İçeriğe Yönlendir

Kumanda Tanıtma Nasıl Yapılır.

güven korkmaz

Recommended Posts

güven korkmaz

Selamlar.Aliexpresten kumandalı üç tuşlu kontak anahtarı aldım. Tanıtımını nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.2012 connect icin.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ucunu anahtarcıya açtıracaksınız.kullandığınız kumanda içini aktarabilirseniz yeni aldığınıza sonrada araca kodlattıracaksınız. iyi bir anahtarcı işinizi çözebilir.

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Yedek aanhtariniz varsa kolay birde aldiginiz anahtarin chipi 4d63 olmasi lazim uymazsa anahtarinizdaki chipi cikarip yenisine takin ilk once kullandiginiz anhtari kontaga takip ışıkları acip kontagi kapatin yedektevde ayni islemi yapin son olarak aldiginiz anahtar ile kontagi acin immo isigi sonerse islem tamam kukandayida kodlamak icin kontakta 4 veya 8 kere ac kapa yapin kumandanin bir tusuna basin islem tamam

Yorum bağlantısı
güven korkmaz

Sustali almak istemediyseniz doğru fakat sustali değil bu model

sustalı almak için değil yedek anahtar yapmak için aldım. olur mu?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
güven korkmaz

Yedek aanhtariniz varsa kolay birde aldiginiz anahtarin chipi 4d63 olmasi lazim uymazsa anahtarinizdaki chipi cikarip yenisine takin ilk once kullandiginiz anhtari kontaga takip ışıkları acip kontagi kapatin yedektevde ayni islemi yapin son olarak aldiginiz anahtar ile kontagi acin immo isigi sonerse islem tamam kukandayida kodlamak icin kontakta 4 veya 8 kere ac kapa yapin kumandanin bir tusuna basin islem tamam

selamlar.almış olduğum anahtarı anahtarcıda açtırdım. kumandayı tanıttım. kapılar kumandayla açılıp kapanıyor. sadece çip tanıtımını yapamadım galiba araç çalıştımayı beceremedim.neden olabilir. yardımınıza ihtiyacım var tşkler.

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Benim 2007 Connect anahtar çip kodlama moduna girmiyordu misal, belki sizde de girmiyor olabilir. Çip kodlamayı denediyseniz ve olmuyorsa, elinizdeki yedek anahtarda bulunan çipi yeni aldığınız anahtara takın başka birşey yapmanıza gerek yok.

Yorum bağlantısı
güven korkmaz

Benim 2007 Connect anahtar çip kodlama moduna girmiyordu misal, belki sizde de girmiyor olabilir. Çip kodlamayı denediyseniz ve olmuyorsa, elinizdeki yedek anahtarda bulunan çipi yeni aldığınız anahtara takın başka birşey yapmanıza gerek yok.

selamlar.aracı babam ve ben iki kişi kullanıyoruz. tek anahtar var o yüzden yedek anahtar yapmaya çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Aracın orjinal ve yedek anahtarı yoksa kendiniz sonradan anahtar kodlayıp ekleyemesiniz.
Elinizde 1 tane anahtar varsa ya serviste yada bu işi yapan bir yerde anahtar yaptırmanız lazım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...