İçeriğe Yönlendir

Vw Caddy & Dacia Duster

Misafir

Recommended Posts

Kuryeyi satma kararı aldık, ben sonbahar sonuna doğru araba alacağım, benden sonra babam kuryeyi kullanacaktı ancak o da araçtan soğudu ilerde bunu kullanmak istemiyorum diyor ve 2.el Caddy yada Duster seçeneklerimiz arasında, hususi araç düşünmüyor ya ticari olacak yada duster tipi birşey. Sizce hangisi?

Mesela;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dacia-2014-dacia-duster-4x2-1.5-dci-110bg-6-ileri-full-plusfull-279043277/detay

Yada;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-temiz-yipranmamis-servis-bakimli-orjinal-17500-kmde-caddy-team-289763993/detay

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

Kuryeyi satma kararı aldık, ben sonbahar sonuna doğru araba alacağım, benden sonra babam kuryeyi kullanacaktı ancak o da araçtan soğudu ilerde bunu kullanmak istemiyorum diyor ve 2.el Caddy yada Duster seçeneklerimiz arasında, hususi araç düşünmüyor ya ticari olacak yada duster tipi birşey. Sizce hangisi?

Mesela;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dacia-2014-dacia-duster-4x2-1.5-dci-110bg-6-ileri-full-plusfull-279043277/detay

Yada;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-temiz-yipranmamis-servis-bakimli-orjinal-17500-kmde-caddy-team-289763993/detay

Çok şükür kurye derdinden kurtuluyorsun  :D  :bravo:

Köprüden,muayeneden,hız limitlerinden feragat etmen için SUV diyorum  :good1:

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

duster daha şekil duruyor . lakin caddy vw daha oturaklı duruyor her ne kadar ticari bir araçta olsa yol tutuşu vs illaki daha güvenilirdir

Yorum bağlantısı

Farklı araçlar... beklenti nedir ona karar verilmeli. Araziye gireriz dersen duster tabikide. Vw dizel iyidir. Yap yazılım 140 hp olsun bas git :)

Beklenti yok şehir ici sadece kullanılacak emekli baba arabası olacak yani :)

Çok şükür kurye derdinden kurtuluyorsun :D:bravo:

Köprüden,muayeneden,hız limitlerinden feragat etmen için SUV diyorum :good1:

Kutlama yemegi yapacam zaten noterden sonra gelirsin sende [emoji1] Ne dicem takas yapakmı abi [emoji1]

duster daha şekil duruyor . lakin caddy vw daha oturaklı duruyor her ne kadar ticari bir araçta olsa yol tutuşu vs illaki daha güvenilirdir

Bide biri vw biri dacia kalite açısindan onuda düsünuyoruz aslında.
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Beklenti yok şehir ici sadece kullanılacak emekli baba arabası olacak yani :)

Kutlama yemegi yapacam zaten noterden sonra gelirsin sende [emoji1] Ne dicem takas yapakmı abi [emoji1]

Sana gelmez benim araç , 0-100 hızlanması sıkıntı, yakıtı fazla vs vs.

Seni dizelden sonra ancak dizel keser :) Duster hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı

Sana gelmez benim araç , 0-100 hızlanması sıkıntı, yakıtı fazla vs vs.

Seni dizelden sonra ancak dizel keser :) Duster hayırlı olsun...

Bana gelmesine gerek yok babam kullanacak zaten hayır gönlün yoksa söyle yani bir bahanelerrr.bir bahaneler...[emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
(düzenlendi)

Caddy nin konforunu rahatlığını yol tutuşunu bilenler bilir ticariler içinde başka bir sınıftatır caddy eğer 4 çeker avantajını dusterda kullanmayacaksanız duster kalite olarak caddynin rakibi olamaz diye düşünüyorum

Bu arada caddy tarzı araçların hiçbir dezavantaj ı yok ne hız sınırı ne şuraya giremez buraya giremez mevzusu bütün radarlardan Otomobil sınırında geçiyorum Ankara'da girip çıkmadığım yer yok sözde Kızılay'a gündüz girmesi yasak ama bu yasak sadece sözde tabii

Zaten test sürüşü yapılırsa sonuç kesin olarak ortaya çıkar :)

tarihinde emre öğüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Caddy nin konforunu rahatlığını yol tutuşunu bilenler bilir ticariler içinde başka bir sınıftatır caddy eğer 4 çeker avantajını dusterda kullanmayacaksanız duster kalite olarak caddynin rakibi olamaz diye düşünüyorum

Bu arada caddy tarzı araçların hiçbir dezavantaj ı yok ne hız sınırı ne şuraya giremez buraya giremez mevzusu bütün radarlardan Otomobil sınırında geçiyorum Ankara'da girip çıkmadığım yer yok sözde Kızılay'a gündüz girmesi yasak ama bu yasak sadece sözde tabii

Ruhsatta otomobil mi yazıyor ? 

