İçeriğe Yönlendir

Peugeot 301 Multimedya Ünitesi, Android Ve 10.2 Inç

Misafir

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi aracımı oldukça özel bir hale getirmeye çalışıyorum. Bunun için birçok uygulama yaptım. En sonunda yine özel bir ürün için kararımı verdim. Aracıma sizinle özelliklerini paylaşacağım multimedya ünitesini taktıracağım. Oldukça kaliteli ve özel bir üründür. Zaten öyle olmazsa bende satın almazdım. Ürünü AliExpress sitesinden satın aldım. Henüz elime geçmedi fakat satıcı oldukça ilgili ve nazik. Ürünü satın aldığım link 10.2 "Quad Core Android 4.4 1024X600 için Araba Radyo DVD GPS Navigasyon Merkez Multimedya Peugeot 301 2013 2014 3G WIFI<br />

http://s.aliexpress.com/U7vqq2Av <br />

(from AliExpress Android). Ürünün fotoğrafları 40e1f925fc068a929e67ee47091ff1e2.jpg2e1764575ff166a927107dc117415285.jpgbf8dfea1676273e419643547130a8c12.jpgürünün özellikleri fotoğraflarda mevcuttur. 9b3298e40dbe75941c5cdeb2d8f03817.jpg3cd0163d3255485eba019c8c3fae61f4.jpg9055f508f0a71f3f374ef094b92a802b.jpgdedaaf1df30bb5cceb5ae29be6523d65.jpgMultimedya ünitesini taktırdıktan sonra sizinle daha detaylı bir şekilde video ve resimler yardımı ile paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Gümrükten geçernek TRT bandrol vergisi vs. sorun olmuyor mu?

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Gümrükte %20 vergi çıkar. Bide 5euro civarında trt pulu çıkıyor. Ürünün bedelini düşük gösterebilirseniz sizin için iyi olur.

Ama ürün parasına değer çok güzel.

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

İyi para iyi ürün, Türkiyede ilk olabilir.

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Güzele benziyor dokunmatik hassasiyeti inşallah ileride sıkıntı çıkarmaz hayırlı olsun

Yorum bağlantısı

Focus mk 2 kasa için olan üniteden daha donanımlı görünüyor. Focus içinde bu donanıma sahip olsaydı alırdım. :) İyi günlerde kulanın :nazar:

Yorum bağlantısı

Türkiye'de aynı donanımda cihaz mevcut değil. Ya ekran küçük ya ram düşük ya da işlemci bu kadar iyi değil. Cyclone bu tür cihazları 2000 TL civarında satıyor. Bu cihazı biraz da pazarlıkla aldım. Hatırı sayılır bir indirim ve geri görüş kamerasını dahil ettirdim. Yani bu fiyatlarda Türkiye de hayal

Herkese iyi dileklerinden ötürü teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Yasin_On

Bende de focus için olanı var. Türkiyedekilerin çoğunda ram 512mb ve gerçekten çok kasıyor. Bende çinden getiren bir arkadaştan aldım ve çok memnunum. 750 liraya satılan navigasyonlu teyplerle kıyaslarsak 480 dolar çok çok iyi. 

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Duyan gören bilen varsa,2006 cmax için vardesin bu büyük ekranlı şeylerden,yada ömür boyu sussun..

Şaka bir yanada araştıran arkadas varsa,yardımcı olursa sevinirim..ben bulamadım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Bozkurtt

Duyan gören bilen varsa,2006 cmax için vardesin bu büyük ekranlı şeylerden,yada ömür boyu sussun..

Şaka bir yanada araştıran arkadas varsa,yardımcı olursa sevinirim..ben bulamadım..

focus 2 için olanı var da c max için olanı görmedim

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın

http://s.aliexpress.com/VjQVVZZV

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

focus 2 için olanı var da c max için olanı görmedim

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın

http://s.aliexpress.com/VjQVVZZV

Gürkan kardeş focus 2 için bu,bence müthiş harika bişey bu...

Cmax için ben aradimda bulamadım,focusa üretipte cmax es geçilirmi..senin araç focus 2 ise düşün derim..

Yorum bağlantısı
Gürkan Bozkurtt

Gürkan kardeş focus 2 için bu,bence müthiş harika bişey bu...

Cmax için ben aradimda bulamadım,focusa üretipte cmax es geçilirmi..senin araç focus 2 ise düşün derim..

Hami düşünmüyo değilim açıkçası ama gümrük işleri ne olur cihaz bana kaça maal olur kestiremiyorum türkiyede olsa hiç düşünmeden alırdım android oluşu çözünürlüğü gerçekten çok iyi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

andro da çekincem var. mesela hilevel tablet aldım, buradan hem de Türk firmasından

.. 1 hafta kullandım ve çöp oldu.. rom hack v.s hiçbir programa ulaşamdım mesela..  açılışta çöktü. Bu durumu arabada, tatilde mesela yaşamak iyi olmazdı

Yorum bağlantısı
Yasin_On

Cihazlarla ilgili destek alabileceğimiz yer malesef pek yok. Bu yüzden root/hack işlemleri çok sakat. Ben 1 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir çökme durumu olmadı. Uyumsuz yazılımlar az da olsa çıkabiliyor. USB webcam bile bağlayıp sykpe üzerinden konuşabiliyorum :)

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Hami düşünmüyo değilim açıkçası ama gümrük işleri ne olur cihaz bana kaça maal olur kestiremiyorum türkiyede olsa hiç düşünmeden alırdım android oluşu çözünürlüğü gerçekten çok iyi

Türkiyede satılan site görmüştüm..fiatı 1990 tl idi..çok pahalı..

Yorum bağlantısı

Bu cihaz ile beraber kullanmak için bir bluetooth özellikli obd 2 cihazı ve wifi özellikli bir hd dvr kamerada sipariş ettim. Cihazlar şunlar Telefon wifi Araba DVR 1080 P HD 170 Derecelik Çizgi Kam Video kaydedici Ayna Araba DVR Araba Gece-Görüş Döngüsel Kayıt Kayıt Dedektörü

http://s.aliexpress.com/eEfqiiu2

(from AliExpress Android)cbd01af7a867770bd938b4776739bcc1.jpg3973c53411a7903aa8907277bd3390b3.jpg2b0a9410b2be06397d58edf223ca6b63.jpga9059ee45c499285bb0ced1072f297f4.jpg Evrensel OBD V2.1 ELM327 OBD2 Bluetooth Oto Tarayıcı OBDII 2 Araç ELM 327 Test Teşhis Aracı Android, Windows Symbian için

http://s.aliexpress.com/ZfemIV7R

(from AliExpress Android)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...

Cihaz elime ulaştı. Buram buram kalite kokuyor. Yalnız Çinli kardeşlerim yanlış bağlantı soketi göndermiş. Doğru soketleri yarın kargoya veriyorlar. Dvr kamera ve obd 2 ile haftaya çalışma tamamlanacak inşallah. Bu arada otomatik kararan ayna geldi. Arka tarafa da aydınlatma yapılacak. Bayağı bir iş var

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Cihaz elime ulaştı. Buram buram kalite kokuyor. Yalnız Çinli kardeşlerim yanlış bağlantı soketi göndermiş. Doğru soketleri yarın kargoya veriyorlar. Dvr kamera ve obd 2 ile haftaya çalışma tamamlanacak inşallah. Bu arada otomatik kararan ayna geldi. Arka tarafa da aydınlatma yapılacak. Bayağı bir iş var

Hayırlı olsun.

Vergi, bandrol vb durumu ne oldu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...