İçeriğe Yönlendir

Tv Ekranı Kırıldı

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Abi korkarım ki lcd panel değişecek tamiri mümkün olmuyor maalesef. Deniz adaşımın canı sağolsun kazadir olmuş :( geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Vefa

Benzer bir durum geçen yıl arkadaşın tv'sinde yaşanmıştı.Küçük oğlu ekrana kumandayı fırlatmıştı.Samsung servisi ekranın değişeceğini söyleyip 1500 liraya yakın fiyat istemişti.Tv'nin fiyatı zaten o kadardı.Çözüm olarak yeni tv almıştı.Umarım garanti kapsamında değişirler.Sony ekran fiyatlarını bilmiyorum ama en iyisini kullandıklarını biliyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

İşte bu kötü haber :shok: , geçmiş olsun... :nazar:  kardeşim. Ama adı üstünde kaza, olacağı varmış olmuş, sağlık olsun. TV'nin yenisini al derim...

Yorum bağlantısı

Böyle durumlar için kardeşim küçükken teknokask yaptırmıştik. Telefonlarda lcd panel değişimi çok yüksek meblağ tutuyor. Tv de de öyle olacaktır

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Sony özellikle ekran boyutunu farklı yapar ki dışarıda bulunmasin. Serviste yapılsın. Bunun gibi birsürü taktiği var. Serviste astronomik fiyatlar çekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Cinnnaaahhh tamir olmaz, yenisiyle değişecek. canı sağolsun yeğenimizin  ;)

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Tamiri yenisi ile aynı fiyata geliyor benimde başımdan böyle bir olay geçti servise götürdüm eviniz sigortalıysa sigortadan yaptırın dedi (bunu kimseye söylemeyiz diyorlar) tamir edilemez raporu verdi ve sigortadan tv ücretini aldım o yüzden evinizi kesinlikle sigortalatın diyorum 150TL ye komple kasko gibi birşey yapıyorlar evdeki bütün kazaları kapsıyor bilginize...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Görüntü gayet güzel. Bu kadarı yetmiyor mu? Kocaman teleyzon. :crazy:

Geçmiş olsun abi. Aydın Perçem abinin Tv korumaç ı var. Yaptırdığında yada yeni tv aldığında bir düşün derim.  ;)

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Bize kaça patlar peki bi bilgin var mı

Evde sigortanız var mı ?

Ev sigortanız var ise ve kapsamında elektronik eşya teminatınız var ise ücretsiz yaptırabilir veya yenisini alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı

Lcd panel fiyatını, yeni televizyon fiyatına yakın çıkarıyorlar.

Evinizin sigortası varsa teminatlar incelenerek hasar dosyası açtırılabilir. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Geçmiş olsun Hayrettin, sanırım yeni televizyonla değiştirmen gerekecek. Panel değişiyor ama fiyatı oldukça yüksek :(

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

delikanlının matkap merakı hoşuma gitti.eli takım tutan insan iyidir.ufak tefek işler için ona buna mecbur kalmaz :)

geçmiş olsun,herşey söylenmiş,sanırım yeni tv geliyor.vesile  ile smart 3D alın bari.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Evde sigortanız var mı ?

Ev sigortanız var ise ve kapsamında elektronik eşya teminatınız var ise ücretsiz yaptırabilir veya yenisini alabilirsiniz.

Tamiri yenisi ile aynı fiyata geliyor benimde başımdan böyle bir olay geçti servise götürdüm eviniz sigortalıysa sigortadan yaptırın dedi (bunu kimseye söylemeyiz diyorlar) tamir edilemez raporu verdi ve sigortadan tv ücretini aldım o yüzden evinizi kesinlikle sigortalatın diyorum 150TL ye komple kasko gibi birşey yapıyorlar evdeki bütün kazaları kapsıyor bilginize...

Hakketen bizim evin sigortası var ya laaa    :rolleyes:  :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yerli malı olaydı bişeyler bakabilirdik ama elin malını almışsın, yedek parça bilhassa zamzung, şoni, elci grubunda sıkıntı, çok pahalıya malz olur belki TV'den daha pahalı olur yetkili serviste.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Hakketen bizim evin sigortası var ya laaa    :rolleyes:  :D

Sevindim bu işe ozaman vakit kaybetmeden yetkili servise tamir fiyatı yüksektir (fiyat yazmaları gerekiyor raporda) bu nedenle tamir edilmesi mümkün değil diye bir rapor tutturun bu rapor ile sigorta firmasını bilgilendirin bilirkişi tayin ediyorlar gelip bakıyor cihaza sonrasında odadan odaya taşıma esnasında veye kırılma şeklini anlatır bir beyan ile firmaya müracat ediyosun ve yerine yeni tv alırsan k.d.v. miktarınıda sonradan talep ediyorsun hesabına yatırıyorlar 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...