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Kesinlikle Caddy derim. Kullanırken bile zevk alırsınız. Daciada bunu asla hissedemessiniz bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

doğuşum görsel ve başka marka olsa duster tarzı derim lakin wv varken gerisi düşünmez derim güvenlik ön planda dustur kağıt gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

hayır ben zaten öyle bir şey söylemedim ama kamyonet yazıyor

Üst mesajdaki şeylerden nasıl geçebiliyorsun ? Ankarada ki bütün radar dediğin EDS ise EDS zaten araç ayrımı yapmıyor, otomobilde olsa kamyonda olsa hız sınırı neyse odur (82) dir ?  Şimdi EDS sistemini baz alıp bütün radar dersen yanlış olur  :i-ih:  Otobanda 120 ile git bakalım noluyor ?

ZdVOQ0.jpg

Yorum bağlantısı

doğuşum görsel ve başka marka olsa duster tarzı derim lakin wv varken gerisi düşünmez derim güvenlik ön planda dustur kağıt gibi

Bende kediden yanayım laf aramızda  

Sani görmesin :)

Okan abi dustur demiş bişey olmaz  :)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

caddy sıfır alıp kullanmıştık 2011 de harika o sınıfta hatta biçok bineğe taş çıkarır aile kullanımı için çok güzel içi geniş yoltutuş iyi donanım esp yokuş kalkış vs standart zaten dusterın içine binip kapısını kapatıp açıp inmem bir olmuştu kapı elimden uçuyordu sac teneke gibi neyse zaten fiyatına göre araçlar sonuçta tiguan beklemiyo insan ev alma işi yüzünden satmak zorunda kalmıştık kız gibi aracımızı ah ederiz hala 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Doğuş,sana Duster gider.

Doğuş'a bıraksan Leon FR alır ama babası kullanacak  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Doğuş,sana Duster gider.

Ben FR  :bomb:  alacam abi , bu alacağımızı babam kullanacak  :)

Doğuş'a bıraksan Leon FR alır ama babası kullanacak  ;)

Coming soon  ;)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Üst mesajdaki şeylerden nasıl geçebiliyorsun ? Ankarada ki bütün radar dediğin EDS ise EDS zaten araç ayrımı yapmıyor, otomobilde olsa kamyonda olsa hız sınırı neyse odur (82) dir ?  Şimdi EDS sistemini baz alıp bütün radar dersen yanlış olur  :i-ih:  Otobanda 120 ile git bakalım noluyor ?

ZdVOQ0.jpg

gidiyorum zaten şehirlerarası yollaradada otomobil limitlerini kullanıyorum ve şükür ceza yemedim  ;)  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Panelvan için verdiğiniz hız limitlerine %10 pay ekleyebilirsiniz Serdar Bey. Dolayısı ile bölünmüş yollarda 110'a kadar, otobanda da 121'e kadar hakkı var.

Sizin paylaştığınız tablo doğru ancak Emre Bey bu limitlerde kullanıyorsa ceza yemez.

Otomobiller için ise bölünmüş yollarda 121, otobanda 132 maksimum hız.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Panelvan için verdiğiniz hız limitlerine %10 pay ekleyebilirsiniz Serdar Bey. Dolayısı ile bölünmüş yollarda 110'a kadar, otobanda da 121'e kadar hakkı var.

Sizin paylaştığınız tablo doğru ancak Emre Bey bu limitlerde kullanıyorsa ceza yemez.

Otomobiller için ise bölünmüş yollarda 121, otobanda 132 maksimum hız.

Yok otomobil gibi kullanıyorum deyince acaba dedim otomobil ruhsat lı mı ? Bu zamana kadar denk gelmemesi bundan sonra da denk gelmeyeceği anlamına gelmez . Ben sadece kamyonet ile otomobil farkından bahsettim, Allah'tan muayeneyi 2 yılda bir yapmıyor Emre :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben FR  :bomb:  alacam abi , bu alacağımızı babam kullanacak  :)

Coming soon  ;)

experience al :seytan: 4x4

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...