İçeriğe Yönlendir

Samsung 40" Lcd Tv Ekranı Kırıldı

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Mahmut Sayar

Merhabalar, ben evde yokken misafir çocuğu ekrana oyuncak atmış, dış yüzeyde sıkıntı yok ama iç ekran kırılmış alt taraf dışında görüntü gidip geliyor kırık çevresi siyahlamış, ekran çizgi çizgi. :)

Tv 5 yıllıkdı ama işimi fazlasıyla görüyordu usb den film falan izliyordum. Kayınbirader mahcup oldu, benim yeni tv düşüncem hiç yoktu bilmiyorum. Bu tv tamir edilir mi, edilirse ne tutar, yaptırmaya değer mi?

https://store.donanimhaber.com/b6/a0/57/b6a0570f1a36bad88e3c9545f39c51c2.jpg

Şuna benziyor görüntü biraz daha kötü.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bizim komşunun da 4 yıllık 47 inç Samsung televizyonu bir elektrik kesintisiyle bozuldu. Panel arızasıymış tamirine 4800 lira istediler. Gitti Vestel aldı

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Aldıktan sonra ekran koruyuculardan taktırın mutlaka. Bir daha olmaz demeyin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Demek tek mağdur ben değilmişim :) Hocam televizyon çöp. Eğer ev sigortanız varsa oradan alabilrsiniz bir miktarını. Ama yenisi alınacak başka çare yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar
(düzenlendi)

Malesef sigorta yok. Kayınbiraderim sağolsun panel kaça değişiyorsa ben karşılarım dedi, değişmediğine göre şimdi yeni tv alması olmaz, yeni tv'nin 800-900 lira gibi bir kısmını karşılayacak sanırım. Hiç hesapta yokken bana da kalanı yansıyacak, hayırlısı çocuklar işin içinde olunca olacağı varmış diyoruz.

Epeydir uzağım tv piyasasına 1500-1600 civarı smart özelliği olması yeterli olacak ne önerirsiniz. Salon büyük olduğu için 40" küçük geliyordu 42" ve üzeri olabilir yakın zamanda alan, araştıran olduysa tavsiye alabilirim. Euro 2016 başladı İngiltere maçını kaçırdık, yarın milli maç var. :)

Son olarak elimdeki lcd nin hurda değeri olur mu?

tarihinde Mahmut Sayar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Sony Bravia televizyonumun paneli kırılmıştı. Tamir için gittiğimde yeni televizyonlarla yarışan bir fiyat aldım. Mantıksız gelince 1400 tl verip şimdiki kullandığım FİNLUX 40" televizyonu aldım. 

Tamir ettirmek mantıksız.

FİNLUX ten çok memnunum. Aynı özelliklerde zamsunk, zoni, festel vs tvler 2500-3800 arasındaydı. 3 yıl oldu hala kullanıyorum. Ses, görüntü vs bütün özellikler üst seviye televizyonlarla yarışıyor. Tavsiye ederim. aşağıdaki linki var.

http://www.hepsiburada.com/finlux-42fx610f-uydu-alicili-led-televizyon-p-EVBEM42FX610F

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Han

Ben bugun abime vestel 48ua9300 modelini 1900 tl aldim.degerlendirebilirsiniz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Biraz internette gezindim ve şu iki model ilgimi çekti, ilki Vestel 43ua8900 1800 TL: http://www.hepsiburada.com/vestel-43ua8900-4k-smart-43-ultra-hd-109-ekran-3840-2160-ultra-d-contrast-smr-1000-hz-uhd-uydu-alicili-p-EVTVVES43UA8900?magaza=Ses%20Pazarlama

Diğeri Sony 43w805c 1900 Tl: http://www.hepsiburada.com/sony-kdl-43w805c-43-109-ekran-full-hd-800-hz-3d-smart-android-led-tv-p-EVSONYKDL43W805C?magaza=Tekno%20Market

Sony daha cazip geldi Android smart tavsiye ediliyor, yarın media markt a ve teknosaya gidip yakından görme niyetim var.

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Aynısını sizin çocuğunuz da yapabilirdi. Bazen ellerinde ne varsa birden ativeriyorlar. Siz olsaydınız ne yapardınız sorusuna verdiğiniz cevaba göre hareket en sağlıklısı olur. Geçmiş olsun. Alırsanız daha büyüğünü alın bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Sağol Mehmet Abi, o boyutlarda olunca 2000 lira yeter mi bilemedim.

Ertan Bey ilk düşündüğüm o oldu zaten, benim çocuğumda aynı yaşta, buna benzer bir şey yapıp balkondan başkasının telefonunu atmışlığı var :) ben o gün telefonun bazı parçaları yerdeyken en yakın bayiden daha iyi bir telefonu alıp gelmiştim. Şimdi de bir beklentim yok, sıfır almaya kalksa müsade etmem, bunun da önemli olmadığını söyledim zaten fakat ebeveynler çocuklarının yaptığı hatalarda sorumluluk almazsa en basit ifadeyle mahcubiyet duyarlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

abi hiç tamiriyle uğraşma git yenisini al derim. Hem daha uygun olur hem de yeni ürün olmuş olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...