uzay'' markalı bir plastik temizleyici geliyordu.Sürekli mi yoksa tek seferlik mi geldi bilmiyorum görevliye sorun var mı diye.Çok etkili bir ürün

tarihinde Yasin Mümin Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Aspirin veya cif işinizi görecektir.Ancak cif kullanırken yüzeyi aşındıracak sert sünger vs birşey kullanmamaya dikkat edin.Önce ufak bir bölgede deneyerek başlayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Uslu

sonax genel temizleyici bu işi çözer, 

http://www.hepsiburada.com/sonax-arac-ici-temizleyici-500ml-p-OTSON321200

ürün yorumlarını okuyup fikir edinebilirsiniz.

ben kullanıyorum, koltuk tavan torpido tertemiz yapıyor, güzel bir microfiberle çok iyi işler çıkartıyor bu ürün.

koçtaş vs. yerlerde de rahatlıkla bulursunuz

Fullcron arexons tavsiye ederim.

Aspirin veya cif işinizi görecektir.Ancak cif kullanırken yüzeyi aşındıracak sert sünger vs birşey kullanmamaya dikkat edin.Önce ufak bir bölgede deneyerek başlayın.

Şimdi şunu sormak istiyorum. Bahsedilen 4 ürünü de uyguladığımızda kirin çıktığını beze bakarak anlayabilir miyiz? 

Ben bezin kirlenmeden sildiğim yerin temizlendiğine pek inanmıyorum açıkçası. 

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ebc81d71bd92d7a795d388739276d88b.jpgevde bunu buldum bugün bir tanede mikro fiber bez

Biraz deneyim dedim nasil olucak diye sonuç aşagidaki gibi oldu

Önce

de2a5d99b3cff49d181c2797d2704fbb.jpg

sonra

eb3f71f42584470b28274e70068b2ded.jpg

08898d0578cae7b907b98e376014c1d6.jpga7fdc3616f5d81f21c6d9cab95fc2fea.jpg

En son resim tam ortasi yapildi geri kalan kismi yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Uslu

eline sağık çok güzel olmuş bende ilk fırsatta deneyip buradan yazarım sonucu. 

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

eline sağık çok güzel olmuş bende ilk fırsatta deneyip buradan yazarım sonucu.

Bulaşik süngeri ile denicez yarim kalan kısmini bakalim onla nasil olacak
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Aspirin tavsiye etmem, iyi sulandirilmis apc türevi bir solüsyon olur. Tırnak fırçası alın yumuşak olur kolayca çıkar.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Bulaşik süngeri ile denicez yarim kalan kısmini bakalim onla nasil olacak

Bulaşık süngerinin sert tarafıyla mı yoksa sarı sünger tarafıyla mı?
Yorum bağlantısı
Ali Herdem

İşlem gayet başarılı olmuş hala ihtiyaç varsa plastik temizleyicileri var tavsiye ederim. Benimki de krem tenli baya bi sıkıntılı temizliği :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

İşlem sonunda süngerin hali sonuç güzel oldu23d89d2e150b727a00ec194bdfa26382.jpg

a844d3c0705e08f1899dec73f91e857f.jpg27c238150b38d1b07a7497190f817528.jpgfd895cfdf68b5c2f1059e8f3eeee9971.jpg7a3d3a384ffe520237cc7ae509decaca.jpge13b22094d8bfa04ff473dade322b015.jpg

Yüzumde anlamsız bir gülümseme oldu süngerin halini görünce. Tam aradığım ürün bu aspirix. Eline emeğine sağlık çok güzel olmuş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Yüzumde anlamsız bir gülümseme oldu süngerin halini görünce. Tam aradığım ürün bu aspirix. Eline emeğine sağlık çok güzel olmuş

Nereden aldiniz aspirix i acaba bende simdi büyük marketleri dolaşmaya başladım ama bulamadım aynısını. Aspirin diye var bitane ürün o olur mu ki ?
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Cok basit kaliteli bi temizleyici bide bulasik sungerinin yesil kismi piril piril olur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

İşlem gayet başarılı olmuş hala ihtiyaç varsa plastik temizleyicileri var tavsiye ederim. Benimki de krem tenli baya bi sıkıntılı temizliği :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Siz ne kullaniyorsunuz.bakimi gerçekten zormuş ama benim istedigim sonuçu aldim.

Aldigim amca ava gitmis arabayi sadece üzerden temizlemiş anladiğim kadar uğraştiğima deydi.

Nereden aldiniz aspirix i acaba bende simdi büyük marketleri dolaşmaya başladım ama bulamadım aynısını. Aspirin diye var bitane ürün o olur mu ki ?

Kirmizi kutu olani bimde satiliyordu.ondanda var bende bu az diye kullandim.inanin hanimda bilmiyor nerden geldiğini eve sordum çeşiti çok ama ayni sonuç verir diyor.

Uygulamayı sıcak suyla yapın ;)

Geri kalan kisimlari sicak suyla denerim haftaya
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Cok basit kaliteli bi temizleyici bide bulasik sungerinin yesil kismi piril piril olur

Yeşil kısmida faydali oluyor evet abi.üzerinede KALWAX sürdüm mis gibi oldu.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...